Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Левски (София) 0:1: 21 Май, 2017

Автор Тема: Дунав (Русе) - Левски (София) 0:1  (Прочетена 19512 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5817
  • Одобрение: +91/-10
    • Профил
Няма време да се радваме на ценната победа при гостуването ни на Черно море. Следва сблъсък на домашен терен с третия във временното класиране Левски. Очертава се емоционална среща пред пълни трибуни и може би първи истински тест на новата дренажна система, но и доказателство за общината, че полагането на още козирки трябваше вече да е свършен факт.

Нека по-добрият отбор на терена да победи и цари изцяло футболна атмосфера по трибуните при каквито и да е метеорологични условия.
« Последна редакция: 22 Май, 2017, 00:51 от vivanov »

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Левски (София) [21.05.17, 17:30]
« Отговор #1 -: 18 Май, 2017, 01:19 »
Какви са тези апокалиптични прогнози за времето? Аз не виждам нещо кой знае какво страшно за неделя според сегашните прогнози. В часовете около мача всичко изглежда уж нормално, като ще е малко по-хладничко 17-18 градуса, но дотам. Нищо страшно засега. Като си спомня какво беше със Симитли, нищо, което не е по-голямо от онова, не може да ни уплаши.  ;D

https://www.sinoptik.bg/ruse-bulgaria-100727523/hourly
https://www.gismeteo.ru/weather-ruse-3418/

Ще има битка на терена и емоции по трибуните, като е ясно, че нашата мотивация е по-голяма. Левски няма за какво да се зори чак толкова, а на нас ни е време вече сякаш да излезем този път концентрирани до 90+х-та минута за една ценна победа над този иначе много силен съперник. Никак няма да е лесно, но не е невъзможно, щом можем правим наистина луди душманите на цялата А група.
« Последна редакция: 21 Май, 2017, 13:35 от FCD »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3738
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #2 -: 18 Май, 2017, 01:24 »
А дали са разрешени чадърите или трябва да помислим за дъждобрани?  ::)

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #3 -: 18 Май, 2017, 02:25 »
За момента сериопзните валежи се очерават нощта срещу неделя. Неделя следобед колосални порои едва ли ще има, но валежи не са си напълно възможни. Дано въпреки времето и 10-те лева се напълни стадиона! :) За един дядо с 300лв пенсия и куп лекарства са си пречка и парите... Макар че ако е истински дунавец, билета за мача ще е преди лекаствата. ;D

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 761
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #4 -: 18 Май, 2017, 02:49 »
Хайде само да не пренасяме и тук темата за цената на билетите. Достатъчно се изписа и коментира по този въпрос във фейсбук, като и двете гледни точки си имат своите логични аргументи. Остават само 2 (или 3) домакински мача, така че нека тази дискусия се води след като приключи този сезон. Слънце или дъжд няма значение, всички на стадиона и това е. Към колегата NITRO - аз не бих рискувал с чадъра, много е вероятно да не пускат и ще настане голям панаир, аз поне мисля да заложа на дъждобран  ;) . Дали за този мач, дали за някой следващ, все ще влезе в употреба, утре мисля да мина да си взема един (по възможност син  ;D ). Иначе що се отнася до мача - надявам се най-после да успеем да победим Левски, заслужават го момчетата, а и в никакъв случай не сме по-слаби от тях, даже напротив.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1455
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #5 -: 18 Май, 2017, 05:46 »
Защо си мисля, че трети път подарък на точки за подуенци няма да има! Визирам последните два мача с тях, в които откровенно си ги изтървахме. Победа, победа над сините говеда!!! И в неделя всички на стадиона...и пред телевизорите  :(

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 470
  • Одобрение: +5/-8
    • Профил
« Отговор #6 -: 18 Май, 2017, 09:06 »
Аз още в понеделник съм взел билети,пък каквото такова с времето! Малко наивно е от сега да се гледа прогнозата,пък и хептен по часове! Както може да не познаят,така може и точно в часовете по време на мача да се изсипе...Но каквото такова! Аз съм на мача да подкрепям! Пък и като си спомня миналата година на мача със Симитли какъв дъжд ни пра и не се отказахме да гледаме и подкрепяме до края,че сега ли,ще се откажем :) САМО ДУНАВ! Очаквам тоя път вече 3-те точки пред пълния стадион :)
« Последна редакция: 18 Май, 2017, 09:10 от RedBull »
Там където Дунава минава,трева не никне!

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
« Отговор #7 -: 18 Май, 2017, 10:50 »
Ако не ги надценим, ще вземем мача. При домакинството ни в Разград Левски измъкна точката благодарение на името си и респекта който имахме към отбора. По едно време бяха много неориентирани, а ние вместо да продължим да нападаме се прибрахме назад и им дадохме възможност да играят. Сега това не трябва да се повтаря.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5817
  • Одобрение: +91/-10
    • Профил
« Отговор #8 -: 18 Май, 2017, 14:30 »
Много е променливо времето и прогнозите, вчера бяха едни, днес са други, а в неделя сигурно нещо съвсем различно. Когато и да вали, ще е тест за дренажа.

Обмисля се шествие на привържениците на Дунав преди мача. Фен клубът на Левски в Русе е обявил среща на сините привърженици в помещението им на пл. „Възрожденски“ в неделя от 12:00 часа, в непосредствена близост до Градския стадион. Ще е неизбежно да няма контакт с левскари преди мача, но и няма причина за дразги между двата фенски лагера.
« Последна редакция: 19 Май, 2017, 10:39 от vivanov »

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #9 -: 18 Май, 2017, 15:40 »
Много е променливо времето и прогнозите, вчера бяха едни, днес са други, а в неделя сигурно нещо съвсем различно. Когато и да вали, ще е тест за дренажа.

Обмисля се шествие на привържениците преди мача. Фен клубът на Левски в Русе е обявил среща на сините привърженици в помещението им на пл. „Възрожденски“ в неделя от 12:00 часа, в непосредствена близост до Градския стадион. Ще е неизбежно да няма контакт с левскари преди мача, но и няма причина за дразги между двата фенски лагера.
Щом са обявили значи трябва да има и полиция, защото никой няма да им позволи да си правят "разходки" напред-назад. Само Дунав и едно сладко 1:0 очаквам! Напълнете стадиона бе, няма да се разтопите! Нали ми говорите навремето как имало по 15-20 хиляди в студ, дъжд и незнам си какво! Ем ето ся сме четвърти и играем може би най-добрият си сезон в историята на клуба! Какво искате повече? Ай, дракони!
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
« Отговор #10 -: 18 Май, 2017, 20:06 »
Аз не разбрах, кои ще шестват, дунавците или левскарите?
БФС, свине, ешафода ви зове!

ivelin80

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +1/-1
    • Профил
« Отговор #11 -: 18 Май, 2017, 20:35 »
В чисто футболен аспект мога да кажа,че отбора играе от мач на мач все по-добре.Вече виждам доста повече точни пасове,добър контрол над топката,както и добро овладяване от въздуха.Дали защото вече си имаме добра база за тренировки или просто Веско ги мотивира ,фактите са налице.Иначе за мача мога да кажа,че с тази игра Дунав ще победи,да не казвам и убедително

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1265
  • Одобрение: +44/-23
    • Профил
« Отговор #12 -: 18 Май, 2017, 22:25 »
И да посрещнем Огнянов "подобаващо" ... :P

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3738
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #13 -: 18 Май, 2017, 22:40 »
И да посрещнем Огнянов "подобаващо" ... :P
Този смешник не заслужава нашето внимание. Току-виж се взел насериозно, както направи при предишното ни "домакинство" в Разград.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #14 -: 19 Май, 2017, 00:29 »
Да... Предният път точно двама човека на терена решиха да се вземат насериозно. Ние тогава не играхме с Левски в Разград. За статистката да го пишем Дунав - Найка/Сватбата 2:2.