Автор Тема: Лято 2021/2022 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)  (Прочетена 5899 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 573
  • Одобрение: +21/-3
    • Профил
Супер навременна загуба за нас, малко си помислихме, че сме голямата работа особено след като поведохме 2-0, както каза  Чичо Мъри, то не бяха лиготии, то не беше подценяване... Вкараха ни бързи 4 гола и се постаписахме, странното за мен беше , че след влизането на Драгош и Виерата, станахме по-зле, отколкото да качим нивото... Но да навременна загуба според мен много полезна. Най-вероятно ще влезем във втора лига без особен проблем, тъй като няма нито 1 отбор, който да има такова желание от цялата Североизточна трета лига.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2995
  • Одобрение: +126/-20
    • Профил
Вкараха ни бързи 4 гола и се постаписахме, странното за мен беше , че след влизането на Драгош и Виерата, станахме по-зле, отколкото да качим нивото...
Много точно казано колега! На мен също ми направи впечатление , че с влизането на най-опитните играчи съвсем се срина играта ни. Обяснението ми е, че Димов пропусна доста от подготовката и не е във форма, а Драгош просто вече няма за какво да се напъва след като му отказаха картотека. :-\Жалко, тези обстоятелства плюс отсъствието на Алекс Кирилов , който също има проблеми с картотеката, ни объркаха доста сметките. За мен бе странно , че треньорите предприеха експерименти само броени дни преди старта на първенството, вместо да сработват и обиграват потенциалните титуляри.

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 477
  • Одобрение: +9/-2
    • Профил
Ако не успеят да картотекират Фърцулеску ще е лошо, но в интерес на истината и без него ще се справим. С оглед нулевата конкуренция в групата. Лошото е, че нямаме опорен халф освен Димов, Василен Марков си е централен защитник. На мястото на Драгош трябва да се търси опорен халф, понеже Димов не е дългосрочно решение. Напред Йордан Димитров, Преслав Петков и Джан Хасан са ок. В средата Вълчев и Миро Георгиев също, Диян Димов зад тях. Защитата ще се ръководи от Г. Вълчев.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 360
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
Що за извращение е това изискване на КЗБФС, което спира картотеката на Фирцулеску; в никоя нормална европейска страна за 3-та дивизия го няма и би паднало в съда на всяка нормална такава... Ама ние доколко сме нормална?!?
ихтамнет

North

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 39
  • Одобрение: +12/-13
    • Профил
С оглед нулевата конкуренция в групата.

Дали наистина е нулева конкуренцията? Принципно, Черноморец Балчик винаги са били корави и сме виждали зор с тях. Волов и Шумен са обединени сега, дали това ще им помогне в някаква степен, предстои да видим. Светкавица не вярвам да имат сили за нещо повече от топ 3. Локомотив Русе, без съмнение ще имат желание да се докажат точно срещу Дунав. Аз нямам вече търпение, да започне шампионата.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1463
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
Ще се предава ли в сайта мачът от Плевен ?

Липсата на технически условия на стадиона в Плевен, спряха тази възможност.

Като цяло се очертава да няма свободно предаване на мачове за първенство. БФС са сключили договор с MyCujoo, където ще се излъчват ексклузивно срещите от Трета лига, срещу заплащане, а отборите ще получават голяма част от събраната сума. Миналият сезон беше преходен и се допускаха изключения и свободни излъчвания.

Съжалявам че повдигам този въпрос (може би към Венко), но това засяга предполагам не малко фенове. Този договор за излъчванията на мачовете в Трета лига, колко е достоверен и се изпълнява. Посещавайки този сайт https://bulgarian-football.com/severoiztochna-treta-liga.html се вижда, че примерно мачът на Лудогорец 3 със Спартак 2, си го има в ЮТУБ канала на ФК Лудогорец и се предава свободно с уточнение, че не знам дали е бил директно предаван или качен впоследствие. В същото време в така наречената телевизия няма абсолютно нищо за Североизточната Трета Лига
https://preview.mycujoo.tv/en/competition/bulgarian-third-league-north-east-region/season/2021-2022
Ако може някакво разяснение по въпроса от ръководството или някой, запознат със ситуацията, ще бъда благодарен.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3749
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Стана като във Втора лига - за 1-2 мача на кръг никой друг не може да си гледа отбора.  :(

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Тук трябва да се намесят юристите, да се стигне до прокуратурата дори и когато не се излъчва даден мач от тази телевизия ли е какво е, да имат право клубните ТВ да излъчват. Аз съм готов да плащам на клубната ТВ двойно по-голяма такса щом е за Дунав. Но да плащам за цял сезон а да гледам 2-3 мача на Дунав...не знам.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10540
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
Ние прекратихме този договор и от следващия кръг ще излъчваме на живо двубоя в Дончево. Становището на нашите юристи е, че БФС право да ни продава телевизионните права при липса на цялостен колективен договор за същото.
Only the dead fish follow the stream

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1463
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
Ние прекратихме този договор и от следващия кръг ще излъчваме на живо двубоя в Дончево. Становището на нашите юристи е, че БФС право да ни продава телевизионните права при липса на цялостен колективен договор за същото.

+++++

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3749
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Перуката и пиянската му компания да си обират крушите и да дават път на "трите коня", защото безобразията вече не се траят! Извинявам се, че не е съвсем по темата.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Браво!!! Щастлив съм отново да гледам любимия отбор! Благодаря на Ръководството на клуба за това благородно дело.