Автор Тема: Черноморец (Бургас) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 68560 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #240 -: 17 Април, 2007, 18:08 »
Е за ко пък от запад бе що дан играем ний бахти тъпанарите умирисани.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #241 -: 17 Април, 2007, 18:26 »
Мариян Тодоров: „Не се изложихме в дербито”
„Не мога да се срамувам от такъв мач, защото в дълги периоди от играта бяхме равностойни, а дори и имахме преимущество. Младите ни футболисти бяха постреснати в началото, защото за първи път излизаха на този стадион, но след 15 – 20 минути игра напипаха верния ритъм. Какво да говоря за съдията – вероятно е симпатизант на „Черноморец”! Като цяло съм доволен от представянето на тима. Жалко, че не реализирахме положенията си”, коментира старши треньорът на „Дунав” Мариян Тодоров. /в-к „Утро”/

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #242 -: 17 Април, 2007, 18:40 »
Цитат на: "cristiano.ronaldo7393"
някой има ли снимки от мача със Черноморец или по добре видео щтот къто го гледах мача на повторение няма никаква дуспа!!!

Момче, научи се да пишеш (въпреки, че ми се струва, че е късно)... 7 клас си, предстоят ти изпити не те виждам  :roll:  (само доброто ти мисля) ... Няма цял живот да играеш футбол или да подаваш топки ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #243 -: 17 Април, 2007, 18:42 »
Цитат на: "Accrington"
Мариян Тодоров: „Не се изложихме в дербито”
„Не мога да се срамувам от такъв мач, защото в дълги периоди от играта бяхме равностойни, а дори и имахме преимущество. Младите ни футболисти бяха постреснати в началото, защото за първи път излизаха на този стадион, но след 15 – 20 минути игра напипаха верния ритъм. Какво да говоря за съдията – вероятно е симпатизант на „Черноморец”! Като цяло съм доволен от представянето на тима. Жалко, че не реализирахме положенията си”, коментира старши треньорът на „Дунав” Мариян Тодоров. /в-к „Утро”/

Мариян започва да става все по-жалък с тези изказвания за съдиите... Неможе всеки мач съдията ни да е виновен. Защо не потърси вината у себе си или просто да каже - "Играхме добре, но загубихме" (което е и истина) без да споменава веднъж съдията !?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #244 -: 17 Април, 2007, 19:57 »
Цитат
Мариян започва да става все по-жалък с тези изказвания за съдиите... Неможе всеки мач съдията ни да е виновен. Защо не потърси вината у себе си или просто да каже - "Играхме добре, но загубихме" (което е и истина) без да споменава веднъж съдията !?

По принцип и аз се дразня на Мариян винаги да се оправдава с съдиите,но този път мисля,че има право.Дузпата беше типично за домакински отбор,нашият човек игра рамо в рамо,но онзи се направи на ударен и даде дузпа.