Автор Тема: Купа на България  (Прочетена 626 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 360
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
Re: Купа на България
« Отговор #15 -: 10 Септември, 2021, 09:41 »
ПС: Какво мислите за новия форум?
[/quote]

Би следвало да си остане в стария формат, интересът е намалял поради незавидното актуално състояние на отбора, но и той има място под слънцето; не всичко в интернет е "социална мрежа". ::)
ихтамнет

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2995
  • Одобрение: +126/-20
    • Профил
« Отговор #16 -: 10 Септември, 2021, 16:12 »

Би следвало да си остане в стария формат, интересът е намалял поради незавидното актуално състояние на отбора, но и той има място под слънцето; не всичко в интернет е "социална мрежа". ::)
[/quote]
Подкрепям напълно! За мен Форумът е единственото място където мога да обменя мнения с колеги дунавци.  От самото му създаване пиша там. Чрез него се сдобих с много добри приятели. Фейсбук не ми е по сърце.

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 188
  • Одобрение: +11/-1
    • Профил
« Отговор #17 -: 10 Септември, 2021, 18:39 »
Аз също съм на това мнение.

Може би големите отбори нямат такива форуми и вече хората не използват,

НО

Това не означава, че смисълът и логиката на този тип форуми е отживяла. Големите клубове станаха "impersonal", феновете не дебатират, станали са само консуматори. Докато тук, пак сме консуматори, но има някакви идеи, мисловни процеси. Нали сме отбор, ръководен от фенска организация. Форумът е до голяма степен изразител на мисълта на всеки един симпатизант, извън ръкодството.

Призовавам този форум да се запази, или новия "ФБ форум" до голяма степен да прилича на този, защото новия Дунав-ФБ не е user-friendly за изпълняването на тази функция, каквато изпълнява този форум. Форумът от Античността е място за дебати, разисквания и управлението на градовете-държави.

Аз не съм от много години писател в този форум. Направих го доста късно, когато бяхме в Б група, преди А, защото не знаех, че имаме, именно заради "неличността" на повечето клубове. Писал съм тук, научавал съм много нови неща, или съм виждал идеи.

Знам, че този тип форуми са "демоде" сред комерсиализирания футбол, но не вярвам да снизява полезността му, както за феновете, така и за футболния клуб. И пак казвам "форум", а не "Дунав-ФБ".

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 392
  • Одобрение: +8/-0
    • Профил
« Отговор #18 -: 17 Септември, 2021, 06:47 »
[

[/quote] Би било добре този форум да се запази, или поне да се запази някаква възможност за ново активиране в по-добри дни (ако е мислимо). Нали с надежда живеем?