Добавени събития

• Първа лига: Монтана 1921 (Монтана) - Дунав (Русе) 1:2: 04 Март, 2017

Автор Тема: Монтана 1921 (Монтана) - Дунав (Русе) 1:2  (Прочетена 9805 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Re: Монтана 1921 (Монтана) - Дунав (Русе) [4.03.17, 12:30]
« Отговор #105 -: 05 Март, 2017, 03:58 »
С У е Муйеци ;)
Иначе има класа, техника, поглед, просто му трябва време да се впише и ще стане много важен играч за нас. Много ни подхожда на стила с хъса и борбеността си. Определено днес включването му много раздвижи нещата, нестандартен играч е - именно нещо такова ни трябваше днес да разчупим Монтана. Мисля, че неговото влизане беше много ключово днес за обръщането на резултата. А за Миро Будинов още си спомням като бяхме във В група, че и после в Б как имаше едни "специалисти", които го хранеха. Този човек е най-великият нападател, който съм виждал в Дунав, откакто започнах да следя отбора преди 14-15 години. ГОЛЯМ! Просто повече от футболист!

За мен дори е най-добрият нападел, който България е имала след Бербатов !

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
Re: Монтана 1921 (Монтана) - Дунав (Русе) 1:2
« Отговор #106 -: 05 Март, 2017, 10:03 »
Будинов е много интересен играч. Чисто технически с крака определено не е нещо особено, често може да му се случат нескопосани отигравания. Но има страхотеглен поглед, движи се постоянно и върши много работа и в защита и в нападение, има добра физика и в България наистина няма подобен тип играч с такъв успех при първите топки. Освен това е винаги мотивиран и се раздава. Наистина е много ценен за нашия отбор.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #107 -: 05 Март, 2017, 16:05 »
Добър обрат. В началото бяхме по-добрият тим, но имам чувството, че нашите очакваха топката сама да влезе и не подхождаха с пълна концентрация. Второто полувреме излязохме доста отпуснати. Според мен този гол, с който Монтана ни подейства като студен душ и ни помогна да спечелим мача, колкото и нелепо да звучи. Те се отпуснаха като решиха, че са си свършили работата, а нашите усетиха, че топ6 им се изплъзва. Колкото до Муйеци. Никъде не видях някой да е написал, че е в засада при пропуска си. Вярно, че беше задължен да вкара от тази позиция, но предполагам дори и той не е очаквал играта да продължи. След това се реабилитира с красивия си гол. За мен това момче е голямо попадение за нашия отбор. Изключително здрав физически, с отлична техника, страшно надъхан, а видяхме и че е повратлив. Фен съм му и смятам, че тепърва ще се говори за него! С една победа над Локо Пловдив ще затвърдим доброто си представяне. Смятам, че са по-слаби от есента.
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #108 -: 05 Март, 2017, 20:00 »
Аз пък мисля, че няма вина за пропуска. Просто малшанс. С гръб си, обръщаш се с шут и....някакъв се е появил изведнъж.

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #109 -: 06 Март, 2017, 00:14 »
На мен ми прави впечатление, че хич не обича да подава. Лъже един, двама и третия му я взема. Това доста пъти го видях. Надявам се, че няма да го виждам повече. За положителните му качества сте написали. Дано това отпушване в първенството му даде нужното самочувствие и да максимално полезен. :)

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5817
  • Одобрение: +91/-10
    • Профил
« Отговор #110 -: 09 Март, 2017, 18:00 »
Получи се страхотен ден, чудесно време (хванах тен от силното мартенско слънце), дунавска инвазия, добър мач, първа обръщалка в наша полза този сезон, победа, доволна публика, какво повече да искаш в един наистина празничен уикенд.

Тази победа показа, че мястото ни е в първата шестица. Благодаря на всички взели по какъвто и да е начин участие.