Автор Тема: Дунав - Сливен 3:0  (Прочетена 42561 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #75 -: 24 Март, 2007, 22:12 »
Снимки от мача има ли  :?:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #76 -: 24 Март, 2007, 22:21 »
Цитат на: "millwall_fan"
А Демона беше извън групата и го видях ан трибуните с анурак на Литекс.

Да бе верно, а чичката със семките и водата като викна на полувремето "О-о БОБИ ГЕОРГИЕВ"  8)  :lol:

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #77 -: 24 Март, 2007, 22:39 »
Е какво общо има Демона с Боби, не разбрах.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #78 -: 24 Март, 2007, 23:47 »
За първи път виждам и чувам отбор да бие с 3-0 и толкова фенове да скача с/у тренера.Какви хора сте незнам.Нестига,че отбора играе много по-добре от есента,даже много е доста малка и слаба дума в случая ами и пак се намира някой който да го плюе.На Венито ще кажа,че няма ама абсолютно нищо странно в това Кирилов да играе защитник при положение,че Трифонов и Скерлев имат мач след 3 дена с Младежите.Ивчо просто трябваше да запълва дупка и се справи много добре.Престанете от нищо да правите нещо.Отбора играе добре и то в мачове в които няма за какво да играят.Навън неможахме да си вземем мача,защото отбора е много млад и взе още няма нужния опит и самочувствие.Айде стига толкова,че се отплеснах Само Дунав и още веднъж престанете крайно време е !!!

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #79 -: 25 Март, 2007, 00:48 »
Тук мога малко да поспоря. Ти беше ли на мача с Нафтекс, Марица и Марек, за да твърдиш че играем мнооого по-добре от есента?
Според мен сме с класа под отбора ни през есента. Отбори като Сливен и Локо Ст не са мерило.
Но днес отбора показа израстване, дали защото след бързите 2 гола Сливен рухнаха или не не знам, но първото полувреме играта беше добра. За съжаление по Български второто полувреме вместо да ги джаснем с още 2-3 гола доиграхме мача. Подобен сигурно е бил сценария в Търговище, само че ние сме били губещите.
Ако ще се попълва дупка в защитата то човека би бил Лисика, а не Иво. Според мен просто му се играеше но се пазеше от балтии в центъра, рамото за 2 седмици не може да се оправи.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

kraso

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 26
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #80 -: 25 Март, 2007, 00:49 »
защитата е това корто липсва в повечето отбори, в това число и Дунав. радвам се че отбора не е допуснал гол срешу сливен. играя махленски футбол като защитник и мога  да кажа че това е игра която е по най трудна във футбола. ако дунав заложи на добра защита няма да има проблеми със тези отборчета от групата.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от kraso »

kraso

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 26
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #81 -: 25 Март, 2007, 00:55 »
в отбора липсват основни единици от първия полусезон. така че забравете всякакви мераци за промоция. три победи и една загуба са повоече точки отколкото взехме през първия полусезон от същите отбори, но Дунав трябва още много да се обиграва. когато разбием безапелационно всички скапани отборчета във Б група, тогава ще се знае че имаме отбор, достоен да се бори на по високо ниво.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от kraso »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #82 -: 25 Март, 2007, 11:38 »
Цитат на: "iliobg"
Тук мога малко да поспоря. Ти беше ли на мача с Нафтекс, Марица и Марек, за да твърдиш че играем мнооого по-добре от есента?
Според мен сме с класа под отбора ни през есента. Отбори като Сливен и Локо Ст не са мерило.
Но днес отбора показа израстване, дали защото след бързите 2 гола Сливен рухнаха или не не знам, но първото полувреме играта беше добра. За съжаление по Български второто полувреме вместо да ги джаснем с още 2-3 гола доиграхме мача. Подобен сигурно е бил сценария в Търговище, само че ние сме били губещите.
Ако ще се попълва дупка в защитата то човека би бил Лисика, а не Иво. Според мен просто му се играеше но се пазеше от балтии в центъра, рамото за 2 седмици не може да се оправи.

В коментара си гледах да защитя Мариян.Като казах есента имах предвид ерата Феро.Не се изясних както трябва .Моя грешка.Бил съм на всички мачове.Не мисля,че сме с класа под отбора от есента и това много скоро ще се докаже.Не мисля,че онзи отбор щеше да бие или да вземе некви точки навън на Светкавица.Те неможаха да бият далеч по-слаби отбори навън.Мисля,че точно този е отбора който ще почне да взема победи навън не онзи от есента.Просто им трябва повече увереност,защото са млади.Това исках да кажа.И за мен е недопустимо да виждаш,че отбора играе по-добре от ерата Феро и да хулиш Мариян(не визирам теб).На някой хора май им е по-интересно ако има някви скандали !!!

iliobg

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #83 -: 25 Март, 2007, 12:07 »
Е, при Феро бяхме плачевни няма какво да се лъжем. А отбора е най-добрия след Бургаските отбори. Така че ще завършим на 3-то място с разлика от 4-тия.

На мен ми е интересно догодина какво ще правим. Няма да ги има Бургаските отбори, само Дражевския цирк, които ще изпаднат и от Б група догодина. Тогава няма да има реална конкуренция за първото място. Тогава ще ги видим ръководството какво ще измислят. Тогава ще ги видим как градят отбор за 2-3 години, защото на всички е ясно че с този отбор в А група ще сме боксова круша ако ще и 10 години да се обиграват. Така отново ще правят селекция на пожар.

А още по интересно ще е ако решат че и догодина няма да се влиза, тогава ще се надлъгваме със Светкавица кой да не влезе :)

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #84 -: 25 Март, 2007, 13:12 »
Ильо, догодина Родопа идват в нашата група, но не се знае как са финансово и дали ще искат пак да играят в А група... Ако не се напъват ще са от ранга на Светкавица - способни да победят или паднат от всеки.

Спартак Варна и тяхното положение не изглежда розово след победата на Рилецо над Левски. Все пак има доста мачове до края, но няма да се учудя ако пак се върнат при нас  :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #85 -: 25 Март, 2007, 13:25 »
абе разберете че няма такъв филм "обиграване"......колко време ви трябва да го проумеете........например селекцията която се направи миналата зима ако беше от лятото и при "да" на бобоков дунав вече щеше да отваря шампанското за А група........отбори като марек,вихрен,спартак вн и родопа стояха точно по 1 сезон в Б групата и после си отиваха в А група.......ами я вижте вихрен- В група, Б група и сега е един от симпатичните отбори в А група, без да е застрашен от изпадане.......защо????? ами хората си правят селекция за А група, вземат футболисти от типа петев, росен емилов и си цъкат с грандовете, че и ги прецакват .......

а ние кво прайм????  обиграваме някви от литекс и левски, после си ги вземат хората и после пак вземаме някви нови или някви инвалиди от типа попчев.............тей че недейте разправя вицове.........бобоков не е казал и не сме влезли.....пък ако ще догодина пак при нас да са 2-та бургазки отбора, спартак вн, родопа, черноморец, ботев и черно море
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #86 -: 25 Март, 2007, 13:27 »
Цитат на: "vilio"
абе разберете че няма такъв филм "обиграване"......колко време ви трябва да го проумеете........например селекцията която се направи миналата зима ако беше от лятото и при "да" на бобоков дунав вече щеше да отваря шампанското за А група........отбори като марек,вихрен,спартак вн и родопа стояха точно по 1 сезон в Б групата и после си отиваха в А група.......ами я вижте вихрен- В група, Б група и сега е един от симпатичните отбори в А група, без да е застрашен от изпадане.......защо????? ами хората си правят селекция за А група, вземат футболисти от типа петев, росен емилов и си цъкат с грандовете, че и ги прецакват .......

а ние кво прайм????  обиграваме някви от литекс и левски, после си ги вземат хората и после пак вземаме някви нови или някви инвалиди от типа попчев.............тей че недейте разправя вицове.........бобоков не е казал и не сме влезли.....пък ако ще догодина пак при нас да са 2-та бургазки отбора, спартак вн, родопа, черноморец, ботев и черно море

Съгласен съм с Велизар,ако искахме да влзем досега да сме влезли 100 пъти ,и съм твърдо против привличането на играчи под наем,ако ще и от Марс или Венера да са.На мача със Сливен бях седнал в Сектор В,много кибици,много нещо нещо има,може би 20% от хората които бяха в тоя сектор едва ли знаят и 5 играча от Дунав  :thumbsdownn  :thumbsdownn  :thumbsdownn ,един до мене до 30-та мин си мислеше че е 1:0 и играем срещу СВЕТКАВИЦА.Такива мишки да си намират друго занимание за събота следобед. :4iki  :4iki  :4iki
« Последна редакция: 25 Март, 2007, 13:33 от millwall_fan »

iliobg

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #87 -: 25 Март, 2007, 13:29 »
Сигурен ли си за Родопа? Те къде са забити долу, как ще идват чак до тук. Егати критерия за Изток и Запад имат тия от БФС.

iliobg

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #88 -: 25 Март, 2007, 13:46 »
Цитат

а ние кво прайм???? обиграваме някви от литекс и левски, после си ги вземат хората и после пак вземаме някви нови или някви инвалиди от типа попчев.............тей че недейте разправя вицове.........бобоков не е казал и не сме влезли.....пък ако ще догодина пак при нас да са 2-та бургазки отбора, спартак вн, родопа, черноморец, ботев и черно море

Това го говоря от повече от година! А това с обиграването е оправдание да се съкратят разходите. Колко мислите вземат тия младоци дето ги докараха? Надали вземат колкото  Хазуров, Петев и т.н. Другото много смешно оправдание е че нямаме база. Ами тия смехотворни отбори от  5 хилядни градчета какви бази имат? Играят на нивата с 2 реда седалки, и това не им пречи от години да са в А група.
А истината е че Бобоков си прави бизнеса и не смята за нужно на този етап да се бръкне повечко за А група. В което няма нищо лошо, аз бих направил същото, все пак парите са си негови, но да не лъжат хората. Първо влизаме, после ама то сега обиграваме отбор...
Затова ми е интересно догодина какво ще стане.

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #89 -: 25 Март, 2007, 14:33 »
Цитат на: "iliobg"
Сигурен ли си за Родопа? Те къде са забити долу, как ще идват чак до тук. Егати критерия за Изток и Запад имат тия от БФС.

Ами точно отдолу под Пловдив са. Абе това делене на 2 Б групи е предпоставка за доста куриози и гласене кой в коя група да отиде. Важно е също от коя група ще е втория, дето ще влезе след Бараж в А група. Ако приемем, че двата бургаски отбора влизат в А група, то при нас се освобождават 2 места за изпаднали от А група. Та затова си мисля, че при нас ще сложат Родопа.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »