Анкета

Доволни ли сте от представянето на Дунав до момента ?

Да
14 (25.5%)
Не
27 (49.1%)
Прилично
14 (25.5%)

Общ брой гласове: 30

Гласуването приключено: 25 Декември, 2009, 22:58

Автор Тема: Дунав - Добруджа 5:2  (Прочетена 46245 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #105 -: 07 Април, 2007, 21:07 »
Да бе, чак съжалявам, че не дойдох от там да гледам мача:) Ама пак повикахме. Иначе за личните карти, не виждам нищо странно, според мен имаше малко над 1000 публика, а причината беше и в часа на "дербито".  Лично аз успях да се прехвърля доста бързо от едното място на другото. Иначе можем да бъдем доволни, седем гола, добри изпълнения на нашите в атака.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #106 -: 07 Април, 2007, 21:09 »
dunavec  ти от каде гледа мача  :?:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #108 -: 07 Април, 2007, 22:33 »
според bulgarian-football.com на мача са присъствали 1500 зрители

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #109 -: 07 Април, 2007, 22:37 »
Цитат

Много ясно, тази цифра идва от един източник...Росен Моллов или Радко Димитров. А цифрата е преценена на око. Според мен маааалко прувеличена. Не повече от 1000 имаше.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #110 -: 07 Април, 2007, 23:05 »
Много слабо играхме наистина, но друго не сме и очаквали. Все пак съм оптимист че ще оцелеем :D  Айде успех и на вас

christomir

• Напредващ
  • Публикации: 321
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #111 -: 08 Април, 2007, 00:01 »
Цитат на: "iliobg"
Най-интересното в мача беше смехорията с личните карти на входа и новата прическа на Мариян.
Иначе както каза Дунавец, по-скоро тренировка гледахме на стадиона. Добруджа са изключително слаб отбор. И никой не си даваше зор, находом вкарахме 5 гола. Но се видя че гостите от 2 атаки вкараха 2 гола което никак не говори добре за защитата.

Абе, Илияне, някой ден ако бием с 20:0, поне тогава ще намериш ли нещо хубаво да кажеш?:P :)

Не знам кой преброи 1500 зрители, според мен нямаше повече от 1000. Което е срамота, но при положение че сезона се доиграва, и на входа върнаха доста хора без лични карти е нормално.

Цитат

Много ясно, тази цифра идва от един източник...Росен Моллов или Радко Димитров. А цифрата е преценена на око. Според мен маааалко прувеличена. Не повече от 1000 имаше.

От Радко е цифрата. Но за него мога да ти кажа, че винаги е много съвестен в преценяването на броя на зрителите... Понякога дори е твърде принципен, като се има предвид някои други кореспонденти на разни медии по разни градове как нахално раздуват цифрите за своите отбори.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от christomir »

christomir

• Напредващ
    • Профил
Разговор с Мариян в Спортно Темпо!
« Отговор #112 -: 08 Април, 2007, 00:08 »
ВАЖНО!! Имаме уговорка със старши треньора на "Дунав" Мариян Тодоров утре около 8 часа вечерта да гостува в предаването "Спортно Темпо". Очаквам да се получи доста интересен разговор... :)

iliobg

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #113 -: 08 Април, 2007, 00:25 »
Ооо Христомире драго ми е да те видя тук :)
Може ли да зададеш няколко въпроса на Мариян в мой стил :)

1. Какви са целите на Дунав за следващия сезон?
2. С тези играчи ли ще се атакува А група?
3. Смята ли че се държи адекватно с играчите с обидните си реплики по техен адрес?

Идват ми на акъла още 10-тина въпроса, но да не ставам нахален. Ти 2 от тези му задай, берекет версин :)

Ае и ще ти слушам предаването да знайш :) Има ли телефон на зрителя да го питам лично?

christomir

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #114 -: 08 Април, 2007, 00:42 »
Ооо Христомире драго ми е да те видя тук :)
Може ли да зададеш няколко въпроса на Мариян в мой стил :)

1. Какви са целите на Дунав за следващия сезон?
2. С тези играчи ли ще се атакува А група?
3. Смята ли че се държи адекватно с играчите с обидните си реплики по техен адрес?

Идват ми на акъла още 10-тина въпроса, но да не ставам нахален. Ти 2 от тези му задай, берекет версин :)

Ае и ще ти слушам предаването да знайш :) Има ли телефон на зрителя да го питам лично?

Ами за първите два въпроса - тези теми ще бъдат засегнати в разговора, но не така както ти си формулирал въпросите, защото така мога и аз сам да им отговоря още сега:

1. Влизане в "А" група.
2. Не, разбира се. Кога си виждал целия летен трансферен период да мине без никакви промени в отбора!?

Третия въпрос няма да му го задам, защото нямам навика да си каня гости в студиото, пък като дойдат да ги нападам. То си е лично между него и футболистите му с какви реплики се обръщат едни към други. И в този случай не одобрявам излишното драматизиране и изкуственото създаването на проблеми. По конкретния казус си имам и мои впечатления как стоят нещата и бих могъл да коментирам още доста, но няма да го направя - както казах, това не е наша работа.

iliobg

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #115 -: 08 Април, 2007, 01:01 »
Да де аз отговора му го знам, но този сезон също имахме такива цели... Бяхме заедно(да не кажеш че си измислям :)) когато преди мача с Калиара първия кръг се разбра че играч от отбора е "споделил" че тази година Бургаските отбори ще влизат. Тогава не му повярвахме, но...
Затова да каже какви са реалните цели, не на полусезона да се окаже че пак обиграваме отбор :)
Щото българското първенство е вятър и мъгла гледам Локо София май за шампион се гласи :)

Айде успех утре и ще слушам.

christomir

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #116 -: 08 Април, 2007, 01:13 »
Има ли телефон на зрителя да го питам лично?

А телефон на слушателя не мисля да има, просто защото ако включа и слушатели, съвсем ще се разлеем и ще си изляза от определеното време. Сега си мисля, че май трябваше да предвидя от по-рано да започне разговора:) Но от друга страна пък - обещах му да не му отнемам повече от половин час, така или иначе...

Ако много държиш, специално теб може и да те пусна, ще видим. Но само ако обещаеш да бъдеш добро момче.:P Ако преценя че ще бъде технически и физически възможно, ще го обявя в началото на разговора и ще припомня номера на ефирния телефон.

Да де аз отговора му го знам, но този сезон също имахме такива цели... Бяхме заедно(да не кажеш че си измислям :)) когато преди мача с Калиара първия кръг се разбра че играч от отбора е "споделил" че тази година Бургаските отбори ще влизат. Тогава не му повярвахме, но...
Затова да каже какви са реалните цели, не на полусезона да се окаже че пак обиграваме отбор :)
Щото българското първенство е вятър и мъгла гледам Локо София май за шампион се гласи :)

Айде успех утре и ще слушам.

Ами, то едно е какви са били целите, друг въпрос е дали са били изпълнени:P Тя тогава "целта влизане в А група" беше поставена пред Феро, а когато Мариян пое отбора, работата вече беше умряла... Аз по-скоро на тема "промоция" се чудя за нещо друго, но ще чуеш като го питам утре вечер... ;)

А какво точно намекваш за Локо (София)?

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #117 -: 08 Април, 2007, 11:08 »
Мачът си беше хубав, каквото и да говорите :)

Верно, че беше като някаква тренировка, ама 7 гола, пък и до 4-тия ни гол имаше интрига :)

На строежа имаше една колоритна агитка, когато пристигнах на стадиона, първоначално бях седнал при семкаджиите в централният сектор и слушам, че някой пее нашите песни, а скромната ни агитка на стадиона мълчеше, та доста се учудих... Имаше и още 2-3 групички по едно време и повикахме добре. Верно, не беше завързан мач, нямаше напрежение, нямаше много хора (около 1000 някъде), всичко това поради много причини, но не бих казал, че мачът е бил тъп.

Браво на агитката на Добруджа, строшили са се от път и подкрепяха отбора си до края. Играеха много слабо, а техните фенове заслужават много по-силен отбор.

Що се отнася до полицията, тези са уникални тъпанари. Когато аз влизах (закъснях и дойдох към 20-тата минута), пред входа имаше една хубава опашка от хора, които си бяха закупили билети, но нямаха документи. За какво са им тези документи на тъпаните, така и не разбрах. Отвън имаше хора без документи на по 50 години, едва ли  имат забрана за влизане. Пълна простотия. Да съм го бил гледал в очите, смях, все едно минаваш някоя граница...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от gat3way »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #118 -: 08 Април, 2007, 15:09 »
Мариян Тодоров, ст.треньор на Дунав, коментира: “Стана хубав мач. Зрителите видяха седем гола. Ние играхме добре и заслужено победихме днес. Не мога да отлича някой от играчите ни конкретно. И Борислав Илиев в защитата, и Тодорин Димитров, който влезе като резерва, впечатлиха. Просто целият отбор бе на ниво. Казахме, че ще помогнем на Добруджа и държим на думата си. Ще гледаме да победим конкурентите им на дъното, но и дума не можеше да става днес да им даваме каквото и да било като точки. Предстои ни мач с Черноморец. Те и Нафтекс са лидерите в групата и ще ни бъде много трудно на техен терен. Отиваме в Бургас с мисълта да играем футбол, пък каквото стане.”

/Радко Димитров/

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #119 -: 08 Април, 2007, 15:11 »
Мирослав Кралев, ст.треньор на Добруджа, каза след срещата: “Тежка загуба. Вкараха ни елементарни голове след грешки в нашата защита. Опитахме се през второто полувреме със смените, които направих, да измъкнем нещо, но вместо това допуснахме нови голове. Въпросът за моята оставка вече е обсъден с ръководството на клуба и на този етап не стои на дневен ред. Надявам се, че с оглед на програмата ни до края на сезона, ще успеем да се спасим от изпадане и ще останем в “Б” група.” /Радко Димитров/