Анкета

Локо Пд - Дунав  ( краен резултат с 1 знак)

1
3 (9.1%)
Х
6 (18.2%)
2
24 (72.7%)

Общ брой гласове: 33

Гласуването приключено: 29 Май, 2017, 23:09

Добавени събития

• Първа лига: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 3:4: 28 Май, 2017

Автор Тема: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 3:4  (Прочетена 20536 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5817
  • Одобрение: +91/-10
    • Профил
Re: Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе) 3:4
« Отговор #270 -: 29 Май, 2017, 01:38 »
Лицензите за европейските турнири на Левски, Ботев и Верея сигурни ли са?

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #271 -: 29 Май, 2017, 01:40 »
За неутралните зрители, наистина мача сигурно е бил изключителен, но на мен ми се еба майката на психиката !
Мисля, че това беше най-добрият ни мач от онази победа над ЦСКА - София с 2 : 0 в Разград. Ако не се лъжа вкарваме за първи път, този сезон 4 гола !? Не знам, как ги бях смятал нещата, но смятах и, че 3-4 ни устройва за 4-тото място, а то се оказва, че хипотетично можем да бъдем изместени, което обаче ми се струва крайно невероятно.

Единственият футболист, който наистина няма място в отбора ни и го казвам с огромно съжаление, защото очаквах много повече е албанчето.. Това е футболист, който играе абсолютно безсмислен и нелогичен футбол. Някой по-горе беше казал, че е бил като носорог и мисля, че това му определение е перфектно. Всички други са много големи, даже няма нужда от особено философстване и анализиране, то се видя.

Не ми се мисли, какво ще бъде в Сряда на Градският, още повече, ако не допуснат ЦСКА до Евротурнирите...

П.П : Мисля, че не е лоша идея, въпреки, че в Булгаристан, трудно се правят подобни неща, ако е възможно след края на мачът, независимо, какъв е развоя и на кое място ще се класираме да ни допуснат да нахлуем на терена, каквито практики има често в Европа. Изпращаме един от най-добрите си сезони, на път сме да завършим едва за 2-ри път на 4-то място в "А" група, така, че защо да не си донесем още малко положителни емоции ?

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #272 -: 29 Май, 2017, 01:51 »
Сега се сетих нещо интересно...Представяте ли си да се класираме за Европа и заради цирковете на БФС и допускането на ЦСКА в елита да ни изхвърлят всички от Евротурнирите !?

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
« Отговор #273 -: 29 Май, 2017, 02:02 »
Точно това си мислех и аз от известно време, те хубаво изхвърлят ГМО-то и да речем Левски и Ботев, ама кой е казал че трябва да пуснат следващия по веригата. Във всички случаи е голям срам за България и дришата лига на БФС-то, което малко вгорчава радостта от евентуалното 4-то място. Ще се компенсират обаче ако изхвърлят всичките тарикати по В групите както си му е реда :) И Перукан подаде оставка :)
« Последна редакция: 29 Май, 2017, 02:07 от meh »
БФС, свине, ешафода ви зове!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10526
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #274 -: 29 Май, 2017, 02:07 »
Между другото, още едно парче история написаха тези момчета. Това ни е първата победа в историята срещу Локомотив в Пловдив.
Only the dead fish follow the stream

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1455
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #275 -: 29 Май, 2017, 03:20 »
Отдавна не съм се вълнувал и преживявал нещата така за футболен мач, но беше неповторимо. Достойно продължение и луд завършек се очертава само след няколко дни, нямам търпение за сряда. Единственно доста съм притеснен за състава как ще го кроим и най-вече се надявам Станката и Марио да са добре! Има болни, наказани, направо не знам, а от това по-голямо геройство и характер - здраве му кажи! Хайде момчета, още 90 минути и покажете на България, защо сте си заслужили прозвището "ДРАКОНИ". 13000 ще са там да ви подкрепят, а и не малко хора по целия свят ще са духом с вас, така че само напред и победа!!!!

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #276 -: 29 Май, 2017, 07:27 »
Още веднъж поклон пред драконите за снощния спектакъл и за цялостното представяне в първенството!
Сега обаче обръщаме внимание на следващите изпитания! Мисля си, че БФС трябва да промени датата на баража за последната квота за Лига Европа /приемам, че ЦСКА няма да бъде допуснат/ - който и да е четвърти, надявам се това да са нашите, ще играе за 7 дни ТРИ мача! И двата съперника няма да са равнопоставени, защото Верея почива вече втора седмица - не игра мач за седмото място в събота, няма да играе и в сряда! Мисля че нито Дунав, нито Локо, нито Верея имат повикани национали за квалификацията с Беларус, така че мачът може спокойно да бъде насрочен за 7 юни. Какво е мнението ви?

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 455
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
« Отговор #277 -: 29 Май, 2017, 08:38 »
Няма да съм много оригинален , но съм длъжен да кажа : БРАВО на футболистите ,БРАВО на треньорите , БРАВО на ръководството !
Това  , което   направиха си е геройство и поне на мен ми донесе много , наистина  много футболно удоволствие !
Папимед , какво да кажа братче ....То щеше да бъде смешно ,ако не беше  страшно . Какви формати , какви баражи ,какви 5 лева....
" Хубава работа , ама холандска " . Сигурен съм , че и БФС  така , са се опетлали , че и там май са единици дето могат да кажат нещо смислено .... И най - страшното е , че мълчат  като бити п***** си ! И аз предполагам защо ....така им се иска на кликите да набутат ЦСКА или както искате така го наречете  да играе ЛЕ ... и тия формати са  като цяло за  тях ...
И след  толкова" врътки"и неизвестни  нещата вместо да се влошават , тотално се засират   ??? .

bg_user

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 82
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #278 -: 29 Май, 2017, 12:04 »
Много е странна наистина цялата ситуация с лицензите. Предишни години, едва ли не ежеминутно излизаха новини за лицензирането най-вече на софийските отбори. Накрая да не се окаже, че само ние, Лудогорец, Славия и Берое примерно покриваме изискванията и всичкият ни зор в шампионата е бил излишен, подобно на миналата година, когато се оказа, че е трябвало само да си изчакаме поканата за новата лига. Иначе БФС никакви дати няма да променят, на тях за футбола им пука точно толкова, колкото и за бадминтона.
« Последна редакция: 29 Май, 2017, 13:54 от bg_user »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #279 -: 29 Май, 2017, 14:15 »
Истината рано или късно лъсва: "В официалното писмо от централата става ясно, че президентът на БФС Борислав Михайлов е направил всичко по силите си да помогне на ЦСКА-София. Той е настоявал ЦСКА-София да получи лиценз, но от централата са били категорични в решението си, че нов клуб няма право да играе три години в турнирите. https://www.sportal.bg/news.php?news=666491

УЕФА извади ЦСКА-София от Европа за следващите две години, обяви ги за нов клуб (документ)

plamtp

• Напредващ
  • Публикации: 185
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #280 -: 29 Май, 2017, 16:22 »
Локото едни фенове имат и те - на мача са присъствали....780 зрители, барабар с нашите фенове. Смешници, така ли се подкрепя любимия отбор в най-решителния му мач с такава висока цена - участие в ЛЕ! На мястото на футболистите и целия щаб на Локото бих бил обиден до дъното на душата си за тази гавра от страна на 'феновете' им. Все пак Пловдив е два пъти и нещо по-голям от Русе и дори и феновете на футбола от града да се разделят наполовина между Ботев и Локото, пак си е едно нищо такава посещаемост. Толкова си обичат отбора явно.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #281 -: 29 Май, 2017, 18:18 »
Иначе тук има много добро обяснение в казуса ни с Локо Пд https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/dunav-ili-loko-pd-koj-kakvi-shansove-ima-za-barazh-s-vereia-434495

Вчера го изкоментирахме, но ако някой не е разбрал, вероятно ще му се доизясни от посочения материал.