Анкета

Как ще завърши срещата между Дунав и Миньор?

победа за Дунав
34 (89.5%)
равен
1 (2.6%)
победа за Миньор
3 (7.9%)

Общ брой гласове: 17

Гласуването приключено: 14 Октомври, 2006, 20:11

Автор Тема: "Дунав"-АКБ "Миньор" Рд  (Прочетена 47683 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
"Дунав"-АКБ "Миньор" Рд
« -: 14 Октомври, 2006, 20:10 »
От мачовете с Раднево и Несебър зависи накъде ще тръгнем!Затова всички следващата събота на стадиона!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 14 Октомври, 2006, 21:02 »
Ми трябва да бием макар и с 1:0, иначе от тея анкети май няма голям смисъл. Резултатите на анкетата от сега са ми ясни.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 14 Октомври, 2006, 21:05 »
Цитат на: "Footman"
Ми трябва да бием макар и с 1:0, иначе от тея анкети май няма голям смисъл. Резултатите на анкетата от сега са ми ясни.

Абе що да няма!Нека гласуват хората,какво пречи!Иначе дано футболистите се сетят къде се намират и да ни зарадват с хубава и резултатна игра!Офффф преди всеки мач си пожелаваме това,но нещо не се получават нещата!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 14 Октомври, 2006, 22:16 »
Ами дано победим и да тръгнем на горе.Призовавам всички да отидем на стадиона и да подкрепим нашия отбор.Просто трябва разберем това е футбола понякога биеш понякога губиш.Ако погледнем реално тази година няма да влезем в "А" група ,но въпреки това трябва да си подкрепяме отбора винаги без значение дали играе слабо,силно дали е в "А" група или в "А" окръжна.

HARLEY_

• Напредващ
  • Публикации: 524
    • Профил
!
« Отговор #4 -: 15 Октомври, 2006, 00:18 »
Очаква ни мач с доста висок залог ! Според мен в този мач 3т. са минимум ! Задължителна победа ! И смело напред !

Само ДУНАВ ! ! ! !
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от HARLEY_ »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #5 -: 15 Октомври, 2006, 00:48 »
Цитат на: "HARLEY_"
Очаква ни мач с доста висок залог ! Според мен в този мач 3т. са минимум ! Задължителна победа ! И смело напред !

Само ДУНАВ ! ! ! !

Тоя мач ще го вземем.И кво ме топли мене това?Нищо...един уййййййй.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 15 Октомври, 2006, 01:01 »
Цитат на: "Rosko"
Ами дано победим и да тръгнем на горе.Призовавам всички да отидем на стадиона и да подкрепим нашия отбор.Просто трябва разберем това е футбола понякога биеш понякога губиш.Ако погледнем реално тази година няма да влезем в "А" група ,но въпреки това трябва да си подкрепяме отбора винаги без значение дали играе слабо,силно дали е в "А" група или в "А" окръжна.

Тръгваме нагоре от мача в Стара Загора,то не беше сработване,съдии,треньора бил слаб и т.н.Обещания преди сезона за промоция и т.н.
Истината е че отбора няма облик и стил на игра.Аве тая вечер съм настроен много критично. :clap2  :clap2  :clap2
Миналалия сезон се мъчехме с АКБ в Русе,помните ли?Така че по полека с прогнозите и за да не ви е тъпо след мача,ако случайно(не дай си Боже) се издъним,по-добре излезте петък вечер избухнете и се забавлявайте,пак "звездите" ако са решили да ни зарадват с победа още по-добре.А ако не победят....посмейте се,пийнете пак,още повече от петък вечер.Събуждането в неделя сутрин би било ужасно с  пресухнала уста и носещя се воня в стаята на бъчва,пръднята излизаща ви от задника е ужасно миришеща дори за вас самите,срането в клозета трябва да става с противогаз,ако сте си откраднали от началното училище(и дума не може да става за четене на вестник или книга,просто гледате как по-бързо да се изсерете)главата е тежка и адски куха.На всичко отгоре,разбирате че сте пропуснали последния старт на формулата,за този старт ще се говори две години след това,как Алонсо спукал гума,водил през цялото време,цяла Испания усещала задаващия се оргазам ,времето се променяло три пъти,дъжд,слънце и пак дъжд,всички тийм мениджири се побъркали,на пистата останали три болида.Шуми бил 2-и на 59сек. зад испанската муха,благодарение на един механик,който забравил да махне маркучето за бензина,по-късно механика бива уволнен от Жан Тод и пратен да бере ягоди, и Шуми за кой ли път става световен шампион...изпуснали сте края на една блестяща кариера...искате да запалите цигара но сте задънени,за това пърдите и лягате да спите,главата ви боли,нямате апетит,единственото което може да направите е да спите.....
Обаче пяната от шампанското ви подтиква към нови подвизи,радостта на Шумахер и цяла Германия трябва да бъде споделена...сещата се за един познат Анти-Шумахер,звъните му по телефона,дразните го и той решава да си го изкара на вас,като пристига с едно шише J%B....нататък всеки да си допише историята........можеше и малко joint се сложи май:))

Е кажете да си футболен фен не е ли мазохистично....?

еее това беше много песимистично,без титлата на Шумахер
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 15 Октомври, 2006, 02:40 »
emi taka e....stiga ste sa pravili pak na fenove na barcelona i liverpool....dunav shte pobedqt radnevo i zatova varvete vsi4ki na stadiona....

kakto se kazva6e -  po dobre losh mir,otkolkoto dobra voina....
ni6to nqma da spe4elite s tezi kritiki....a samo mojete da pomognete v sabota kato podkrepite otbora

asendaskalov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 43
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 16 Октомври, 2006, 09:08 »
Този път ще победим и то с разлика и при красива игра. Просто вече няма накъде. Дано да съм прав!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от asendaskalov »

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
(Без заглавие)
« Отговор #9 -: 16 Октомври, 2006, 09:57 »
ами прав е Footman, че няма смисъл от такива анкети, в които нещата са ясни...инъче за мача очаквам да най-сетне да изиграем и двете полувремена силни и да разгромим отбора от Раднево :!:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #10 -: 16 Октомври, 2006, 20:06 »
Като стана въпрос за Шумахер, шанса ни да влезем в А група е колкото Шумахер да стане за 8-и път световен шампион. А именно Черноморец да ги спрат от участие заради Порточанов.
Тия домакински мачове са ясни освен мачовете с Бургаските отбори. Вяла игра, кьорав гол или два...победа. Докато не се променят нещата в отбора все така ще бъде.
И дъщерята на Пейчев нещо се изгуби :) да каже какво става.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

bobbi_Mk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #11 -: 16 Октомври, 2006, 20:19 »
Щом, дъщерята на Пейчев се е загубила и неказва, значи ... туй дето става, не е за казване ...  :D
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от bobbi_Mk »
The heaven is for everyone.

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #12 -: 16 Октомври, 2006, 21:03 »
Цитат на: "iliobg"
Като стана въпрос за Шумахер, шанса ни да влезем в А група е колкото Шумахер да стане за 8-и път световен шампион. А именно Черноморец да ги спрат от участие заради Порточанов.
Тия домакински мачове са ясни освен мачовете с Бургаските отбори. Вяла игра, кьорав гол или два...победа. Докато не се променят нещата в отбора все така ще бъде.
И дъщерята на Пейчев нещо се изгуби :) да каже какво става.

не пиша понеже дочух от някъде,че някои хора ме мислят,че се правя нещо на повече от това,което съм и затова реших да съм само наблюдател във форума :)
и аз се надявам скоро цялата тая мъка с отбора да свърши,че само нерви .......
и всички на стадиона в събота да подкрепяме отбора!хъхъхъ :twisted:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #13 -: 17 Октомври, 2006, 19:53 »
ще играем в понеделник с миньор. всички мачове са отложени.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #14 -: 17 Октомври, 2006, 19:57 »
Цитат на: "dunav18"
ще играем в понеделник с миньор. всички мачове са отложени.

Ами логично-заради изборите!Но много малко хора ще дойдат :( !Дано натрупаме малко самочувствие след този мач!А нали остава началния час-16:00 :?: