Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград) 0:0: 30 Септември, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград) 0:0  (Прочетена 7374 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 762
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Пирин (Благоевград) 30.09.2017 20:00 часа
« Отговор #15 -: 26 Септември, 2017, 15:20 »
Този мач не на 100% не на 1000%  а на 100 000 000 трябва да го вземем и то чисто , каквото и да ни коства това !!!

Ако трябва и терена да изорат,но в тези последни три мача трябва да вземем абсолютно задължителни победи от Пирин и Славия , Ботев също са колебливи на моменти но е абсолютно задължително и реалистично от тези три мача преди завъртането да вземем задължителни минимум 7-точки .ще

Мисля , че именно тези три мача ще покажат какво ще се случва , ще изпадаме ли или ще се отлепим от дъното.

Ти обаче упорито си тролиш с това изпадане.  >:( Айде да се спреш вече, а? Два поста в две различни теми и то при положение, че са изиграни по-малко от 40% от срещите от РЕДОВНИЯ сезон. Нито този, нито следващите 2 мача ще решат по някакъв начин оставането ни в групата, независимо дали ги спечелим или ги загубим и трите. Както Венко ти е обяснил в темата за купата, при този формат на първенството всичко се решава пролетта. Предлагам да спрем да правим подобни тънки сметчици, нека момчетата си играят мач за мач, а равносметката - когато му дойде времето.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1270
  • Одобрение: +44/-23
    • Профил
« Отговор #16 -: 26 Септември, 2017, 16:11 »
Хайдеее,

Пирин изгоряха с трима наказани за мача с нас  ;D ;D ;D

Със спиране от състезателни права

ССП

лв.

Антон Любчов Костадинов

ОФК „Пирин” Благоевград

1

600

Димитър Ивайлов Благов

ОФК „Пирин” Благоевград

1

250

Аймен Суда

ОФК „Пирин” Благоевград

1

250

Селим Бен Джемиа

ФК „Верея” Стара Загора

1

300

Ванчо Траянов

ПФК „Локомотив” Пловдив

1

300

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #17 -: 26 Септември, 2017, 17:18 »
Ако бяха четирима, щях да съм по-доволен, но и трима се ядва.  ;D

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #18 -: 26 Септември, 2017, 17:52 »
Бре, според букмейкърите мача е троен  ??? ::)
Явно още не знаят за наказаните трима титуляри  ;D
Сега е момента за печалби и на бедните фенове  ;) ;) ;)
1 - 2,15      Х - 3,40      2 - 2,80

Аз веднага сложих стотачка за единица. Като бием и си избивам сезонната карта  ;D
Само Дунав !!!
« Последна редакция: 26 Септември, 2017, 17:56 от Rado412 »

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 435
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #19 -: 26 Септември, 2017, 17:55 »
Ние нашата игра да си гледаме да върви и нашите футболисти да са добре.МАКлайната не ни интересуват.Ако някой съди за един отбор по това,че 4,5 или 6 основни играчи отсъстват, може да бере големи ядове.Историята е жива.

kkk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 28
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #20 -: 26 Септември, 2017, 18:32 »
Този мач не на 100% не на 1000%  а на 100 000 000 трябва да го вземем и то чисто , каквото и да ни коства това !!!

Ако трябва и терена да изорат,но в тези последни три мача трябва да вземем абсолютно задължителни победи от Пирин и Славия , Ботев също са колебливи на моменти но е абсолютно задължително и реалистично от тези три мача преди завъртането да вземем задължителни минимум 7-точки .ще

Мисля , че именно тези три мача ще покажат какво ще се случва , ще изпадаме ли или ще се отлепим от дъното.

Ти обаче упорито си тролиш с това изпадане.  >:( Айде да се спреш вече, а? Два поста в две различни теми и то при положение, че са изиграни по-малко от 40% от срещите от РЕДОВНИЯ сезон. Нито този, нито следващите 2 мача ще решат по някакъв начин оставането ни в групата, независимо дали ги спечелим или ги загубим и трите. Както Венко ти е обяснил в темата за купата, при този формат на първенството всичко се решава пролетта. Предлагам да спрем да правим подобни тънки сметчици, нека момчетата си играят мач за мач, а равносметката - когато му дойде времето.
Да се вземат точки от Ботев е доста оптимистично, а по въпроса с изпадането, да рано е но има нещо друго. Формата е такъв че в крайна сметка се стига до мачове с пряка елиминация, за които трябва психика, нещо което мисля е очевидно че на Дунав липсва, камоли бараж за изпадане и влизане. Другото което не знам дали е радостно, колко ще продължи отбора в купата, защото на мачове през 3 дни също не ги виждам, просто мнение, никого не ангажирам.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #21 -: 26 Септември, 2017, 18:53 »

Не е съвсем така, точките от редовния сезон се запазват и ако сме в опашката през него, трудно ще се измъкнем от последните 2 места в някоя от двете четворки от опашкарската осмица. А това ни праща на баражи за оставане, мисля че има консенсус относно това, че няма да можем да се справим с тях.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2995
  • Одобрение: +126/-20
    • Профил
« Отговор #22 -: 26 Септември, 2017, 18:56 »
Еми те мачовете за купата са максимум 4 преди финала, пък и може да не са през 3 дни всичките. Рано е да го мислим това. Надявам се и на привличането на още двама нови през зимната пауза, така, че ще има достатъчно материал за ротация.
« Последна редакция: 26 Септември, 2017, 19:00 от ЧИЧО МЪРИ »

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #23 -: 26 Септември, 2017, 20:49 »

Не е съвсем така, точките от редовния сезон се запазват и ако сме в опашката през него, трудно ще се измъкнем от последните 2 места в някоя от двете четворки от опашкарската осмица. А това ни праща на баражи за оставане, мисля че има консенсус относно това, че няма да можем да се справим с тях.

И аз съм на това мнение , миналата година и трите отбора от Първа лига запушиха....
Аз не "троля" ами гледам малко по реалистично .

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
« Отговор #24 -: 27 Септември, 2017, 09:55 »
Както коментирах преди няколко мача, решението на проблемите е в Будинов. И в ръцете на Веско. Будинов ще върши отлична работа в средата на терена заедно с Деян Димов и бразилчето. И ще могат да се въртят и да си почиват. Георгиев си отива на мястото на Будинов. Шопов си остава там където си е. Андреас Васев и Божидар Васев по двете крила като се сменят да почиват с Костадинов и Карагарен. Вижте само с едно преместване на Будинов колко възможности се отварят. Да не забравяме и Станоев. Интересно, че най-кризисният пост се оказва вратарския. Айде Марто да яде повече сусамов тахан и да се оправя по-бързо. Кой каза, че имаме къса пейка. И както каза Ел рио да се връща кондиционната треньорка от Локомотив. Аз съм оптимист, че можем да се върнем и в първата шестица. Момчетата ни са добри. Просто имахме трудни мачове и неблагоприятен жребий в началото.Уважавам отбора на Пирин, но ние имаме по-голяма нужда от трите точки. Успех за Дунав.
« Последна редакция: 27 Септември, 2017, 11:06 от vivanov »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5835
  • Одобрение: +93/-11
    • Профил
« Отговор #25 -: 27 Септември, 2017, 11:15 »
Разбрах, че кондиционната треньорка от Локомотив не е напускала. В момента двама души отговарят за кондицията, уж за по-голям професионализъм. Пият се сиропи за възстановяване. Просто мотивацията не е същата. Отделно някои футболисти недоволстват от това, че не им се дава възможност за изява. Неприятното е, че напрежението расте, а психиката не е най-силното ни звено. Спомняме си първото домакинство пред пълен Градски стадион. Подвикванията от трибуните също се отразяват по един или друг начин. Миналият сезон при домакинства в Разград, нямаше почти никакви очаквания и отборът игра освободено. Време е за израстване и преодоляване на тази бариера. Имаме капацитет и възможност да се справим с Пирин, но това далеч не означава, че ще извадим максимума от срещата. Позитивната подкрепа ще е много важна.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2995
  • Одобрение: +126/-20
    • Профил
« Отговор #26 -: 27 Септември, 2017, 13:11 »
Кои пък са тези футболисти които недоволстват, че не ги пускат в игра? Единствено Преслав Петров практически не е играл до сега. Останалите се въртят кой повече, кой по - малко. Проблемът е липсата на класа както каза Люси Киров. Миналият сезон имаха късмет при головете, сега каръкът е невероятен. Вероятно и условията за тренировка не позволяват да се прецизират заучените положения, затова и не ги виждам никакви. Победата срещу Пирин обаче е абсолютно задължителна, затова до последната минута не, ами секунда, трябва да сме концентрирани на 100%, за да не стане като с Локо и Верея ;) Раздаване до смърт, това е рецептата за Дунав този сезон от тук нататък, ако искат поне малко да върнат имиджа си от пролетта.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
« Отговор #27 -: 27 Септември, 2017, 13:54 »
Като стана въпрос за влиянието на публиката върху футболистите:
   https://mobile.sportal.bg/news.php?category=&id=686186

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #28 -: 27 Септември, 2017, 13:55 »
Как кой мрънка?
Сигурно са Попадийн и Конов  :P :P :P ;D ;D ;D  и като ги пуснат в игра, гледат да си отмъстят  :P :P :P   ;D ;D ;D
« Последна редакция: 27 Септември, 2017, 13:59 от Rado412 »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10540
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #29 -: 28 Септември, 2017, 12:50 »
Че ако опира до желание, дали играчите не бойкотират Веско и да се получава ситуация подобна на Раниери и Лестър, когато някой си е вирнал носа прекалено. Според мен като гледам изказвания и интервюта, не ми се струва така.
Only the dead fish follow the stream