Автор Тема: Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)  (Прочетена 38361 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)
« -: 21 Октомври, 2006, 17:33 »
Време е вече да вземем 3 точки като гост.Несебър тази година са доста посредствени ,ако от тях не успеем незнам от кого вече ще успеем.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 21 Октомври, 2006, 17:47 »
Трудно ще е. Несебър не са толкова слаб отбор изобщо. Ако успеем да вземем 8 или 9 точки в последните 4 мача се връщаме в играта за промоция. От тези точки задължително е да ударим нафтата последния кръг.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 21 Октомври, 2006, 18:14 »
Роско, и как прецени , че Несебър са посредствени  :?:
Наясно ли си , че имат повече победи от нас и са само на точка зад нас  :?:  Виж и тоя кръг кво праят...бият калярито като гости. А ние бихме ли ги  :?: спомни си и миналата година какво ни се случи там...претъпкан автобус с фенове бяхме и за кво - за единия ......
Да не говорим и , че са комбина на нафтата и съвсем ще ни се хвърлят като на финал  :evil:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от BeHuTo »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 21 Октомври, 2006, 18:41 »
Цитат на: "BeHuTo"
Роско, и как прецени , че Несебър са посредствени  :?:
Наясно ли си , че имат повече победи от нас и са само на точка зад нас  :?:  Виж и тоя кръг кво праят...бият калярито като гости. А ние бихме ли ги  :?: спомни си и миналата година какво ни се случи там...претъпкан автобус с фенове бяхме и за кво - за единия ......
Да не говорим и , че са комбина на нафтата и съвсем ще ни се хвърлят като на финал  :evil:

Ами за мен са посредтсвени могат да бият силните а пък падат от другите опашкари.Искам да кажя че не са постояни.И ако се напънем можем да ги биеме стига да играем мотивирано и с хъс.Трябва до края на сезона да играем като за последно.А относто това че Нафтекс и Несебър са побратими не съм съгласен.Никога няма повярвам че в българския футбол има уговорки докато не видя с очите си.А вие като нямате никви доказателства че има такива работи защо говорите.Всеки може да каже тоя маче е уговорен и кво трябва му се вярва.Ако ние като нация продължаваме да говорим за корупция,продадени мачове и съдии скоро време няма се оправиме а постояно ще затъваме.

ПС:Нафтекс вкарват 2 гола срещу Несебър от пряк свободен това ако е уговорено незнам.И то в 66 е 1-вия

^LEBEDA^

• Напредващ
  • Публикации: 171
    • Профил
    • http://fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #4 -: 21 Октомври, 2006, 18:45 »
Добрата новина е, че ще има организирана екскурзия за този мач
Цената е 8 лева
Записвания - понеделник, вторник, сряда, четвъртък и петък от 17:00 до 19:00 на адрес: ул. Пиротска 5, клуб на ВМРО или на телефон 0899123322 Андрей Кючуков (Моя милост)
Но до четвъртък ако няма 20-30 човека ще има друг варант за бусче, парите ще са горе-долу същите или даже по-малко, но ще пътуват само хора, които ще подкрепят отбора цял мач, без семкаджии
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от ^LEBEDA^ »
ВЕДНЪЖ ДРАКОН - ЗАВИНАГИ ДРАКОН !!! ДУНАВ ЗАВИНАГИ !!!  http://www.fcdunav.com/ !!!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #5 -: 21 Октомври, 2006, 19:15 »
Роско аз не искам да се карам ама ти на кой свят живееш,нямало уговорени мачове в България,я се усазнаи малко то в Италия и Германия ги разкриха че има,а ти ще ми кажеш че в България няма вземи слезни малко на земята и аз не искам да има уговорени мачове ама не може да кажем на черното бяло.Иначе за Несебър съм съгласен с Венито че са добър отбор,но ние сме по добри,но за жалост пак няма да победим според мен.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 21 Октомври, 2006, 19:33 »
8 leva e simvoli4na cena, bileta realno v dvete posoki e kum 20 kinta.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5817
  • Одобрение: +91/-10
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 22 Октомври, 2006, 02:03 »
Това ще ни е най-тежкото гостуване досега. Срещу уж слабите отбори се препънахме, може би пък срещу един силен отбор да се покажем в друга светлина?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vivanov »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 22 Октомври, 2006, 11:34 »
Цитат на: "joga10"
Роско аз не искам да се карам ама ти на кой свят живееш,нямало уговорени мачове в България,я се усазнаи малко то в Италия и Германия ги разкриха че има,а ти ще ми кажеш че в България няма вземи слезни малко на земята и аз не искам да има уговорени мачове ама не може да кажем на черното бяло.Иначе за Несебър съм съгласен с Венито че са добър отбор,но ние сме по добри,но за жалост пак няма да победим според мен.

Е добре ве майкаму да еба че се дразня.Ае като сте отворени дай ми някво доказателство да му еба майката.Ае искам да видя черно на бяло за уговорен мач.Ае нали си голямо гъзе.Знаеш ли как вече ми писва от такива като тебе.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #9 -: 22 Октомври, 2006, 11:49 »
Роско ае стига ве . Дори и малките деца знаят ,че футбола в България е една голяма перачница на пари. 1 продаден мач беше Загорец - Дунав миналата година . Говорих с човек ,който има общо с отбора (няма да споменавам имена) и каза ,че 5 души от загорец са си поделили неопределена сума
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #10 -: 22 Октомври, 2006, 12:06 »
Сашо Диков снощи каза че ще сезира главния прокурор за мача Сливен-Черноморец 1:4.
Коефициента в еврофутбол до събота 9:00 е бил 2.20 за победа на Черноморец. И изведнъж в 12:00 вече е 1.35. За 3 часа някакси е станало ясно че домакините значително са отслабнали.
Ще следим с интерес развитието на случея.
Това че има уговорени мачове е публична тайна, разбира се никога няма доказателства и никога няма да излезе наяве нещо. Последният очеваден случай при това за серия от уговорени мачове беше титлата на Локо Пловдив.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #11 -: 22 Октомври, 2006, 12:46 »
Oфф спирам да говоря на тая тема.То просто си има една поговорка която за нас българите се отнася на 100 %.Какъквто народа такава и държавата.Като сме мазохисти и песимисти и гледаме само най-лошото винаги се бъркаме в лайната место да гледаме с малко повече оптимизъм живота.А това за Локо Пд вече беше незнам как да го определя.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #12 -: 22 Октомври, 2006, 13:28 »
Аз го гледах и веднага се сетих, че на Дунав - Черноморец за 1 беше първо 2.20 и после падна до 1.35 и после никак нямахме положения да победим, а факта с телефонните обаждания поражда съмнения.
Миналата година за Дунав - Марица коефициента беше 4 за двойка. Веднага след мача казахме, че това си беше най-ясната двойка в тиража и някой хора взеха да отричат, че и да се сърдят. После Севдалин потвърди пред няколко медии, даже се знае кои играчи са продали мача и кой от Русе е уредил всичко.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #13 -: 22 Октомври, 2006, 20:49 »
Rosko приятел, нямам никакво намерение да защитавам Evg0` и joga10 ама ти наистина ли смяташ, че няма уговорени мачове? Всичко е пределно ясно... ряно или късно много неща ще излязат. Че има корупция и уговорени мачове си е вярно, че се креде си е вярно.

Ти какво предлагаш да си затваряме очите?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #14 -: 22 Октомври, 2006, 21:13 »
awe kvo sa zanimavata tuka i razvodnqvate...tozi rosko ako ne se luja e edno hlape na 16....moje i da gre6a...rosko i ti ne se izkazvai nekompetenten....

i sega po ma4a.......az imam 2 mnenia......ili otivame v nesebar i pravim mnooooooogo dobar ma4,s mnoooogo propuski ,no poradi nqkakvi fakti gubim s 2-1....togava dobre....az se otkazvam ot a grupa taq godina i gledam kym sledva6tata godina.........drugia variant e grozna pobeda s 0-1 i 6te se zamislq za a grupa.....mnogo vajen ma4 v idealniq moment.....sega 6te se razbere koi e kum i koi e svat i koi e na bulkata brat:P

zatui govorete za tozi ma4,ne za drugi tupotii