Автор Тема: Шумен - Дунав  (Прочетена 68554 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #180 -: 17 Октомври, 2006, 11:21 »
Този коментар е много субективен. Не съм съгладсен че можете да имате претенции към съдията!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #181 -: 17 Октомври, 2006, 11:23 »
Абе сега всички ще се оправдават че Шумен излезли късметлии! Мога да ви кажа че досега никога късмета не ни се беше усмихвал през сезона! А друг е впроса че нападателите ви не могат да вкарат от 2-3 метра и то на празна врата! Не се обиждайте но това положение го имаше в мача и трябваше да бъде вкарано а не после да се говори че нападателя нямал късмет.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5817
  • Одобрение: +91/-10
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #182 -: 17 Октомври, 2006, 11:35 »
Da padnesh kato po-dobur otbor boli mnogo, no takuv e futbola, siguren sum, che rano ili kusno tozi "kusmet" shte ni se vurne i nie shte vzimame pobedi po tozi nachin.

Izostavame dosta v klasiraneto, no tova ne ni spira da si podkrepjame i obichame otbora.

Napred DUNAV!!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vivanov »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #183 -: 17 Октомври, 2006, 12:16 »
ami mnogo pravilno kazano ot venko-ami nie ako ot sega tragnem da se predavame-samo sled 1 zaguba???? zna4i sme nai golemite p...i na sveta.
boi,pobeda i seberazdavane i rezultatite 6te doidat....puk i ne sym tolkova ubeden 4e vsi4ko e re6eno....4ernomorec sa mnogo slabi....shumen nqmat namerenie da vlizat i skoro 6te drupnat nadoulu...sa6toto vaji i za svetkavica....haskovo sa kurvi,a marica puk vuob6te i ne iskat da si mislqt za a grupa-zna4i kvo ostava
1.naftex
2. dunav/cacata

i edin baraj s vidima na lqto ne vijdam kakvo stra6no ima????????

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #184 -: 17 Октомври, 2006, 13:37 »
Абсолютно сте прави трябва да си подкрепяме отбора нали затова сме фенове на Дунав.Трябва да сме зад отбора винаги и в добро и зло и в А група и в А окръжна.Точно от това се отличаваме от другите отбори че си подкрепяме отбора винаги както е по цяла Европа.

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #185 -: 17 Октомври, 2006, 15:33 »
Само не съм съгласна , че цаците са слаб отбор.До момента те ми направиха най-силно впечатление...почти ни скриха топката в Русе.Те и Нафтекс са основните конкуренти, но от тук нататък за да се върнат надеждите за елита трябват 3-4 поредни победи.Друга алтернатива просто няма.Нямаме право на повече загубени точки.
И в крайна сметка информацията за това , че Сашо Станков ще реши дали да дойде в Русе след мача със Шумен се оказа вярна... :no
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от BeHuTo »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #186 -: 17 Октомври, 2006, 19:06 »
Цитат на: "BeHuTo"
Само не съм съгласна , че цаците са слаб отбор.До момента те ми направиха най-силно впечатление...почти ни скриха топката в Русе.Те и Нафтекс са основните конкуренти, но от тук нататък за да се върнат надеждите за елита трябват 3-4 поредни победи.Друга алтернатива просто няма.Нямаме право на повече загубени точки.
И в крайна сметка информацията за това , че Сашо Станков ще реши дали да дойде в Русе след мача със Шумен се оказа вярна... :no

Съгласен съм с мнението на Невена.Как може да кажете че Черноморец са слаби?Видяхте ли колко добре наредени стояха в Русе?Иначе Шумен не са нищо особено,но играят с дух и сърце.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #187 -: 17 Октомври, 2006, 19:45 »
patsa...otsega moga da se hvana s tebe na bas 4e 4ernomorec ako pone sa pred dunav...to pone 6te ima 2 otbora predi tqh.....za 1 bira....za na zima :lol:

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #188 -: 17 Октомври, 2006, 23:54 »
Цитат на: "millwall_fan"
Цитат на: "BeHuTo"

Съгласен съм с мнението на Невена.Как може да кажете че Черноморец са слаби?Видяхте ли колко добре наредени стояха в Русе?Иначе Шумен не са нищо особено,но играят с дух и сърце.

Хммм....ама вие ги изкарахте ФК УРОД Бургас някакъв супер отбор...вижте им резултатите в мачовете , за играта въобще да не говорим , защото такава просто няма...и всичко това при непрекъсната съдийска подкрепа...иначе Херо реве след всеки мач, че ги режели и не им свирили по три чисти дузпи...