Автор Тема: Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)  (Прочетена 99111 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #330 -: 22 Ноември, 2006, 15:22 »
Kvo stana sega, nali 3 ma4a i 50 000lv. globa steshe da ima?
A teq pederasti ot SOT-a sega samo mogat da lujat. Az sam svidetel puk kak prebiha Pavel na stadiona i sam gotov da svidetelstvam v sada ako toi reshi da gi sudi. I predlagam vseki koito e vidql neshto da se qvi kato svidetel, za da osudim teq tupanari.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #331 -: 22 Ноември, 2006, 15:33 »
Policaite mogat sashto da svidetelstvat 4e sa go vodili bit.

Ne znam, teq se osraha i daite neshto da izmislim sreshty tqh, 6toto sega sa mnogo kornaz sigyrno. Transparanti, pesni i t.n. dokato ne gi mahnat. A delata sa zadyljitelni.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #332 -: 22 Ноември, 2006, 20:25 »
ee..yavore stiga be...6te pomisli6 malko....neka da otminat sabitiqta...ako ne ti hodi6 na stadiona,to e qsno 4e dunav shte go ima i bez tebe,no nqkoi trqbva da dava hys na mladite fenove....siguren sym 4e sled 1 godina 6te bude6 na stadiona sled kato razmisli6....a za6to ne i po rano?? ;)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

urbano

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 62
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #333 -: 22 Ноември, 2006, 23:10 »
Подкрепа за агитката ви! Респект за битите момчета!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от urbano »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #334 -: 22 Ноември, 2006, 23:46 »
Е вие там канарите сте УНИКАЛНИ,много ме кефите какви сте луди,и лично аз повече ви харесвам вас отколкото Доко Пловдив,защото сте по луди.
Ще видим утре жребия за купата може пък и да се видим.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #335 -: 23 Ноември, 2006, 12:19 »
И на мен Ботев ми е много по симпатичен отбор от Локото.....Призив към канарчетата: Съберете се и елате до Търново ако е там мача да бучим заедно :)

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #336 -: 23 Ноември, 2006, 12:33 »
Цитат на: "aIrCrAFt"
И на мен Ботев ми е много по симпатичен отбор от Локото.....Призив към канарчетата: Съберете се и елате до Търново ако е там мача да бучим заедно :)

Кви са тия глупости ,те феновете на Ботев си нямат отбор че да викат за него.Нито се знае къде ще е мача още,нито мисля че с Локо Плд сме в някакви лоши отношения.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #337 -: 23 Ноември, 2006, 12:50 »
Цитат на: "millwall_fan"
Цитат на: "aIrCrAFt"

Кви са тия глупости ,те феновете на Ботев си нямат отбор че да викат за него.Нито се знае къде ще е мача още,нито мисля че с Локо Плд сме в някакви лоши отношения.

Базиках са бреее усмивката накрая го подсказва :)

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #338 -: 23 Ноември, 2006, 13:40 »
Може би ще играем в Бяла или Търговище.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #339 -: 23 Ноември, 2006, 13:55 »
Цитат на: "crisronaldo"

Търговищте ХА ХА ХА  :D деба гадното мазно село , КУР ЗА ТЪРГОВИЩТЕ

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #340 -: 23 Ноември, 2006, 14:01 »
Цитат на: "BoShKo"
Цитат на: "crisronaldo"

Търговищте ХА ХА ХА  :D деба гадното мазно село , КУР ЗА ТЪРГОВИЩТЕ

И аз много ги мразя там са само цинганори,не мразя толкова Светкавица колкото мразя селото им.

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #341 -: 23 Ноември, 2006, 14:47 »
Бе Бяла си е най-добре. Най-близо е. И най-евтино. :) Плюс това малко пловдивчани могат да стигнат до Бяла.  :wink:

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #342 -: 23 Ноември, 2006, 15:01 »
То това къде е най-добре няма значение в случая...до колкото знам мача трябва да е на минимум 100 км от Русе, така че минимума ще е Шумен.

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #343 -: 23 Ноември, 2006, 16:04 »
Русенско варено
Росен Моллов

Кучето Мони от Градския стадион в Русе стана медиен герой на България тази седмица. Дребният помияр бе обявен за мечка стръвница. Пълна простотия. След мача Дунав - Нафтекс всички ревнахме в хор за нахлули на терена запалянковци, побои от охранители над млади русчуклийчета, окървавени глави. Не че ги нямаше. Но именно това е простотията, в Русе сами си я правим. С това сме по-прочути от русенското варено. И ни се смее цяла България. И сега да очакваме с нетърпение цирка от предстоящата поредица съдебни дела всеки срещу всеки. А вместо това трябваше да се види и чуе друго. Дунав игра много силно и гази през целия мач. Нафтекс отбелязаха гол от единствения си точен шут. Това за пореден път показа, че отборът е поел по правилен път с младия и интересен треньор Мариян Тодоров. Сега се нуждае само от няколко, но качествени попълнения, за да прескочи на ново ниво и да започне да бие наред и като гост. Да, ама не! Всичко това така и не се видя и чу, защото всички медии бяха удавени от поредния спектакъл на русенската простотия. "Любител" на Дунав нахлу на терена, блъсна идиотски съдията, въпреки че отлично знае: така може само да навреди! Охранителите от СОТ ЮСИС през цялата пролет успешно отбиваха атаките на журналистите и не ги пускаха да стигнат до треньорските пресконференции след мача. В същото време проспаха няколко нахлувания, по-лошото - пребиха младежи до кръв! И то - наши момчета! Какъв е смисълът от целия този идиотизъм! Сега на Дунав може да се падне един силен тим от "А" група в турнира за Купата на България, не дай си Боже ЦСКА или Левски, но нормалните хора в Русе няма да могат да гледат мача на Градския стадион!

7 dni sport

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
(Без заглавие)
« Отговор #344 -: 27 Ноември, 2006, 15:31 »
е баси...нямаше ме само 1 седмица и какво да видя...побой, нахлуване...познавам Явор от доста време и мога да кажа, че човека умира за отбора...тия писаници за наркоман и пияница са измислица...Явое е скромно момче изкарващо хляба си по честен начин и чакащо събота за да види своите любимци на терена :!: няма да забравя как в Сливен от радост при един от головете падна и си спука веждата, че се наложи лекаря на отбора да му оказва помощ...всички понзваме Явор и знаем, че за да нахлуе явно е имало причина...аз съм силно разтроен от това което виждам във форума-съжелявам много за всичко което се е случило и се надявам виновните да си понесат санкциите.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!