Автор Тема: Дунав - Калиакра 2:0  (Прочетена 72666 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #225 -: 09 Март, 2007, 17:42 »
Човека не знае как да губи... По някой път това е хубаво, но футбола не е точното място, където човек трябва да притежава това качество ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #226 -: 09 Март, 2007, 18:20 »
Цонко педераса/даже не заслужава Т-то/ пак си прави ПиАр на наш гръб. Мариян случайно е бил шампион с Литекс, а Вили Вуцов е тоя дето не стана футболист. А за "организации", Бобоков чухте, че каза, че не му се занимава, иначе нямаше да сме много назад зад Нафтексите. Как няма Калиакра да е грозен отбор с такива грозни ръководители. Някакъв дето се казва ЦОНКО, и един овен. Т.нар. кмет като се хвали, да види какво Данчо Лечков е направил с парите си за футбола, какви бази, хотели и т.н., а тоя перач на пари дава само за агнета и бири и ръси луди общински кинти за някакви измислени и отритнати варненци и други...и догодина пак ще пилее за маси и софри, поне школа да имаха Калиакра.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #227 -: 09 Март, 2007, 20:46 »
Цитат на: "Rosko"
Пууу преди мача имах високо мнение за този Цонко,все пак направи от едно селце столица на рок музиката на балканите,направи и хубав стадион,но сега вече толкова го намразих държи се типично като селянин...завижда ли ни,мрази ли ни незнам защо толкова ни критикува.Може би като дете на морето някой русенци бая са го биели по главата и от тогава да има комплекси от Русе и Дунав.

Чак пък хубав стадион :roll: за мен е голям смех. Единствено тревата е добра. Правена е от фирмата която прави терена на Националния стадион, но футболистите след мача в Каварна пак казаха, че е твърд терена.

Трибунките вече не помня, но мисля че бяха по 5 реда :twisted:.  А оградата между терена и трибуните който беше видя колко беше здрава :twisted:.

В общи линии мисля, че се изписа всичко по мача.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #228 -: 09 Март, 2007, 21:18 »
Ееее, Бобоков и Мариян са го наредили добре, човекът е решил че е нужно и той да се разпише. Въпросът е че прекалено много взехме да се занимаваме с тези хейтъри (как я мразя тая тъпа дума). За Цонко е ясно - няма да има повече футболни интриги този полусезон и трябва поне от билети да си избие малко пари, а пък и ако се разсмърди из медиите, това е само реклама. Ние обаче защо трябва да му наливаме масло в огъня, не знам.

Не знам дали се замисляте, ама единствените интересни мачове за тях биха били с бургаските отбори, които ще го размажат със или без съдийска подкрепа. С Добруджа също ще  е интересно, но за жалост, те са много зле сега и пак няма да има интрига. Евентуално с Шумен или Светкавица може да си спретне интрига...ма не е сигурно. Обаче колко по-лесно е да си избере отбор от голям град (избиване на провинциални комплекси), с малко по-добър отбор въпреки селекцията и треньора (за да има и на терена някаква интрига, въпреки че е нямало кой знае каква като гледам), с президент, който е добре известен и един от най-богатите хора в страната (за да има с кой да си мери пишлето) и който е в УС на БФС (за да може да вади обвинения в корупция). Шоуто е гарантирано, рекламата също. След колко мачове според вас стават чак такива панаири, кой отбор коли агнета и пръска кръв по терена и рекетира БФС със заплахи да си вади отбора? Кой идиот наема Вуцов, след като баща му вече не е никакъв? Кой отбор плаща Цонкувите "премии"  по повод всеки наш неуспех?

Всеки път, когато отговаряме официално на комплексираните rednecks като този черен гагаузин, им вдигаме макар и с малко акциите. Може би Цонку се готви за втора титла "мъж на годината", не знам. Но няма смисъл да му помагаме, нека сам си мре в примитивната си омраза.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от gat3way »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #229 -: 10 Март, 2007, 22:52 »
Треньорът на Дунав: Аз съм личност на хилядолетието

[/size]

Играли сме в УЕФА, а Калиакра ще крета, твърди Мариян Тодоров

Ако Цонко Цонев е личност на годината, то аз съм на хилядолетието. Така треньорът на Дунав Мариян Тодоров отвърна на нападките на кмета на Каварна. Враждата между двата отбора избухна след 2:0 за Дунав над Калиакра.
- Омръзна ни да четем историите му по вестниците - възмутен бе Тодоров. - Явно се жегна от въпроса ми откъде ще вземе парите, за да плаща на тимовете, взели от нас точки. Това се оказа болезнен проблем.
Русенският Мъри разкри какъв е проблемът на Цонко Цонев.
- Има един принцип - убий глупака с мълчание, но някои хора не могат да се сетят.
Преди два дни кметът на Каварна заяви, че без съдиите Дунав ще е в дъното на таблицата на източната "Б" група.
- Първо, за разлика от Калиакра, Дунав не е отборче, а има славна история, играл е и за УЕФА. А тимчето на Цонко ще крета, докато той е кмет, след като досега беше из зоните. Освен това не може човек, който вероятно не се е събличал за физическо, да прави разбори за футбол. Аз съм на 37 години, бил съм два пъти шампион на България, а кой е той? Нека си гледа рокаджиите и градчето, а да не се меси във футбола.

Росен Моллов
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

e6e6

• Напредващ
  • Публикации: 177
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #230 -: 11 Март, 2007, 21:12 »
тоя цонко където пусна тв и той изскача на всеки канал-драйфа ми се от него. :roll:  :oops:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от e6e6 »
ДАЙТЕ ДУЗПА,СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #231 -: 11 Март, 2007, 22:15 »
ООоООоОооОоООО Мъро тодорооооов ОоООоОоООО мъро тодороооов  :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Ultra_Dunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #232 -: 11 Март, 2007, 23:26 »
Готин мач стана !!! Аз искам да се запиша във фенклуба със още 2-3 приятели които също са много зарибени не изтърваме домакински мач , и неме интерсува дали играят ЦСКА ,ЛЕВСКИ  или БАРСЕЛОНА когато има мач на градския съм там вмомента само ДУНАВ ме интерсува и това не е отскоро и вече искам да идвам и на гостуващите мачове
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Ultra_Dunav »
ОТБОР ЛЮБИМ, ОТБОР НЕПОБЕДИМ! ДУНАВ РУСЕ!

^LEBEDA^

• Напредващ
  • Публикации: 171
    • Профил
    • http://fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #233 -: 11 Март, 2007, 23:52 »
Часът и мястото са известни за всички желаещи
18:00 ВСЕКИ ПЕТЪК НА ПИРОТСКА 5 В КЛУБА НА ВМРО /СРЕЩУ РЕСТОРАНТ ДЗИА ДЗИА ДО УЧИЛИЩЕТО ПО ИЗКУСТВА/
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от ^LEBEDA^ »
ВЕДНЪЖ ДРАКОН - ЗАВИНАГИ ДРАКОН !!! ДУНАВ ЗАВИНАГИ !!!  http://www.fcdunav.com/ !!!

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #234 -: 12 Март, 2007, 15:14 »
Цитат на: "Ultra_Dunav"
Готин мач стана !!! Аз искам да се запиша във фенклуба със още 2-3 приятели които също са много зарибени не изтърваме домакински мач , и неме интерсува дали играят ЦСКА ,ЛЕВСКИ  или БАРСЕЛОНА когато има мач на градския съм там вмомента само ДУНАВ ме интерсува и това не е отскоро и вече искам да идвам и на гостуващите мачове

:P  :P  :P  :P  :P  :P  Напълни ми душата :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #235 -: 12 Март, 2007, 15:21 »
аз и bundy всеки мач сме в агитката.Може би сме забелязали седим малко по-отгоре и пеем :).И на гостуванията ще ходим.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »