Добавени събития

• Контрола: ДУНАВ - Добруджа 2:2: 22 Януари, 2022
  • Контрола: Севлиево - ДУНАВ 2:1: 29 Януари, 2022
  • Контрола: Литекс - ДУНАВ 4:0: 02 Февруари, 2022
  • Контрола: ДУНАВ - Янтра 1:0: 05 Февруари, 2022
  • Контрола: Черно море - ДУНАВ 4:1: 09 Февруари, 2022
  • Контрола: Етър - ДУНАВ 2:1: 12 Февруари, 2022
  • Контрола: ДУНАВ - Прогресул Спартак 0:3: 19 Февруари, 2022
  • Контрола: ДУНАВ - Етър II 4:5: 20 Февруари, 2022

Автор Тема: Зима 2021-22 -подготовка, новини, селекция, анализи, предложения и предположения  (Прочетена 3288 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 498
  • Одобрение: +14/-2
    • Профил
Не дойде ли някой с остра инжекция от поне 300 000 лева на година, много трудно ще изкараме сезона в Б група. Едно пътуване до Симитли, Петрич, Крумовград, София, Созопол и Монтана....не е като до Балчик и Шумен.
Горивата като ударят 3 лева. Много много трудни дни идват. Но то не е само за нас.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3081
  • Одобрение: +131/-20
    • Профил
Някой може ли да ми каже имали картотекиран футболист на име Светослав Славчев в Дунав?

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5870
  • Одобрение: +95/-11
    • Профил
Да, има, Светослав Славчев на 21 г.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3081
  • Одобрение: +131/-20
    • Профил
В такъв случай защо не фигурира нито сред титулярите, нито сред резервите, нито сред контузените?
Може би е наказан?

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 191
  • Одобрение: +18/-7
    • Профил
Гледам уругвайския Дунав става на 90 години днес ,клуба пробвал ли се е да установи контакти с тях за сътрудничество ,след време кой знае може някой форлан да пратят под наем или пък вие някой в обратната посока ,а и нещо с маркетинг може да се измисли :D

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 205
  • Одобрение: +11/-1
    • Профил
Гледам уругвайския Дунав става на 90 години днес ,клуба пробвал ли се е да установи контакти с тях за сътрудничество ,след време кой знае може някой форлан да пратят под наем или пък вие някой в обратната посока ,а и нещо с маркетинг може да се измисли :D

Да, и аз бях мярнал някаква статия по тази тема за годишнината.
За установяване на контакт не съм запознат. По-дългогодишните фенове, ще знаят, но аз не знам да е имал такъв.