Автор Тема: Квалификации за Евро 2008  (Прочетена 44434 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #135 -: 17 Октомври, 2007, 00:27 »
Румъния цигани !!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #136 -: 17 Октомври, 2007, 22:18 »
1-0 за Албанците  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #137 -: 17 Октомври, 2007, 22:48 »
Нашите играят без никакво желание. Имам чувството, че маймунчето което играе в бяло е най-надъхано ... Жалко, че не се прави нищо за футбола ни и полека-лека запада... Да се надяваме, поне че Благо и (Пи)Янков ще освежат играта... :BULGARIA:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Tsonev

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 90
    • Профил
    • http://www.arsenal.com
(Без заглавие)
« Отговор #138 -: 18 Октомври, 2007, 17:49 »
Вчера бяхме трагични с/у Албанците :(  :?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Tsonev »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #139 -: 18 Октомври, 2007, 23:54 »
Голям срам,незнам....но така ще е.....аз лично се надявам да видя отбор толкова силен колкото през 94 , да се порадвам и аз малко,щото тогава съм бил на 3 години :D .Пък то не само отбор трябва.....и трениор трябва - трениор като Мъри тои взе отбора за 2 мача и направи 2 победи макар и не с толкова добри отбори но самия ни отбор игра колекивно и като цяло добре а не бяха някакви измъчени победи кат оснощи едвам едвам се добрахме "ДО РАВЕН"  просто се изумявам на играта на национала....то само срещу Малта и Лихтенщайн не става трябва и с добрите да се научим да играим...

Slamcho

• Напредващ
  • Публикации: 494
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #140 -: 19 Октомври, 2007, 13:00 »
Вече ставаше късно.В кафенето към хотела бяха останали само 5-6 футболиста и Пената.Последния стана и в типичния си стил заяви:

- Айде да си лягаме м'чета,че утре да не ни приспат шиптерите!

Няколко човека послушаха съвета му и след минути на бара останаха само светата троица на английския футбол - Бербатов,Мартин и Кишишев.Стенли отдавна беше низвергнат и освен някое здравей с половин уста, рядко беше удостояван с внимание. Покрай другите теми,неусетно, някой подхвърли темата за мача. Марто се огледа и като видя, че са сами попита:

- Е какви ще ги дървим утре?

- Абе ти си лесен,аз с тая маймуна и тия двамата цървули отзад каква игра да вържа а? - уморено промърмори Кишишев.

- Чакай, чакай!!! Ти какво си мислиш, че аз имам голяма полза от тия гръцките футболисти в центъра?Те знаят само да правят амфори по цял мач!- злобно го прекъсна номер 17,като имаше предвид стоенето с ръце на кръста на някои футболисти.

-Е твоите грънчари, а моите ганкиното играят!- засмя се Кишишев.

Бербатов мълчеше, явно замислен за слабия си засега сезон в Англия.

- Трябва да махнат поне 7 човека! - допълни Кишишев.

-7 от 22-ма не е достатъчно! - обади се за първи път Бербатов.

- Аз ако бях тренъор щях да възна 2/3! Че и тебе! -каза Марто побутвайки с рамо Кишишев.

- Пфффффф! Уплаши ме! - през смях отговори бекчето- Аз и без това съм на косъм да се откажа сам - Аман от дърводелци!

- Ти да! - Марто се смееше, но може би го имаше предвид сериозно!

- Аз мисля, че има вариант, хем да изгоним селяните, хем да си платим бизнеса!!!- промълви загадъчно Марто.

Кишишев се огледа като глухо магаре в люцерна.Отдавна се носеше слух, че Кралицата,както наричаха Бербатов зад гърба му и Новия Ляв са напипали някаква далавера и искат да направят нещо по-голямо от 4-мата от 94-а!!! Много му се искаше и той да участва.

-Яяяяяяя раздуй! - не сдържа любопитството си той.

-Така и така нямаме шанс за Европейското, а един посредствен резултат тук просто ще ускори нещата!!! Това значи нов тренъор,нови играчи, отделно можем да сложим на определен резултат!-озъртайки се прошепна Марто.

- Ти луд ли си бе?! Да пуснем мача ли? - повишиха глас другите двама.

-Абе ще пускаме мача...един Х да направим.Ето какво ще ви кажа, ако ние тримата само я цъкаме топката и ги оставим тия бездарници да покажат какво могат.......

- Е, че ние не можем да вкараме 100 години гол, бе!- намусено каза Бербатов.

-А-ха! - кимна с глава Мартин- Ииииии?????

-Начи, мача е Х ? -попита Кишишев.

- И чао на бездарниците!Само малко за Дядо Митко ще ми е мъчно, ама няма как! - замислено сподели Барби.

Абе, всички после нас  ще сочат за виновни!-нервно Кишишев въртеше чашата.

Е, че те кога не са??? Мен ми писна да ме обвиняват за грешките на Сулъо и Пулъо!- отметна перчем Митко.

-А и какво губим? Че кого ще викнат вместо нас? Сега ни е паднало да колим и бесим! Няма се съобразявам с никого! - Петров погледна Кишишев- А и ти нали щеше да се отказваш?

-Е*ал съм ги у гъза! Нема си троша краката сеа! Как ще станат нещата?-Кишишев гледаше Марто правов очите.

Мартин млъкна и погледна към Митко.Тишината се задържа още няколко секунди и тогава Бербатов бавно завъртя глава към играча на Ман. Сити и кимна.

- Имам едни познати. Превеждаме пари и те залагат за равен.От нас нищо не искат-те ще си правят свои залози!- обясни Марто.

-Ами ако не излезе Х? - плахо попита Кишишев.

-Ти какво? На девствен ли се правиш маа му?? - взе да се ядосва 17-ката.

Да бе! Няма проблем! Знам как стават нещата!-процеди Кишишев.

- Значи се разбрахме! И не забравяйте играем за Х ! А иначе просто оставете некадърниците да играят бадмингтон! добави за последно Петров.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Slamcho »
DUNAV FOREVER !

mart0s

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 79
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #141 -: 19 Октомври, 2007, 16:19 »
ха тфа сигурно ти си го правил :)  :D
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от mart0s »

e6e6

• Напредващ
  • Публикации: 177
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #142 -: 19 Октомври, 2007, 20:24 »
звучи достоверно.
има мн истина-играчите си мислят за бизнес,да си взвмат парите и чао.и албанците го казаха в прав текст,че играем без душа.ако паднеш след сърцата игра е друго.но такова бездушие е престъпление.
макар б.михайлов като говори да започне прочистването от  младежите и михайлов  младши. :shock:  :x  :evil:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от e6e6 »
ДАЙТЕ ДУЗПА,СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

mart0s

• Стартиращ
  • **
    • Профил
Re: Квалификации за Евро 2008
« Отговор #143 -: 14 Ноември, 2007, 11:05 »
Наближава мача със Румъния.Всеки сигурно се надява да ги бием мамалигите тука ей така за самочуствие.
Големи гафове около националния стадион . Управата не пуска националите да тренират там защото щели да развалят тревата  :D
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10539
  • Одобрение: +178/-52
    • Профил
« Отговор #144 -: 14 Ноември, 2007, 11:09 »
Кой ще вкарва головете  :?
Няма го Роската Каптиев да им покаже на ония аматьори как става работата  8)
Only the dead fish follow the stream

e6e6

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #145 -: 14 Ноември, 2007, 21:10 »
да ида аз да ги вкарам.пак ще берем срама.всичко мисли за комисионни и пари

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #146 -: 14 Ноември, 2007, 21:15 »
Какво се заблуждавате, че ще ги бием. Каквато и вражда да има и какво ли не - те са  много по-добри от нас... А нашите са едни ГЛЕЗЛЬОВЦИ, които изведнъж се помислиха за голямата работа !
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

e6e6

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #147 -: 16 Ноември, 2007, 21:40 »
гледасм по тв как ръмънците се подиграват с нас.докъде я докарахме-мамалигарите са пред нас chair.gif  :x  :box:

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
« Отговор #148 -: 16 Ноември, 2007, 22:54 »
Някой ще идва ли на мача с Румъния? Да си спретнем една Дунавска агитка?

Четох някакви журналистически простотии, че цесекарите, левскарите и от Пловдив им готвят голям бой, подобно на оня дето го ядоха тия от Динамо, задето ни се подигравали.

А иначе тва с Динамо е тук (станало е до едно село до Ловеч):

http://youtube.com/watch?v=z7fzG4nigMY

mart0s

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #149 -: 17 Ноември, 2007, 21:37 »
Мамалигити си поеха загубата коят си я просят от година  chair.gif  :clap