Автор Тема: Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)  (Прочетена 99113 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #315 -: 21 Ноември, 2006, 20:26 »
e pa koi vi kaza 4e e taka??? za mene trqbva da e ma4a s kaliakra

ako e...svi6tov i vsi4ki otivame tam....ili razgrad ili turgovi6te
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #316 -: 21 Ноември, 2006, 20:35 »
Е върху започнатия строеж на спортната зала (този отпреди 20на години) изгледа като за през наказание си е супер ! :) Не вярвам 28 СОТ-а да могат да пазят всички възможни места
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #317 -: 21 Ноември, 2006, 20:38 »
Цитат на: "Evg0`"
Е върху започнатия строеж на спортната зала (този отпреди 20на години) изгледа като за през наказание си е супер ! :) Не вярвам 28 СОТ-а да могат да пазят всички възможни места

Наказанието е лишаване от домакинство, а не мач при зактрити врати. Значи има определено разстояние от Русе, на което трябва да се играе срещата.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #318 -: 21 Ноември, 2006, 20:45 »
В такъв случай според мен най-добре е да изиграем тоя мач в Шумен , защото там имаме братушки които биха подкрепили отбора  :beer2
особено пък ако се паднем с някой добър отбор при жребия.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от BeHuTo »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #319 -: 21 Ноември, 2006, 21:29 »
Цитат на: "BeHuTo"
В такъв случай според мен най-добре е да изиграем тоя мач в Шумен , защото там имаме братушки които биха подкрепили отбора  :beer2
особено пък ако се паднем с някой добър отбор при жребия.

Дано Дано  :oops:

Guest

• Гост
(Без заглавие)
« Отговор #320 -: 21 Ноември, 2006, 22:03 »
Да наистина във Шумен ще е много добре.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #321 -: 21 Ноември, 2006, 22:55 »
Аз искам в Търново,макар да не сме в добри отношения с феновете на Етър от миналото.
Търново е страхотен град,има яки кръчми за загрявка.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #322 -: 22 Ноември, 2006, 11:12 »
Na stadiona na Etar ima qka akustika. Plus tova e malko po-nablizo, s 20km. I deto vika Paco ima i kakvo da se vidi tam. :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

millwall_fan

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #323 -: 22 Ноември, 2006, 11:35 »
Стадион "Ивайло" е с 10 класи над тоя в Шумен.И Търново е много по як град от Шумен.В Шумен с Невена търсехме къде да ядем около 1 час,никви заведения за храна няма  :angryy

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #324 -: 22 Ноември, 2006, 12:57 »
Може и в Търговище или Бяла,а може и в Русе на закрити врати.
И това каде ще играем мача за купат трябва ли да го пишем в темата за купата,а не в тая тема Дунав-Латекс

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #325 -: 22 Ноември, 2006, 13:08 »
Спокойно, отървахме се и този път :D

"Втородивизионният Дунав Русе пък отнесе глоба от 5 000 лева за опит за малтретиране на главния съдия на мача Дунав – Нафтекс Валери Петровски от страна на привърженик на домакините."

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #326 -: 22 Ноември, 2006, 13:21 »
Сигурен ли си за това което казваш,ако е така супер.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #327 -: 22 Ноември, 2006, 13:51 »
Цитат на: "Daniel"
Спокойно, отървахме се и този път :D

"Втородивизионният Дунав Русе пък отнесе глоба от 5 000 лева за опит за малтретиране на главния съдия на мача Дунав – Нафтекс Валери Петровски от страна на привърженик на домакините."
Цитат
Сигурен ли си за това което казваш,ако е така супер.

Това не е вярно туку що се обадих и питах и имаме наказание един мач ЛИШАВАНЕ ОТ ДОМАКИНСТВО + 5000 лева глоба,но има няколко вариянта примерно ако се паднем със Сливен мача може да се играе в Бяла,но ако се паднем примерно с Левски може би ръководството ще обжалва и през това време на обжалването ще си изиграем евентуално домакинския мач за купата,а после може би ще ни лишат от домакинство за първия мач от втория полусезон с Каляри,така че със сигурност сме наказани от домакинство за 1 мач,но има няколко вариянта да обжалваме и да минем метър поне за мача за купата,но ще видим времето ще покаже.

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #328 -: 22 Ноември, 2006, 14:50 »
Аз пък въобще не съм очаквал, 3-4 мача наказание... за нахлуването на един човек и 2 мача наказание щеше да си бъде порязване. Според мен 1 мач е напълно нормално, дори като се вземе в предвид че бяхме с последно предупреждение.

Сега ще кажа една случка малко на изуст. На мача ЦСКА - Локо Пд, пловдивчани мисля, че бяха наказани с 2 домакиства заради сбиване с полицията което по късно май им беше намалено на 1 мач. Не съм сигурен относно наказанието им, но мисля че беше така.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

millwall_fan

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #329 -: 22 Ноември, 2006, 15:05 »
Всички отиват на съд в Русе

Беше страшно, удряха по главата, разказа приятел на бития  

запалянко на Дунав

Всички в Русе ще отидат на съд. След драмата, разиграла се на мача Дунав - Нафтекс (1:1), всеки обвинява другия. Фенът Явор Йорданов, който удари рефера Валери Петровски, вече отнесе 10 дни затвор. Нови нюанси в историята бяха внесени вчера. Стана ясно, че феновете ще съдят охранител. Футболният клуб Дунав пък ще заведе две дела - срещу Явор и охранителите.
Привържениците дадоха пресконференция вчера, на която разказаха своята версия. На нея присъства и пребитият Александър Стефанов. Той бе пуснат от болницата само за няколко часа. 27-годишният мъж е настанен в неврохирургията в Русе със счупен нос, разкъсана лигавица и други травми по главата. Той бил бит от охранител от фирма СОТ ЮСИС. Инцидентът се разиграл пред очите на приятеля му Здравко Иванов след края на мача с Нафтекс. Двамата отишли при коменданта на охраната Борислав Вутов. Те попитали какво става с нахлулия на терена Явор Йорданов и задържания заедно с него Павел. Вместо отговор Вутов грабнал Здравко, а други двама повлекли Александър. Един от тях пребил младежа на стълбите и в коридора пред съдийската стая.
- Ще си извадя медицинско и ще съдя охранителя, знам името му - разкри Александър.
- Беше нещо страшно, държаха ме здраво, а на метър от мен гардът преби с палка Сашо - разказа 24-годишният Здравко. - Удряше го по главата, после Сашо падна в локва кръв, а ударите подължаваха да се сипят отгоре му. Повече няма да стъпя на мач на Дунав. Добре, че беше полицията, за да откарат Сашо първо в болницата. Охранителите искаха да ни водят направо в районното. Един полицай заповяда да карат към неврохирургията. Искаме да му благодарим, той спаси живота на Сашо.
"Не мога да возя тези момчета в патрулната кола, както са бити", заявил полицаят.

Шефът Пейчев: Пълним чуждите джобове с пари

Изпълнителният директор на Дунав Георги Пейчев и вчера не можеше да си намери място от яд.
Той е бесен на феновете и на охранителите, които са допуснали нахлуване на терена.
- Ще потърсим правата си в съда, ако БФС ни накаже да не играем в Русе - обясни Пейчев. - Вместо да печелим приходи, трябва да броим средства. Тези пари можеше да ги вкараме в зимна селекция, а сега ще пълним чуждите джобове.

Само един фен е налаган с палки

Само Явор Йорданов е налаган с палки, съобщи шефът на СОТ ЮСИС Валери Белчев. Поводът - младежът оказал съпротива.
- Не бях там, но четох докладите на моите хора.
Срещу Александър не са употребявани палки, наложил се е само блок - каза Белчев.
Той обясни значението на термина - младежът се е опитал да нападне охранителя и е бил блокиран.
- Ще говоря повече само пред съда - допълни Белчев.

Кучето Мони няма вина

Кучето Мони няма вина, стана ясно вчера. Животното бе замесено в спора между феновете на Дунав, клуба и охранителите. Тримата запалянковци, участавали в екшъна, признаха, че не са видели гардовете да хвърлят Явор на Мони.
- Съжалявам, повече няма да ходя по мачове - казал пред съда хулиганът Явор Йорданов, преди да влезе зад решетките за 10 дни.
Неговите родители са обидени, че синът им се спряга за надрусан пияница.
- Не е вярно, Явор не беше пил преди този мач - заявила майката. - Явор обича много Дунав, в душата му е само любовта към клуба, заради който е готов на всичко.

Това пише в 7 дни спорт относно прескоференцията вчера.