Добавени събития

• Първа лига: Лудогорец (Разград) - Дунав (Русе) 2:2: 18 Март, 2017

Автор Тема: Лудогорец (Разград) - Дунав (Русе) 2:2  (Прочетена 17590 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nikiman88

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Re: Лудогорец (Разград) - Дунав (Русе) 2:2
« Отговор #225 -: 22 Март, 2017, 19:33 »
Ами какво да си говорим тогава за тв парите...просто смях ...със сигурност няма да са повече от това което щеше да е като приход от билети в Русе и неплащане на наем и какво ли не.Така че въпроса с благодарностите за стадиона приключи поне за мен.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
« Отговор #226 -: 22 Март, 2017, 20:16 »
Не оправдавам гаменчето запалило някакъв флаг насред разградския стадион.Това е също толкова гаменско,колкото и разградски фен да влезе като гост в нашият форум и с назидателен тон да ни поучава какви сме хулигани.

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
« Отговор #227 -: 22 Март, 2017, 20:26 »
О, това е сериозно. Пусни една декларация на провайдъра му че ако не се спре с това, няма място във форума на Дунав, така се прави :)

БФС, свине, ешафода ви зове!

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3740
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #228 -: 22 Март, 2017, 21:48 »
Стига сме се дърлили за глупости. Надявам се компетентните органи най-после да си свършат работата и да наложат забрана за посещаване на спортни мероприятия на въпросните елементи. Никой не печели от присъствието им на стадиона, дори и самите те.

ivelin80

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +1/-1
    • Профил
« Отговор #229 -: 23 Март, 2017, 20:47 »
Аз пък питам къде е неговото обкръжение и как му позволяват такива глупости.Сиреч не е виновен само той.Дано отбора да не страда от такива малоумници.

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #230 -: 24 Март, 2017, 10:12 »
Абе вие сериозно ли цяла седмица го дъвчете тоя шал?? Това дори не подлежи на наказание от БФС. Какво им се вържете на тия разградски девойки? Всяка седмица се горят стотици шалове по стадионите в цял свят, ама никой не съм чул да реве по тоя смешен начин. Не казвам че е нещо с което да се гордеем, ама изобщо не е нещо особено. 

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1455
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #231 -: 24 Март, 2017, 19:30 »
Хора, отваряйте темата за Славия, че са ми по-интересни. Писна от тези разградлии, отбора им и всичките им претенции.

iskrencho

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 50
    • Профил
« Отговор #232 -: 24 Март, 2017, 19:53 »
Аз не виждам някъде в декларацията на ФК "Дунав" Русе някой да се извинява на някого. Пише, че осъждат хулиганството и като гледам коментарите тук, всички сме съгласни с тази позиция. А декларацията на Лудогорец си е пресилена и най-вече безсмислена. Много ултраси правят и по-големи зулуми и една декларация за съжаление няма да ги спре. Може само да получи в отговор една декларацийка като нашата, която не е нищо освен глас в пустинята.

По-големият проблем е, че заради тези получовеци досега сме платили хиляди левове глоби на БФС, които и без това използваха достатъчно други начини да ни вредят цял сезон. А можеше да ги изплатим на футболистите и треньорите, които са си ги заслужили. И ако тези получовеци продължават да избиват комплекси на стадиона, скоро може пак да играем без публика. И ако е в Русе, ще боли много повече, отколкото срещу Берое. А срещу Берое помним колко много боля и какъв беше резултатът.

А че били млади и с гореща кръв няма как да е оправдание. И на мен кръвта ми ври и кипи, както и на всеки дунавец на стадиона, но се държа долу-горе прилично, без значение на чий стадион съм.

Пълна тъпня е заради получовеците клубовете да отнасят глоби и затова е много по-смислено да опитаме да променим това, отколкото да си пишем декларацийки. Но докато това стане, можем само да се надяваме въпросните получовеци, както и всички други такива, които ще се проявят скоро, да го отнесат възможно най-бързо. Не знам какво можем да направим, ако наистина сме изискали видеоматериали, но дано има някакво наказание за тях. А за правилни действия от страна на полицията на наши домакински мачове в Русе не смея и да се надявам...
Хареса ми този израз "получовеци" Много вярно

ivelin80

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
    • Профил
« Отговор #233 -: 24 Март, 2017, 21:25 »
Тук във този форум не трябва да толерираме всякакви хулигански прояви.Любимия отбор не заслужава да бъде наказван за глупостите и ниското възпитание на сульо и пульо.Нека нашия отбор има най-толерантните фенове.Едно време през социализма имаше  класиране за най-добрата публика.По едно време Дунав беше на второ място.Нека  поне не пречим на усилията на отбора,който не е в цветущо финансово състояние.

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
« Отговор #234 -: 24 Март, 2017, 23:48 »
Ироничното е че в чисто финансови измерения, отборът този сезон е наказван далеч повече заради глупостта на ръководството (билетите за мача с Черно Море), отколкото за хулигански прояви. Съотношението беше някъде между 1:2.5 - 1:3 ако не се лъжа. Сериозно ли хулиганите са големият проблем на Дунав? Според мен, Дунав е от отборите където този проблем почти не съществува. Да, сигурно в отбори като Лудогорец или Верея примерно изобщо не съществува, но причините за това според мен са съвсем различни.
БФС, свине, ешафода ви зове!

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #235 -: 25 Март, 2017, 09:10 »
Тук във този форум не трябва да толерираме всякакви хулигански прояви.Любимия отбор не заслужава да бъде наказван за глупостите и ниското възпитание на сульо и пульо.Нека нашия отбор има най-толерантните фенове.Едно време през социализма имаше  класиране за най-добрата публика.По едно време Дунав беше на второ място.Нека  поне не пречим на усилията на отбора,който не е в цветущо финансово състояние.
Дунав не може и няма как да бъде наказан за едно изгорено шалче. Стига сте преувеличавали. Нищо не е станало. Голямо мрънкане цяла седмица...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.