Добавени събития

• Първа лига: Пирин (Благоевград) - Дунав (Русе) 4:1: 30 Ноември, 2016

Автор Тема: Пирин (Благоевград) - Дунав (Русе) 4:1  (Прочетена 8468 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vassiliy

• Напредващ
  • Публикации: 117
  • Одобрение: +17/-2
    • Профил
Re: Пирин (Благоевград) - Дунав (Русе) 4:1
« Отговор #105 -: 01 Декември, 2016, 13:37 »
Стефан Генов с тази победа си запази поста старши треньор на "Пирин".

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5870
  • Одобрение: +95/-11
    • Профил
« Отговор #106 -: 02 Декември, 2016, 12:38 »
Който не е видял, чул или прочел все още:

[youtube]https://youtu.be/Ta78i6eOaDM[/youtube]

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #107 -: 03 Декември, 2016, 10:50 »
Дано поне като са продали тоя мач да са вземали толкова пари да има поне за един автобус , че тоя вече за кой път се чупи ..........

Толкова явно и откровено си личи че мача е продаден .

Аз след 14-тия кръг си казах че повече Бг футбол няма да гледам ,  ама все пак викам играе любимият отбор , ще пусна да гледам мача , след 25 мин вече ми беше ясно за какво става въпрос и спрях да гледам , и това сиг ми е последното гледане на мач от Българското първенство .

И после се чудят защо играят пред празни трибуни , ами замислете се , не е много трудно да разберете защо , всичко е един ЦИРК , ПАРОДИЯ на Футбол !!!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5870
  • Одобрение: +95/-11
    • Профил
« Отговор #108 -: 03 Декември, 2016, 12:50 »
От това което си написал излиза, че сме купили мача с Нефтохимик, за да продадем този с Пирин? Ако това наистина го вярваш, то по-добре да спреш да гледаш въобще футбол, че е бъкано с едни странни, непостоянни игри и резултати във всякакви мачове от европейските първенства, че и дори на други континенти.

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 435
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #109 -: 03 Декември, 2016, 13:23 »
Ходи си за "гъби" и недей да припарваш до стадиона,че  си болен,заразно болен и току виж си предизвикал "епидемия" сред по-лабилни фенчета,тип-"хигиенно неориентирани".

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3750
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #110 -: 03 Декември, 2016, 15:59 »
Дано поне като са продали тоя мач да са вземали толкова пари да има поне за един автобус , че тоя вече за кой път се чупи ..........

Толкова явно и откровено си личи че мача е продаден .

Аз след 14-тия кръг си казах че повече Бг футбол няма да гледам ,  ама все пак викам играе любимият отбор , ще пусна да гледам мача , след 25 мин вече ми беше ясно за какво става въпрос и спрях да гледам , и това сиг ми е последното гледане на мач от Българското първенство .

И после се чудят защо играят пред празни трибуни , ами замислете се , не е много трудно да разберете защо , всичко е един ЦИРК , ПАРОДИЯ на Футбол !!!
Като ти чета мненията, от 99% от тях лъха такъв негативизъм, че се чудя с този начин на мислене как все още си "фен" на който и да било отбор.  Разбирам, че такова ти е мнението, но пък да нападаш "любимия" си отбор по такъв начин, е малко прекалено.Футболистите и треньорският щаб на Дунав не заслужават такова отношение за труда си.

Nikolai Ivanov

• nikolchokolo
  • Напредващ
  • Публикации: 121
  • Одобрение: +6/-6
    • Профил
« Отговор #111 -: 03 Декември, 2016, 21:44 »
баси болния мозък...?!???
Дунав завинаги!!!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #112 -: 03 Декември, 2016, 22:08 »
Баннете го тоя нещастник веднага ! То бива, бива простотия, ама някой хора нямат граница !

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #113 -: 03 Декември, 2016, 22:58 »
Сигурен съм на 99 % че това е въпросния олигофрен който пише, че мача бил продаден. https://www.facebook.com/TheDoctor1991
Беше ги писал тези неща и в страницата във ФБ и го изхвърлиха от там. После тръгна да пише в групата във ФБ и лично аз го блокирах и сега и във форума пише.