Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5: 28 Октомври, 2016

Автор Тема: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5  (Прочетена 23753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) [28.10. || 20:00]
« Отговор #105 -: 26 Октомври, 2016, 07:46 »
Какъв ви е проблема с билетите, не мога да разбера !? Искате срещу ЦСКА и Лудогорец цената на билетите да бъде същата, като тази с Монтана и Пирин ли !? В коя нормална държава го има това !? Я си купи билет на Арсенал срещу Юнайтед и после си вземе срещу Бърнли, да видиш, каква е разликата...
От цялата организация на мача не мога да разбера две неща....

- Защо първо привържениците на Лудогорец не бъдат настанени в "Клетката", а после при интерес от тяхна страна не им бъде отворен сектор "В" !? Защо е това клякане за пореден път !? Защо на феновете на Черно море не се направи подобен жест, а на Лудогорец се свалят гащи !? Какво, като играем в Разград на техният стадион ? Ние си плащаме за това удобство и имаме право да организираме мачовете си, както намерим за добре. Наблъскай ги едно хубаво в тяхната си собствена клетка, да видят, колко е приятно и удобно, белким нещо в тях се пробуди, че нещата не са нормални....

- Какво ще стане, ако хипотетично интересът към мача е по-голям от очакваното и Сектор "А" се напълни !?

Прав си, но едно безумие като това от мача с Черно море не може да се поправи като го повторим още веднъж. Реално и на мача с хибрида бяха пускани техни фенове във В сектор, макар и от единия край. А това какво плащаме и какво не, плащаме ли и в тези размери ли е, е много мъглива и съмнителна история. Не виждам особена причина да имаме доверие на такива приказки докато не извадят фактури и банкови извлечения с конкретните транзакции - да се види какво и що. Нали щяхме да сме много прозрачни? Аз лично за себе си на база анализ на действията на ръководството в тяхната цялост съм на мнение, че ако плащаме нещо, то са само чистите разходи по организацията на мач в Разград, но в никакъв случай 12-15 хиляди на среща. На база това, което стана публично известно за бюджета ни, няма как да извадим такива пари и да не е за сметка на премии и заплати на играчите, например. Плюс това досега доктора щеше да е първият, който да приказва нон-стоп за връщане в Русе при всяка изгодна ситуация, а такива не е да нямаше.

от достоверен източник: Наема който плащаме за стадиона в Разград е 1200 лв , като ги плащаме на община Разград и договора е  със тях тъй като още не е дадена концесия на Домусчиев Аз го бях написал , и най-вероятно това е за стадиона за ток и вода + разходи за служ.  лица охрана и съдийските наряди
« Последна редакция: 27 Октомври, 2016, 10:33 от vivanov »
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

Champion

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 61
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #106 -: 26 Октомври, 2016, 08:11 »

Не може ние да се мъчим, като животни всеки път на вашата кочина, а вие най-нагло да ми сядате на най-хубавите места, става въпрос за елементарни двойни стандарти. Естествено нашият балъшки клуб с професионализъм равен на 0, подобни неща не го интересува. Та, нашето ръководство направи всичко възможно да не играем в Русе, аз съм се зачудил, защо свалят гащи за пореден път на Лудогорец.

Докога ще се търпи изрода Моци ?

Каква беше тая идиотия с Аниете и наказанието на Прохазка ?

Мога да изброявам подобни случаи до утре сутринта......

Ти сериозен ли си наистина ? Едва ли сме напирали да играете на нашия стадион само защото ще ви ГОСТУВАМЕ на него. Да припомним че бяхте новак и едва ли някой е очаквал да тръгнете толкова добре , че да се притесняваме къде играем ???
Заради ГМО Микре се приеха и тези условия за стадиони и осветление...и оттам сте се свързали с нас !
Имате и други варианти (Ловеч) например ..писал съм го тук !
А за клетката- просто няма как да стане...
АНиете и Прохазка даже и не коментирам..говедото Прохазка се засили от 5 метра, не искал да контузи Анисе,но самото му влизане си е опасно, и си заслужава наказанието !

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1463
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #107 -: 26 Октомври, 2016, 08:57 »
Заради ГМО Микре се приеха и тези условия за стадиони и осветление...и оттам сте се свързали с нас !
Условията се определиха от Диемите на Гела, даже се променят и в движение, не бягай по тъча! Ловеч, Разград, Бусманци - няма значение! Това решаваме ние, плащаме и играем на стадиона на община Разград, а от скоро и владение на гореспоменатия феодал! А и виждам, че сте прихванали и от чувството за беззаконие и безнаказаност на вожда си - нямало как да стане за клетката. Да, нормално за ненормална държава!
« Последна редакция: 26 Октомври, 2016, 09:03 от boti4eli »

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 360
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
« Отговор #108 -: 26 Октомври, 2016, 09:06 »
Любопитни коефициенти от Спортингбет:
Дунав (Русе) с/у Лудогорец Разград    1  12.00      х  5.50    2  1.18
ихтамнет

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3749
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #109 -: 26 Октомври, 2016, 09:18 »
Успокойте топките! Влизаме в един безсмислен спор, който няма как да бъде решен от нас, феновете. Първенството е решено на най-високо ниво, а ние тук се дръглим за някакви кирливи сектори. Вчера прекъснахме серията от 5 мача без победа, надявам се в петък тази серия да продължи или поне да запишем четвърти мач от новообразувалата се серия без загуба.  :)

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #110 -: 26 Октомври, 2016, 09:49 »
Пак почнаха клошарските изпълнения за билетите. Имаме пари за 1 кутия цигари и две бири, ама не можем да ги дадем за билет един ден. Направо ми е смешно...

Нито пуша , нито се наливам с бира :) имам малко бебе , парите са важни... !!!
Един билет за кино, 4 литра гориво... Грозно и грубо звучи, ама млад човек като не може да задели 8 лева, за да си достави удоволствие, накъде е тръгнал... Щом са толкова много за теб, ще гледаш мача по телевизията. Безплатен обяд няма никъде, а и на никого не е опрян нож в гърлото да плаща и да гледа мача на стадиона...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #111 -: 26 Октомври, 2016, 12:58 »

Не може ние да се мъчим, като животни всеки път на вашата кочина, а вие най-нагло да ми сядате на най-хубавите места, става въпрос за елементарни двойни стандарти. Естествено нашият балъшки клуб с професионализъм равен на 0, подобни неща не го интересува. Та, нашето ръководство направи всичко възможно да не играем в Русе, аз съм се зачудил, защо свалят гащи за пореден път на Лудогорец.

Докога ще се търпи изрода Моци ?

Каква беше тая идиотия с Аниете и наказанието на Прохазка ?

Мога да изброявам подобни случаи до утре сутринта......

Ти сериозен ли си наистина ? Едва ли сме напирали да играете на нашия стадион само защото ще ви ГОСТУВАМЕ на него. Да припомним че бяхте новак и едва ли някой е очаквал да тръгнете толкова добре , че да се притесняваме къде играем ???
АНиете и Прохазка даже и не коментирам..говедото Прохазка се засили от 5 метра, не искал да контузи Анисе,но самото му влизане си е опасно, и си заслужава наказанието !

Кой ти говори за притеснение за мача, бе копанар !? Говоря ти, че за пореден път сваляме гащите и приемаме чинно условията на Лудогорец, вместо да държим на принципите си. А, за Моци, защо не коментираш, бе нагляр ? Нямал да ми коментира клетката... Еми, бягай да си играш някъде другаде тогава !

Научете се да бъдете обективни и да признавате собствените си грешки, както го правим  ние, иначе мястото ви не е тук !
« Последна редакция: 26 Октомври, 2016, 13:04 от dunavfc »

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
« Отговор #112 -: 26 Октомври, 2016, 13:04 »
Много се разгорещиха страстите нещо. Предлагам малко по-спокойно и без обиди.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #113 -: 26 Октомври, 2016, 13:05 »
Няма, как да е другояче, когато някакви измисленяци, които до вчера правиха дербита с Доростол и Светкавица, да ми влизат в нашият форум и да наглеят.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 470
  • Одобрение: +5/-8
    • Профил
« Отговор #114 -: 26 Октомври, 2016, 13:17 »
А защо не го баннете тоя разградския?? Не мога да си обясни какво прави тук във форума на Дунав? Има още един който долу в подписа си си е сложил линк към форума на Лудогорец? Въобще такива хора нямат място тук!
Там където Дунава минава,трева не никне!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10543
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #115 -: 26 Октомври, 2016, 13:29 »
И защо да нямат? Това, че има различно мнение или е фен на друг отбор, не значи, че автоматично трябва да бъде баннат?
Only the dead fish follow the stream

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #116 -: 26 Октомври, 2016, 14:09 »
Моцарт, имаш ли електрическа цигулка  :D :D :D

tipin

• Фен
  • Публикации: 1874
  • Одобрение: +59/-33
    • Профил
« Отговор #117 -: 26 Октомври, 2016, 14:40 »
И времето е с нас.
Става студено - бразилците ще се одървят...

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3749
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #118 -: 26 Октомври, 2016, 15:53 »
Добре де, какво толкова са казали гостите от Разград, че чак и банове да им слагате? Изразяват си мнението. И при нас нещата да бяха както при тях, и ние щяхме да защитаваме подобни позиции. За нас Киро може да е "олигарх", "феодал", "мастия" и какъвто там искате го наречете, но за тях е човекът, който възроди футболния им клуб и го издигна на невиждани в България висоти. Нормално е да го защитават. А относно разпределението на местата - все едно при аналогичен случай на Градския стадион да настанят фенове на Локо Горна, да речем, а ние да сме в новопостроената клетка. Не върви някак си, ако трябва да сме честни.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #119 -: 26 Октомври, 2016, 16:30 »
То не върви и домакинствата да са на майната си и "гостите" да са повече от домакините, ама това са подробности. Иначе, за разградските - хората си изразяват мнението, при това цивилизовано. Това, че се различава с мнението на много хора тук не е повод за банване. Аз също не съм съгласен на 100% с казаното от тях, но ако ще се оборваме - нека е цивилизовано. С това сме се се славили с години, нека не се принизяваме до низки фенски страсти.

А иначе нищо не пречи да си направете един комсомолски форум и се придържайте стриктно към "правата линия" :)
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!