Добавени събития

• Първа лига: Монтана 1921 (Монтана) - Дунав (Русе) 1:2: 04 Март, 2017

Автор Тема: Монтана 1921 (Монтана) - Дунав (Русе) 1:2  (Прочетена 9800 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10526
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Хайде, да пусна и аз една тема за мач и то много важен. Бих казал, че това е то мачът на мачовете до края. Победата е без алтернатива и трябва да докажем, че имаме място в шестицата. Съперникът играе без никакво напрежение и "контроли", но има футболните качества да създаде проблеми на всеки. Трябва да сме много внимателни, концентрирани и да се поздравим с победа. Друг избор нямаме, но няма да е лесно...никак даже. Всички помним есента какво се случи.
« Последна редакция: 05 Март, 2017, 01:56 от vivanov »
Only the dead fish follow the stream

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1455
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
Аз като се замисля, от такива мачове, в които сме фаворити, най-много съм се опасявал. Спомням си в началото, когато ни подценяваха, как хубаво си ги изненадвахме, но това време е отдавна отминало. Победата е без алтернатива наистина и заради това трябва да ги наберем от първата до последната минута, без нотка на подценяване и отпускане. Много ще ми е интересно и съдийството, защото ако ни порежат пак, то ще е явно и целенасочено срещу нас, а не с цел да се помоне на прекия ни опонент в мача например. Отбор, на когото и господ не може да помогне, въпреки стремежа на някои съдии да се вживяват в ролята всевишния.
« Последна редакция: 01 Март, 2017, 06:08 от boti4eli »

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Нашите ще вкарат поне два гола. Само да внимават, колко ще допуснат.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Монтана показват много силен футбол срещу Горна

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Ужас, и двата отбора пълни с чужденци, а Локо ГО бяха в началото един отборите с най много българи, ако не и само българи. Венци Керчев се представяше супер в защита. Чудно ми е след победа дали сегашния отбор на Локо ГО правят т.нар Локомотив пред агитката си.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Ужас, и двата отбора пълни с чужденци, а Локо ГО бяха в началото един отборите с най много българи, ако не и само българи. Венци Керчев се представяше супер в защита. Чудно ми е след победа дали сегашния отбор на Локо ГО правят т.нар Локомотив пред агитката си.
Как да разберем, като дори и тея маймунки събрани от кол и въже не могат да направят една победа  ;D
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Наблюдавал съм през последните години (вкл. когато бяха в "Б" група и за Купата), че Монтана са доста неудобен съперник за Локомотив ГО. Като цяло трудно играят с този отбор както ние трудно играем с Горна и трудно играехме с Добруджа преди. Изключение е есенният дял, където михайловградци бяха много слаби и който не ги е хванал, той не ги е бил, като само ние, Уефскито и Ботев където се издънихме като аслани срещу тях.  ;D Предполагам от подценяване. Отново се нервирам като се сетя за мача от пролетта. Един мач-пример колко нелогична е футболната игра. Игрово направо ги смачкахме второто полувреме и с човек повече половин час. Трябваше да ги бием минимум два-три на един, ако не и повече, като елиминираме по една греда за двата отбора, а накрая се оказа, че с 300 зора едвам додрапахме до 1:1. Трилърът много ми приличаше на сватбарската история с Добруджа и Симитли миналата година. Че и времето пак беше лошо за капак.  Някак си нашите сякаш си мислеха, че Монтана сами ще се бият, което беше явно първото полувреме със спокойните безкрайни разигравания и пасове. Този път вярвам, че ще подходим по- мотивирано и съм убеден, че накрая ще се поздравим с успеха и няма да си създаваме нови черни котки.

Това със сигурност ще е доста тегав мач срещу привидно непретенциозен последен отбор, но се видя какво сториха отново с Локо ГО, и то с гол на бивш дунавец.
А който има здрави нерви, може да си припомни есенния ни трилър с тях.
https://www.vbox7.com/play:84bcaa41d2

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 389
  • Одобрение: +8/-0
    • Профил
Много важен ще е първият гол - да вкараме, а не да допуснем и ако успеем да поведем, да задържим контрола върху игровите действия без трайно да се огъваме. Така мачът би влязъл удобното за нас русло. Опитът показва, че при такъв развой на кой да е съперник може да му помогне или някакъв изблик на много висока класа, или само ... съдията.

nikiman88

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Да шестицата здраво се заплете,но вече всичко си зависи от нас,ако играем добре все ще вземем 3-4 точки(които може и да са достатъчни)ако играем както с Берое няма да стане.Най-важното е да не проспим първото полувреме с Монтана...обикновено ако е слабо...губим мачовете.Локото нещо не са във форма,Славия са преодолими въпреки моментните си изяви.Карагерена е с класи над Огнянов(който ако се замисли човек направо опропасти последните си(ни)мачове с цел да го махнат)а Украинеца се вписва добре.Лудогорец също няма вече за какво да играят,то се видя и с Нефтохимик...така че в Разград те са ни гости😂.Успех момчета и много шанс пред гола,той също ще ни е нужен.
Нас със сигурност не ни искат да играем в Русе,защото:
1.Ще сме първи по посещаемост в цяла България.(съответно ще засрамим София и успешният рестарт на лигата).
2.След силния ни старт в който играхме само като гост,явно се уплашиха да не вземем да се борим за тройката,ако сме си у дома(може да има несъгласни,но това е видно).
3.Ще сме финансово доста по-добре,защото едни 50 хилки от билети в месец си е манна небесна за нашият бюджет.(слаб финансово,по лесно гавра)
4.За богопомазаните грандове е по-добре да ни няма в шестицата,за да не им бъркаме в здравето с някой друга победа или равен над тях.
5.По-трудно ще  манипулират съдийте мача,защото какъвто и да си ще имаш страх от 5000 човека..а манипулирането е нужно поради предните 4 точки.
 Това са причините ,всички ги знаем..изберете си една или всички))..въпреки това сега ножа е в нас малко или много...така че успех и борба това е.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
От БФС явно са съгласни с доктора и вече вървят към час 7.30 сутринта 😆.Доколкото виждам мача с Монтана е в 12.30 по обед.Добре е,че поне е в събота.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Аз мисля, че е нелошо решение. Ако всички мачове започват един след друг от 12 до 18 през зимния период ще може да се поберат в събота и неделя без проблем, щом държат да са като кино прожекция един след друг. Само, че то програмата е такава сега, защото телевизията иска да снима с два ПТС-а всички мачове.

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Последна редакция: 02 Март, 2017, 12:58 от forzadunav »

El rio gigante

• Фен
    • Профил
Не, той е изнервен от много навреме насам. Някъде след 2013-а година се промени чисто човешки драстично. Преди беше възможно да се говори нормално с него, след това нещо стана.  Не искам да спекулирам, но това съвпадна и с намесата на гербаджиите по-сериозно, така че то с какъвто се събереш, такъв и ставаш. Надявам се все пак да намери сили в себе си и да си направи рекапитулация сам за себе си, защото не мисля, че е лош човек. Колкото до Господари, напоследък са доста активни около болницата, а си биха отбой какво става със стадиона. Не изключвам да има някакви политически интереси и борби, които се вихрят в момента в болницата - таймингът е забележителен, всичко се появява в доста "случайно" време. Но това така или иначе по никакъв начин не отменя истината ако е такава, каквато я представят. Специално за отношението съм склонен да вярвам.
« Последна редакция: 02 Март, 2017, 13:09 от El rio gigante »

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1455
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
Нашият любим доктор го обвиняват в нечовешко отношение в клип на Господари на ефира, по повод смъртта на 18-годишно момиче. Явно затова е изнервен и говори странни неща...
http://gospodari.com/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BE-%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5-%D0%B2-%D1%83%D0%BC%D0%B1%D0%B0%D0%BB-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B5-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B2-%D0%B0%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BC%D1%8A%D0%BA%D0%B8-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D0%B5-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0!-video124259.html
Не мога да разбера защо ги коментираме тези неща тук в тази тема?

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 561
  • Одобрение: +21/-3
    • Профил
Ах, че добре се получи, Черно море как си удариха беройците с човек по-малко.
Сега остава да си играем играта и да си спечелим мача срещу Монтана, ще е страхотно :) !