Автор Тема: Бъдещето на "Дунав"  (Прочетена 144933 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #30 -: 04 Юни, 2007, 21:36 »
сега като се успокоих и като размислих се досетих пък че това може да е някакъв трик за да може да им обърнат внимание........може и да проработи този трик :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #31 -: 04 Юни, 2007, 21:38 »
Като се замисля доста ще се продава заглавие от типа "Президент напуска отбор заради критики в интернет форум"  :roll:  :P  :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

e6e6

• Напредващ
  • Публикации: 177
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #32 -: 04 Юни, 2007, 21:41 »
"Приста ойл" се оттегли от ФК "Дунав"
04 Юни 2007 16:14:19
Днес "Приста ойл" декларира оттеглянето си от ФК "Дунав" - Русе. В тази връзка Божидар Йотов, кмет на Община Русе и председател на УС на ФК „Дунав” заяви днес:

"1. Право на всеки спонсор е да реши кога и как ще подкрепя даден спортен клуб, както и кога и по какви причини оттегля своята подкрепа. Ще добавя само, че подобно оттегляне не е първо в историята на този клуб;

2. Смятам, че спортно-техническите резултати на ФК „Дунав” през сезона 2006-2007 г. не могат да бъдат обяснявани само с „липса на подходяща спортна база”. Тук също ще добавя само, че базата на футбола в Русе е една от най-добрите в двете футболни „Б” групи;

3. Не мисля, че дунавци нямаха достатъчно подкрепа от обществеността в Русе – мачовете на отбора събираха далеч повече зрители от тези в елитната ни група.

4. Ръководството на Община Русе винаги е подпомагало според силите си русенския футбол, особено ФК „Дунав”, ето защо декларирам, че ще положа всички усилия отборът да започне новия сезон с подходящ състав, добър треньорски екип и нов генерален спонсор, който да съумее да реши финансовите проблеми на клуба. Тук е мястото да благодаря на „Приста ойл” и г-н Пламен Бобоков за тяхната помощ досега, както и да изкажа увереност, че те ще съдействат за по-нататъшното развитие на „Дунав”;

5. Вярвам, че русенската спортна общественост ще продължи да подкрепя любимия ни „Дунав”. Защото той е една от емблемите на нашия град!"

тва е от русеинфо
снощи гледах по евроком,дунав  искали футболист от марица.а кой ще плаща като се отегля спонсора?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от e6e6 »
ДАЙТЕ ДУЗПА,СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #33 -: 04 Юни, 2007, 21:44 »

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #34 -: 04 Юни, 2007, 22:19 »
Вильо, не сме виновни ние. Той човека виждаше че отбора не върви и не ние сме причината. Просто много власт се даде на човек неразбиращ нищо от футбол.

Къде беше т.нар. технически директор? Защо финансовия директор (Пейчев - човек хал хабер си нямащ от футбол) беше оставен да прави каквото си иска?

Гледах предването по КИС с Гошо Христов и Радко Димитров. Доста хора се обадиха и много истини се казаха. Досега благодарение на медийния комфорт (който според Бобоков липсвал) всичко това се премълчаваше. Сакън да не обидим спонсора нещо...

Бобоков се изплю върху града и отбора. Това е истината. Дава милиони да спонсорира некадърни пилоти в смешните ни мото спортове, а не може да дава по 300-400 хиляди на сезон за футболния отбор в града. Все едно от моторните спортове печели нещо?

Истината е, че в българия няма футболен отбор, който да се самоиздържа и да печели. Всички отбори до един се набутват с пари. Той какво си е мислел преди - не знам.

Надявам се да се намери сериозен човек възможно най-скоро и отбор да има. Не ми е ясно само кои от сегашните играчи биха останали.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

HARLEY_

• Напредващ
  • Публикации: 524
    • Профил
!
« Отговор #35 -: 04 Юни, 2007, 22:20 »
Мн гадна новина ! Доколкото другите фирми Еконт са спонсори на Баскетбола; Оргахим на Волейбола ... !
Футболът е най-атрактивния и известен спорт в света и не може град като нашия да няма футбол! Дано се намери някой спонсор...

И аз си мисля, че  г-н Бобоков знае какво се пише в форума! А имаше хора които го плюят ... а сега да видим кво ще става !

И ВСЕ ПАК НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА ! САМО ДУНАВ !
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от HARLEY_ »

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
Re: !
« Отговор #36 -: 04 Юни, 2007, 22:27 »
Цитат на: "HARLEY_"
И аз си мисля, че  г-н Бобоков знае какво се пише в форума! А имаше хора които го плюят ... а сега да видим кво ще става !

Не съм забелязал Бобоков лично да са го плюли. Пейчев беше обект на вниманието на феновете. А и Бобоков го боли онази работа, че 30 души говорели за него във форума...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

vilio

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #37 -: 05 Юни, 2007, 00:27 »
абе не е баш тей.....то няма ден в който да не го плиуеха че искал само МОЛа и базите.......аз ви казвам..........един не видях да напише "Благодарим ви г-н Бобоков затова че ни спасихте през 2005".....никъде

^LEBEDA^

• Напредващ
  • Публикации: 171
    • Профил
    • http://fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #38 -: 05 Юни, 2007, 01:52 »
1. Въпреки, че според това, което стана така излиза, но ...
... хайде стига сте го дъвкали тоа МОЛ. Там си има договор и съответните неустойки /никак не малки, става въпрос за милиони/ ако нещо не се изпълни, т.е построи се МОЛ, залата се заебе или нещо подобно, за което се покъсахте да пишете
... колкото до това, че ако не били взели ДУНАВ Бобокови нямало да вземат строежа на залата и бившата Музикална гимназия, ами колкото до залата, който се е интересувал е разбрал, че за въпросния строеж си имаше конкурс и според неговите изисквания проекта на приста ойл и фирма Денси /ако не се лъжа/ спечели с много пред другите /нито едно от изискванията не беше кандидата да подпомага спорта или футбола в частност в момента/, но всички тогава и от тогава решиха да плюят, защото, или са близки до загубилите конкурса за строеж, или просто както съм забелязал откакто се интересувам от футбол просто хората в РУСЕ обичат да плюят по успелия или по човека, който се опитва да направи нещо положително щото ги е яд, че не са те
... въпросния им проект е за нещо уникално /несъществуващо в страната/, което ако се изпълне много ще помогне на град РУСЕ
2. Иначе не, че се хваля, но аз съм може би един от хората, които най-малко трябва да вярват на Бобоков, след като преди 5-6 години ме излъга лично в очите на пресконференция в хотел Рига, че ще поеме отбора и започна да обещава светло бъдеще за отбора и феновете на футбола в РУСЕ, но се намериха оправдания, поради които това не стана
3. Колкото до господина, който е кмет в момента и конкретно за неговата декларация ... когато правихме предаването по радио ГОНГ преди година и половина посветено на ДУНАВ, Вальо Грънчаров, както ми сподели в последствие, с доста голяма доза убеждения и прочие накарал новоизбрания тогава инж. Йотов /изхвърлил преди това Севдалин Петров като мръсно коте, след молбите му да помогне на ДУНАВ/ да се включи в предаването и сега съвсем естествено г-н кмета обещава да намери, и спонсори, и треньор, и играчи сигурно  :lol:  ами много ясно нали наближават избори наесен, че той нали за това уреди и 20 човека от атака в общинска охрана, но това е друга тема  :wink:
... иначе не, че няма възможност да намери спонсори ... само ако знаете фирми с какъв /финансов/ потенциал строят и ще строят в двата Индустриални парка в РУСЕ макар, че г-н кмета заради прословутите си разходки с журналисти в града, целящи нищо повече от евтин PR /и затварянето на Митака, което постигна :cry   :shoot2   chair.gif / е закъснял с близо час за среща с потенциален инвеститор от първи клас
4. През почивните дни бях в Пловдив и докато си говорихме с едни приятели между другото споменахме и футбола, за това нещата как са в Ботев и ДУНАВ и те ми викат, ами то като приста ойл са ви спонсори защо не влязохте тая година и аз нали си знам тезата, че Нафтата и Черноморец имат, и база по-добра от нас, и организационно са по-добре от нас, и т.н. ... , а те ми казаха, че и на Ботев базата не е кой-знае какво и президента ни не струва /много си обичат Христолов както знаете  :lol: /, но сме в А група и 90% от играчите на Ботев са от Пловдив и региона /Пазарджик, Асеновград и т.н./ ... без коментар, защото аз още началото на 2006 им казах на новоизбраното ръководство да не гони наред всички играчи продукт на русенска школа и ги питах постоянно за Виейрата, Тошко и Борката и т.н. и им казах да помислят сериозно за ДЮШ още тогава, но те казаха дай първо да оправим мъжете пък после ще му мислим не се притеснявайте и единствения успех е класирането за сега на 1/8-финали на младшата и децата от тая година
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от ^LEBEDA^ »
ВЕДНЪЖ ДРАКОН - ЗАВИНАГИ ДРАКОН !!! ДУНАВ ЗАВИНАГИ !!!  http://www.fcdunav.com/ !!!

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #39 -: 05 Юни, 2007, 09:11 »
За Индустриалния парк не се бях сетил. Ехх Монтюпе спонсор... :D
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

e6e6

• Напредващ
  • Публикации: 177
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #40 -: 05 Юни, 2007, 11:30 »
всичките тия "бизнесмени" си изпраха парите и сега искат феновете да се чустват виновни.на запад няма такова нещо-нали и ние сме в ес кога ще станем европейци.да пътуват с вятъра и да си търсят  другаде виновни и балъци които им вярват.като щипани моми тиражират в пресата.1 обиден си мълчи и страда,не си прави пи ар в медиите.сега трябва да лицензират стадионите от уефа и като не им се дават пари пишат глупости
оттеглянето на бобоков е свързано с махането на овчаров от енергетиката,намаляне на кранчето.всичко друго е ала-бала.бутнаха бащицата и мишките напускат кораба
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от e6e6 »
ДАЙТЕ ДУЗПА,СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

vilio

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #41 -: 05 Юни, 2007, 12:30 »
абе да??? Митака верно ли е затворен??? защо???????

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #42 -: 05 Юни, 2007, 12:45 »
Цитат на: "vilio"

кмета каза,че такова заведение в Русе не трябва да има :roll:
ама спокойно той ще отвори есента до колкото знам някъде до кея.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #43 -: 05 Юни, 2007, 13:17 »
Мога да кажа едно а тое КМЕТА НА РУСЕ ДА ГО ДУХА !!!

Slamcho

• Напредващ
  • Публикации: 494
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #44 -: 05 Юни, 2007, 13:26 »
Цитат на: "fede"
Цитат на: "vilio"
кмета каза,че такова заведение в Русе не трябва да има :roll:
ама спокойно той ще отвори есента до колкото знам някъде до кея.

Аз разбрах че бил в Куба  :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Slamcho »
DUNAV FOREVER !