Автор Тема: Дунав (Русе) - Хасково (Хасково)  (Прочетена 38405 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #90 -: 21 Май, 2007, 14:08 »
Цитат на: "DR.KUCHO"
Старши треньорът на "Дунав" Мариян Тодоров  намекна, че някои футболисти са пътници. От приказките му се подразбра, че Християнов и Емил Иванов може би ще бъдат освободени. "Ако имах резерви, Емил щеше да бъде сменен след 35 секунди игра. Християнов ме разочарова за кой ли път. Аз му казах: "Не може в 2 метра мъж да няма никакво сърце".

И двамата не стават за нищо няма да е голяма загуба :roll: Особено тоя Християнов ебати разочарованието.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #91 -: 21 Май, 2007, 20:12 »
Може Никола Христов да поеме Дунав след като напусна Бяла.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #92 -: 21 Май, 2007, 21:17 »
според мене той е добър вариант той и паро никодимов според мен са двамата най подходящи в момента  .някой энаели эащо кольо се е махнал от бяла ,напуснал е или са го иэгонили.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #93 -: 21 Май, 2007, 21:30 »
Наставникът на „Дунав“ няма да подава оставка

След слабия мач с „Хасково“ е нормално феновете да му искат оставката, призна наставникът на „Дунав“ Мариян Тодоров.
Той обаче нямал намерение да прави такава стъпка, щял да подаде оставка ако ръководството му я поиска. “Играхме слабо, ще се разделим с доста играчи!”, каза още Тодоров. По думите му, ръководените от него футболисти са допуснали непростими грешки, дори опитен бранител като Емил Иванов е играл безобразно, на върха на атаката Християнов също е останал незабележим.
“Завършваме сезона в доста камерен състав. Има много футболисти с които ще се разделим, но да не забравяме, че имаме още един мач, който ни остава да го изиграем. Понеже не разполагам с други играчи, пак тези ще играят и срещу Нафтекс в последния кръг“, заключи наставникът на “Дунав”.

Клиентската страница на Networx

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #94 -: 21 Май, 2007, 22:56 »
Е той няма да подава щото ще стане безработен...:)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #95 -: 22 Май, 2007, 19:33 »
НЕЩО ЗА КОЕТО СТАНА ДУМА ОЩЕ СЛЕД МАЧА В СЪБОТА -                                                                  Феновете на "Дунав" изразиха възмущението си от поведението на русенските футболисти след мача срещу "Хасково" /1:2/. "През седмицата се срещнах с някои от тях. Обясних им, че като за последен двубой на наш терен ще купим фойерверки, за да завършим кампанията по зрелищен начин. Молбата ми бе след края на двубоя играчите да наминат към агитката и с взаимни поздрави да сложим своеобразен край на първенството. Обещаха ми. Какво обаче се получи - с изключени ена Виктор Георгиев нито един футболист не стори труд да намине към нашия сектор. Не сме примадони и не искаме да бъдем ухажвани, но ни заболя много", обясни пред "Утро" шефът ан фенклуба Юлиян Димитров. За него нямало съмнение, че футболистите не милеят за клуба. /в-к "Утро"/
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #96 -: 23 Май, 2007, 12:15 »
Аз пък искам да си остане Мариян и да продължи работа начело на Дунав.Просто искам повечето "футболистчета" да се махнат и да се вземат нови!!! Аз твърдо продължавам да съм фен на М.Тодоров !!!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #97 -: 09 Юни, 2007, 14:51 »
Цонко Цонев даде ли 3000 лв на Хасково ???????????????