Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5: 28 Октомври, 2016

Автор Тема: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5  (Прочетена 22908 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5
« Отговор #330 -: 29 Октомври, 2016, 12:04 »
Въпреки загубата никога не съм бил по-доволен от играта на Дунав и от мача. Голяма битка, голям екшън и трилър, спиращо дъха за страничния зрител. Наистина най-добрият мач в първенството досега. Толкова сърцато и войнствено срещу по-богатия отбор, искам да ги виждам все така. Браво момчета! Ако съдията не беше такъв парцал и наведен свиркаджия, със сигурност правехме поне равен с комшиите. Не мога да разбера защо тези чернодрешковци така сервилно и откровено безпардонно бутат силните на деня? Така беше и срещу Левски в София, така е и сега. Що за дребни човечета, драпащи за службица? Иначе като цяло всичко останало беше супер атрактивно. Да, vivanov правилно каза - вчера може би се роди едно ново регионално дерби, на новото време. Виждам, че чичо Гошо е бил бая изнервен и е наприказвал една кошница глупости по Домус Диема ТВ, но ще му мине. Явно не е свикнал да му се опират така. Като махнем фалшивия първи гол на Лудогорец и петия при контрата, докато ние отчаяно нападахме в 90+ минута, реалният резултат беше 3:3. Феновете на Лудогорец да слязат малко на земята и да не са толкова пристрастни, а не да обвиняват първо нас. Ако ти имаш претенция към друг, виж първо себе си как се държиш, викаш "селяни" и прочие. Ама явно така ще е в това ново дерби, ще има заряд.  :)

nikiman88

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #331 -: 29 Октомври, 2016, 12:12 »
Да ,отдавна не съм виждал форумджийте толкова ентусиазирани,най-важното е Дунав да играе все така,в смисъл постоянно.За съдийте си има обяснение,просто ако не подпират големите ще им махат наряди и ще ги изхвърлят от професиятя,такава е истината(и тук таме някой бонусче в джоба),но общо взето е така.Натягат се по този начин ,все пак и те хляб ядат😂.После излизат в чужбина наште герои и ядат патката от някой друг барселона ,арсенал..таобщо взето така е било ,така ще бъде....печално.

nikiman88

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #332 -: 29 Октомври, 2016, 12:20 »
Опа Домуса явно е на смел някого на четири очи🍺

http://www.novsport.com/news2147981_1006.html

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) [28.10. || 20:00]
« Отговор #333 -: 29 Октомври, 2016, 12:22 »
Асистент съдията който допусна да бъде вкаран гол на Дунав след като топката излезе в аут, трябва да бъде обесен за ташаците на напречната греда на вратата >:( >:( >:( >:( Такъв минет на Домуса не са му правили и в Париж! >:( >:( >:( >:( >:(
;D ;D ;D ;D ;D ; ;D

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 470
  • Одобрение: +5/-8
    • Профил
« Отговор #334 -: 29 Октомври, 2016, 12:31 »
Искам да попитам разградлии, които кибичат в нашия форум:-Каква е целто на временното ви пребивваване овде /тук/? Очаквате като треньора на обреченото ви отборче хвалби? И като срещате омраза и негодувание изпитвате удоволствие? Вие да не сте мазохисти? Да...разбирам любопитсвото ви за чуждото мнение, но да влизате в спорове е вече нахално и невъзпитано.Това е все едно да отидете на гости с кални обувки, да ги отъркате в новият килим и да попитате домакина защо е недоволен.

Ами и аз това се чудя...В други форуми до сега да ги бяха баннали!
Там където Дунава минава,трева не никне!

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 392
  • Одобрение: +8/-0
    • Профил
« Отговор #335 -: 29 Октомври, 2016, 12:45 »
До гостите от Разград,мачът приключи ,точките си ги взехте,след като съдията е допуснал фрапантни грешки е нормално да се обсъждат,все пак сме във форума на Дунав нали?Как било и що било няма нужда сега да ни обяснявате.Има си журналисти,статий ,интервюта,форуми на неутрални фенове,хората си казват какво е било.Не знам що очаквате всички да си затвориме очите и да поздравяваме футболистите за хубавата игра.
Повече положения ,по добри сте ,но не мисля че е нужно рамо от някой си.Не говоря само за нашия мач,а за много други .И на мен сте ми били симпатични  повече от шопите ,но въпреки всичко тея рамена съм ги забелязвал в много мачове.Просто днес играехте срещу моя отбор и естествено ,че чуството е неприятно.Може би пак щяхте да биете ,но такива помощи са ненужни и ако си мислите ,че феновете на Дунав ще мълчат във форума си и ще е цветя и пеперудки ,няма как да стане.Затова са и фенове на Дунав.
Всичко е казано много точно, но аз разлика между тях и ,,шопите" не правя. С появата на Домузчиев престана да има такава.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #336 -: 29 Октомври, 2016, 12:46 »
Искам да попитам разградлии, които кибичат в нашия форум:-Каква е целто на временното ви пребивваване овде /тук/? Очаквате като треньора на обреченото ви отборче хвалби? И като срещате омраза и негодувание изпитвате удоволствие? Вие да не сте мазохисти? Да...разбирам любопитсвото ви за чуждото мнение, но да влизате в спорове е вече нахално и невъзпитано.Това е все едно да отидете на гости с кални обувки, да ги отъркате в новият килим и да попитате домакина защо е недоволен.

Ами и аз това се чудя...В други форуми до сега да ги бяха баннали!
Мисля, че няма нужда от подобни лоши практики тук. Те са хора, можеш да говориш с тях и да излагаш доводи, да убеждаваш. Само в краен неспасяем случай е възможно това. В противен случай ние пък се проявяваме като невъзпитани домакини.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #337 -: 29 Октомври, 2016, 12:52 »
Иначе пак сигурно ще си замълчим за Миро Будинов тактично и ще изчакаме до следващия момент да го наречем некадърник. :)

Горе-долу на 10-на пропуска вкарва един гол, това ли трябваше да отбележим !? Вкара "страхотен" гол , малко по-хубав от онзи срещу Локо ГО, но направи пропуск на празна врата и добре, че скандалното съдийство даде фал, че иначе, трябваше да се самоубие....

Хубаво би било поне на 3 негови пропуска да се обаждаш, за да бъде справедливо и ние, когато на 4-5 мача вкара гол да го отбележим.

Да не отварям темата и с това, колкото много атаки опропастява....Но за това някой ден с теб, трябва да седнем заедно и да изглеждаме един мач на Дунав в който специално да обърнем внимание на играта на Будинов и да отбелязваме с + или - всяко едно негово отиграване.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Колкото до ситуацията със чернокожите момчета...

Всичко беше по вина на нашите фенове ! Бях свидетел на цялата нелепа ситуация и мога да кажа, че чернокожите момчета нямаха абсолютно никаква вина !
Нашите фенове просто минавайки покрай тях започнаха да ги псуват, да ги освиркват да ги обиждат и т.н. Момчета нещо им отговориха ( нещо абсолютно нормално и логично ) и нашите полудяха...
А кенчето беше пратено първо от наша страна към тях, а после ни беше "върнато" от тях по нас, което също е нормална и логична реак

Какви цветнокожи или чернокожи, не са ли НЕГРИ ТЕЗИ МАНГАЛИ!??

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #338 -: 29 Октомври, 2016, 13:14 »
Горките...
То дори трябваше да паднем служебно, все пак са ни дали стадион, подслоняват ни вече цял полусезон....
Иначе може би, наистина малко прекалихме в емоциите си и аз лично за себе си осъзнавам, че поведението ми не беше нормално и адекватно. Леко се поскарахме с Дерменджиев и дори ми каза да сляза долу  ;D  Аз и да сляза долу, никога не бих го бутнал, но със сигурност бих искал да го попитам, дали одобрява действията на своят капитан - селянина Дяков, действията на Кешеру, както и лекото побутване, което съпътства Лудогорец всеки един мач в България !?

Лудогорец са най-добрият отбор в България, може би от 20-25 год. насам, винаги съм ги подкрепял срещу ЦСКА и Левски, както и в Европа, много пъти съм ги защитавал, когато са ги критикували несправедливо, но днес със сигурност ме загубиха, като техен
[size=78%]поддръжник...[/size]

Само не разбрах как от 20-25 години Лудогорец са най-добрият отбор в България , и кога преди 10 години си ги подкрепял срещу ЦСКА и Левски :)
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

nikiman88

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #339 -: 29 Октомври, 2016, 13:15 »
Иначе пак сигурно ще си замълчим за Миро Будинов тактично и ще изчакаме до следващия момент да го наречем некадърник. :)

Горе-долу на 10-на пропуска вкарва един гол, това ли трябваше да отбележим !? Вкара "страхотен" гол , малко по-хубав от онзи срещу Локо ГО, но направи пропуск на празна врата и добре, че скандалното съдийство даде фал, че иначе, трябваше да се самоубие....

Хубаво би било поне на 3 негови пропуска да се обаждаш, за да бъде справедливо и ние, когато на 4-5 мача вкара гол да го отбележим.

Да не отварям темата и с това, колкото много атаки опропастява....Но за това някой ден с теб, трябва да седнем заедно и да изглеждаме един мач на Дунав в който специално да обърнем внимание на играта на Будинов и да отбелязваме с + или - всяко едно негово отиграване.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Колкото до ситуацията със чернокожите момчета...

Всичко беше по вина на нашите фенове ! Бях свидетел на цялата нелепа ситуация и мога да кажа, че чернокожите момчета нямаха абсолютно никаква вина !
Нашите фенове просто минавайки покрай тях започнаха да ги псуват, да ги освиркват да ги обиждат и т.н. Момчета нещо им отговориха ( нещо абсолютно нормално и логично ) и нашите полудяха...
А кенчето беше пратено първо от наша страна към тях, а после ни беше "върнато" от тях по нас, което също е нормална и логична реак

Какви цветнокожи или чернокожи, не са ли НЕГРИ ТЕЗИ МАНГАЛИ!??
По принцип са ..но нали светът се изроди ,че искаха в америка да забраняват думата,,black" че видиш ли било лоша дума...аз на белчо не се обиждам🍺

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
« Отговор #340 -: 29 Октомври, 2016, 13:20 »
                               От форума на Левски               "След снощния мач стана ясно, че за да сме шампиони трябва да бием във всеки един мач до края. Лайнокурец реално играят 3-4 мача, другите са с шпалир или с любезното съдействие на съдийската комисия"         " При първия гол топката почти сигурно е вън, инаше удар с лакът в лицето от страна на Кафу без картон, имаше хващане на топката с ръце при предотвратяване на контраатака пак на Кафу, имаше засада на трима човека от Лудогорец в атаката преди да стане 3-2 и съответно Кешеру бе в засада два метра и не знам как не вкара гол. Оня ден с Монтана дузпата с картон срещу Фернандо да Силва беше очеизвадна. Затова Луноходец не играят истински мачове и още във вторник ще разберат, че това което им осигурява БФС е мечешка услуга под давлението на един зализан комплексар"    .  "Това което днес видях от мача на рязаните е просто скандал ако Николайчо свири по този начин за нас ще се коментира по медиите 2-3 седмици.Работата е ясна каквото и да правим трябва да сме 5 класи над тях за да ги свалим от първото място а това скоро не се очертава.Въобще няма светлина в тунела и докато Домуса иска ще са си шампиони със всякакви средства.Оправия в тая държава и футбола няма да има за жалост!!!"       "Вратарчето на Дунав е сериозен шаран и точно затова журналята го свързват с нас"        " Някои май гледат друг мач. Конкретно в този с оглед на показаното Дунав при съдия от чужбина си взема мача. Яко ги режат, даже ги колят директно от кръста и въпреки всичко вкараха 3 гола и за момента мача е Х. Смятайте при нормално съдийство, какво щеше да се случи"          ".Скандален картон не дадоха на Кафу... "        " Дунав стъпват много здраво на спермогорец. Треньорчето им е див селяк и чорбар, но добре ги е подредил. А съдиите не знаят на кой свят се намиратЗа всичките 5 години в А група на лудогорбахче тази вечер се извършва най-явното съдийско подпиране на геласпор.Тези педали искам да ги унижат подобаващо в Европа.И, докато пиша поведоха за втори път и псевдо съдиите може да успокоят малко топката"         ".Голям мач на Тейнур Марем и на страничния съдия. "

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 456
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
« Отговор #341 -: 29 Октомври, 2016, 15:00 »
До колегите  от Разград .
Добре всички гледаме футбол и всеки от своята си камбанария ,  обаче ако човек  поне малко махне  зелените очила да  погледне  реално   на конкретния мач   и просто е по-обективен   ще прозре поне малко от истината .
За всеки е лесно да види треската в чуждото око и да не забелязва   дървото в своето .
Е ако  вие като футболни фенове виждате само хубавите неща в своя отбор и не забелязвате отрицателните това си е ваша работа . И за съжаление   като цяло негативно за родния футбол . Да Лудогорец е добър отбор  е   кому бяха необходими  тия съдийски аванти ?
Айде да не се връщам и на темата за Дерменджиев .
Без да злобея се сещам и за моментите в който  смениха и него и предходните тренери .
Тогава с друг тон "мяукаха " ...
Абе както и да е . УСПЕХ срещу Арсенал ! И умната  че така и  последните който имат известни симпатий към вас  ще се изпарят .
Чест и почитания .

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #342 -: 29 Октомври, 2016, 18:08 »
...искам да му видя мутрата след мача с Арсенал.

Вие не разбирате ли, че на домуз ага не му пука с колко пада в Европа. Неговата схема е - взема прилични играчи + съдий, за да е сигурен шампион и с тези прилични играчи разчита да влезе в някоя група. Пък дали ще пада с 10-15:0, на него хич не му дреме. Той си взема милионите. Затова и няма да налагат никакви юноши. Нищо градивно в българския футбол, не очаквайте от него.
« Последна редакция: 29 Октомври, 2016, 18:18 от DEMONS_EYE »

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 435
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #343 -: 29 Октомври, 2016, 18:23 »
В Лудогорец има щатен служител,занимаващ се изцяло само с настаняването,комфорта,хотели,вечери,курви на съдиите преди мача.Другото е НЕслучайния,дирижиран избор за реферски екип,но там вече са зависимите,продажни душици в съдийското управление на БФС.Както пееше Тодор Колев..."Как да ги стигнем..."Ако има недоволни с топки,просто да се разберат и с официална декларация да откажат да играят с тези отбори-ЛудоБорец,Ле'ски и Урода

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #344 -: 29 Октомври, 2016, 18:34 »
Почти съм сигурен, че домуз ага, да точно той, ще ни накаже с лишаване от домакинство за две срещи и така ще се наложи да играем в Ловеч.И напролет, вече в Русе.