Добавени събития

• Първа лига: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) 0:2: 24 Февруари, 2017

Автор Тема: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 9567 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5818
  • Одобрение: +91/-10
    • Профил
Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) 0:2
« -: 15 Февруари, 2017, 18:29 »

Първият мач в който бихме били допуснати да видим отбора си на живо е след 9 дена в Пловдив. Далечно гостуване в работен ден може да не е най-удобното за всички нас, но след 2 месеца и половина без мач на "драконите", всички сме зажаднели за предстоящите емоции и някои биха се освободили от ангажиментите си за да присъстват. Очертава се сериозно затопляне и повече от приятни пролетни температури в деня на срещата.

Фенклуб "Дунав завинаги" организира пътувания за мача на "Дунав" в Пловдив срещу "Ботев" (в петък, 24.02.2017, от 17:30 часа). Цената е 20 лв. Билетите за вход ще се заплащат отделно. Час и място на тръгване ще бъдат съобщени допълнително, както и запълването на свободните места. Може да заплатите пътуването си за мача в агенция за недвижими имоти "Стефани" (лице за контакт: Нели Йорданова) или в магазин "Големи дрехи за големи хора" (лице за контакт: Методи Методиев-Мечо), които се намират на ул. "Ангел Кънчев" 23 в Русе.
« Последна редакция: 24 Февруари, 2017, 19:39 от vivanov »

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 470
  • Одобрение: +5/-8
    • Профил
Re: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) [24.02.17, 17:30]
« Отговор #1 -: 18 Февруари, 2017, 09:05 »
Лошото е че те този мач се явява най-важния в който трябва да излезем за победа!След разгромния резултат с Берое,и предвид мача ни след това с Левски  който най-вероятно ще загубим,този с Ботев трябва задължително да вземем...Иначе не ми се мисли в каква дупка,в какви размисли ще потънем след 3,4 поредни загуби от началото на полусезона... Дано Веско ги вдигне психически момчетата и да излезем нахъсани и да покажем игра! Лично аз не искам винаги Дунав да побеждава,няма такъв отбор! Искам винаги да показва онзи хъс от есента,онази борба! :)
Там където Дунава минава,трева не никне!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #2 -: 18 Февруари, 2017, 11:04 »
Както се казва, изпуснахме питомното, сега отново отиваме да гоним дивото. Защо да е лесно, като трябва да е гадно. Предвид голямата издънка от предния кръг, този мач е задължителен за взимане. Няма "ама", няма "чакай сега"... Отвръщаме на есенния удар на Ботев и взимаме този мач или наистина се борим за оцеляване и не се знае дали ще оцелеем така както е тръгнало със съдииските безобразия.

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 457
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #3 -: 19 Февруари, 2017, 21:25 »
Очертава се още по - труден мач, гледах Ботев срещу Локо Горна. Имат много класни футболисти. На врата Иван Чворович със солиден стаж в А група. Виктор Генев, Радослав Терзиев, Цветомир Панов и Лазар Марин в защита. Балтанов и Серкан Юсеин дърпат конците в центъра, Тошко Неделев и Антонио Вутов хвърчат по крилата, а напред имат нов бразилец Фернандо Виана дето доста добро впечатление ми направи, като добавим и Фелипе Бризола който ни развинти есента нещата изглеждат много много сериозни. Дано да  имаме късмет и измъкнем нещо от тоя мач.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #4 -: 20 Февруари, 2017, 11:11 »
Не знам късмет или какво, но със сигурност не трябва да губим този мач, ако имаме някакви мераци за 6-цата. Очаквах Неделев да не е в отбора им, за съжаление не е така. Миналия полусезон от този мач влязохме едва ли не като фаворити, а след това тръгнахме надолу, надявам се сега да е точно обратното.
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10526
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #5 -: 20 Февруари, 2017, 14:19 »
Всеки с малко достойнство би бойкотирал Диеми, Нови, първенства и прочее глупави истории. Колкото и грубо да звучи мен този отбор не ме вълнува докато не се върне в Русе. Няма причина да ми пука за отбор, който де факто не е от Русе ако и юридически да се води така. И като гледам активността не съм само аз, който мисли така. Когато Дунав е отново на Русе, ще си говорим пак за футбол, сори...
« Последна редакция: 20 Февруари, 2017, 14:24 от El rio gigante »
Only the dead fish follow the stream

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #6 -: 20 Февруари, 2017, 18:47 »
Успех  ще е ако  постигнем минимална загуба. За съжаление очаквам по-голям погром от този срещу Берое и това няма да стане, щото съдиите ни режат, а защото отборът просто е в ужасно състояние в сравнение с началото на сезона. С тази смешна и жалка защита, с неадекватния до този момент Аясс, с Ненов, който не играе абсолютно нищо в последните кръгове, с тотално объркания Муйеци и само с един добре играещ футболист - Карагерен няма да стане работата. На всичко отгоре той ще играе на стадиона на кръвния враг и публиката ще го вдигне на балон от първата минута, дано му издържат нервите и не се поддаде на провокации. Ботев и есента ни превъзхождаше игрово, а сега би трябвало да ни смаже. Освен ако всички в синьо не се стегнат и не изорат терена в Коматево, ако паднат, да е с борба, а не по най-жалкия начин, както срещу Пирин и Берое - да инкасират по 4 гола и да се мотаят като мухи без глави по терена.
« Последна редакция: 20 Февруари, 2017, 18:49 от papimed »

liverkal4o

• Временна
  • Нов
  • *
  • Публикации: 8
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #7 -: 20 Февруари, 2017, 20:09 »
Аз мисля,че няма да загубим в Пловдив.Момчетата ще се вдигнат за този мач.

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #8 -: 20 Февруари, 2017, 21:20 »
Аз сънувах, че мача е 3:1 за Ботев, но мача с Берое го сънувах 1:0 за нашите, тоест не струват сънищата ми. ;D
Ботев наистина са с класа над Дунав. Истина е, но това, което видяхте с Берое, поне според мен, няма да има нищо общо с това, което ще видим следващи мач. Сигурен съм, че ще играм прибрано, интелигентно, на контри. Иска ми се да видя Раденцов на терена, дано е добре. Костадинов също ще е надъхан, стига да играе.
Веско знае как да вдига отбора, а и Ботев може би малко ще ни подценят.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1455
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #9 -: 21 Февруари, 2017, 00:16 »
Обяснението на ръководството, че отдава Давронов под наем, защото не можел да се пребори с конкуренцията в средата на терена и че разтрогва с Читаков, още ми звучи супер странно, защото такава на практика в отбора няма. Мисля си, че най-слабото звено в отбора в момента е халфовата линия, защото биваме смазвани още в средата на терена и оттам идват огромните ни проблеми в защитата. Именно заради това си мисля, че спешно се нуждаем от един или двама креативни футболисти в средата, което към този момент е доста трудна задача.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2247
  • Одобрение: +86/-7
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 470
  • Одобрение: +5/-8
    • Профил
« Отговор #11 -: 21 Февруари, 2017, 09:40 »
Ако ни е страх от такъв кавал като Косоко,нищо добро не ни чака в А група.Този не го знам какво що може в момента,но в престоя си в цска беше ебати куция кон!

Там където Дунава минава,трева не никне!

tipin

• Фен
  • Публикации: 1862
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
« Отговор #12 -: 21 Февруари, 2017, 12:03 »
 Ботев вероятно ще ни подценят. Очаква се да напълнят стадиона. Дано да стане як мач.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1862
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
« Отговор #13 -: 21 Февруари, 2017, 12:16 »
Опаа, проблеми в Ботев, спонсора са би камшика....

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #14 -: 21 Февруари, 2017, 12:49 »
Това нищо не означава. Есента точно преди мача с нас отново имаха проблеми, но ни отнесоха като куцо пиле домат. Ако това, което се пише в статията, е вярно (понеже нашата "журналистика" винаги трябва да е под въпрос), 12 милиона, и то като кредити с прогресивно нарастваща лихва, са си огромно бреме. Дори за клуб като Ботев. "Банкерът" яко ги е спонсорирал, няма що. Трудно се излиза от омагьосан кръг с дългове и заради това поне за нашия отбор трябва да се радваме, че финансово се менаджира според възможностите.

Цитат
Акциите са върнати обратно на сдружението и са предадени на Апостол Апостолов, член на Съвета на директорите.
По-голяма списана глупост от тази не бях чел през живота си.