Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5: 28 Октомври, 2016

Автор Тема: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5  (Прочетена 23752 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1463
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) [28.10. || 20:00]
« Отговор #90 -: 25 Октомври, 2016, 20:51 »
Подкрепям WorldWideDunav
Кои всъщност са Лудогорец?Отбор играл предимно във "В група, с няколко участия в "Б", до идването на белия нос.
Защо на тях им се позволява да си местят както им е угодно мачовете?
Защо често се викат техни пикльовци от "Б" отбора им в "А" националния отбор?
Защо феновете на "гостуващия" отбор не са в клетката, там където всички гости на стадиона "бижу" гледаме мачовете на любимите си отбори, когато сме гости на "зелената арена"?

Не си запознат въобще с футболната история. .Няколко учстия в Б група ??? Чуваш л исе какво говориш, отбора има между 20 и 30 сезона в Б група !
А няма да гледаме от клетката, защото сте ни на ГОСТИ , дефакто ??? Нещо друго неясно ?
Не ме карай да си променям мнението за феновете на Дунав, които вероятно са най-нормалните фенове (наравно с нас) в България !
Повече обичай, по- малко мрази !
Пич, че няма да ви заобичаме е ясно, но тук никой не ви мрази! Просто в този мач не сме ГОСТИ, а ДОМАКИНИ, каквото и да значи това. В тази връзка се надяваме на същото отношение от вашето ръководство към нас напролет, което е изключено да се случи, защото тогава "това ще е правилното, така е по закон, така сме решили" и т.н.

Ми да бяхте играли в Ловеч ??? Там няма клетка..
Честно казано ми е странно това недоволство, играете на терена с най-добро покритие, "Моци" има козирка, имате тоалетни....и сега що разградлии няма да са в клетката  ??
Условия може да поставяте на други фенове, не нас, които ше сме си  на нашия стадион !
А и препдолагам не в ие все едно дали има 300 човека в клетката, или 1500 минимум в сектор Б - 1200 по 8 лева са 10 000 лева чист приход..
Не е хуманнно да сте в клетката, но просто няма къде да ви сложим..
След построяването на новите трибуни, няма да има клетка, малко търпение !
Този стадион е на общината в Разград все още, доколкото знам и въобще не е ВАШ и ние си плащаме, за да домакинстваме там. Така, че претенции можем да имаме. И с какво агитката на Лудогорец е по различна от тези на Черно Море или Ботев при ДОМАКИНСТВАТА ни? Това, че сме благосклонни и търсим варианти, за да не се използва зверилника, може само да ви радва и даже трябва да сте ни благодарни, а не да си обясняваме, че нямате къде да ни сложите напролет и да сме търпеливи, защото нашето търпение се е поизчерпало с годините.

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 250
  • Одобрение: +7/-7
    • Профил
« Отговор #91 -: 25 Октомври, 2016, 20:57 »
Коментарите за клетката мисля, че трябва да бъдат излишни. Самата дума "клетка" и нейното значение не трябва да се свързва с човек при нормални обстоятелства. Не знам кой идиот е приел, че слагането на клетка, в които ще бъдат настанени хора на футболен мач е нормално. Е, естествено си има изключения като някой от феновете на софийските отбори, които имам чувството, че мисълта им е пряко свързана с война.
Dunav is being loved all around the world !

mozart

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 54
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #92 -: 25 Октомври, 2016, 21:52 »
Кой е Лудогорец? Наистина ли не знаете? Наистина ли в този форум има толкова невежи?
Пожелавам на всички фенове да изпитат това, което ние сме изпитали с нашия отбор.
  Относно стадиона, от днес стадионът вече е на клуба за следващите 35 години и предстои да стане бижу без кавички.
Гледам вашият го скопяват за пореден път. Защо позволявате тази гавра? Толкова ли нямаше място още 10 метра за пилоните за осветление и да не се бутат трибуните? От нормален стадион след последните две реконструкции заприличва на нищо.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3749
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #93 -: 25 Октомври, 2016, 22:42 »
8 лева билети? Да не би случайно ммнималната заплата в Русе да е станала 1000лв?
Да се коментира цената на билета е смешно. Все пак играем срещу отбор от средноевропейска класа. Срещу хибрида имаше билети и по 12 лева, но тогава никой не се обади, а сега 8 лева ви събарят. Като е така, стойте си пред телевизора, тъкмо и за транспорт до Разград няма да се харчите. А ако и диемата не ви се плаща, има безплатни стриймове в интернет - ще ви излезе без пари. Щом 8 лева ви свидят за мач на Дунав, и то срещу Лудогорец...
Нитро, нищо не ме събаря. Винаги съм давал за Дунав по някакъв начин и винаги ще давам. Аз бих 8 лева за Дунав, но няма как защото съм на 12,000км от Русе. Недей да говориш така, защото явно ти може да си добре, но повярвай ми, има хора в Русе, които милеят за Дунав и не могат да си позволят 8 лева да отидат на мач. И кои са Лудогорец ?!?! Защо ги представяш като някакъв отбор създаден през 1896 и има някаква огромна история? Това, че един тип е решил да си пере парите в Разград и късмет, че футбола му е хоби, не означава, че са някакъв феникс във футбола. И ние ако имахме "месия" и ние щяхме да имаме бразилци магьосници :)
И да уточня, нищо против феновете на Лудогорец.
Много добре знам, че си далеч от Русе и България и мнението ми не е насочено срещу теб, а срещу една прослойка, която нададе дивашки вой още при повишаването на цената от 3 на 5 лева. За мен като фен е обидно да се прави на въпрос цената на билета, при положение, че увеличението е колкото за половин кутия цигари. Всъщност, аз също съм един от тези хора, които с мъка отделят от доходите си за нещо повече от насъщния и би трябвало да съм против увеличението, но уважавам любимия си клуб и знам, че тези пари са важни за него, за да може да съществува и да се издържа. Просто се лишавам от нещо друго и това е.
За Лудогорец казах само, че е доста класен за българските стандарти, което е факт. Играят национали на България, Румъния и други страни. Във всеки случай е по-класен от червеното ГМО и не виждам защо при положение, че в мача срещу тях билетите бяха по 8 и по 12 лева, да не бъдат така и в предстоящия мач.

boti4eli

• Фен
    • Профил
« Отговор #94 -: 25 Октомври, 2016, 22:44 »
Наистина не трябва да се подценяват успехите на Лудогорец, но може би се имаше впредвид, че в мач от първенството, цените трябва да са едни и същи, в мач за купата могат да са други, например малко по-ниски с цел повишаване и поощряване на зрителският интерес, докато един ден, дай боже, имаме мачове в евротурнирите  :) , могат да са съвсем други, което ще е разбираемо!
« Последна редакция: 25 Октомври, 2016, 22:46 от boti4eli »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #95 -: 25 Октомври, 2016, 23:24 »
Кой е Лудогорец? Наистина ли не знаете? Наистина ли в този форум има толкова невежи?
Пожелавам на всички фенове да изпитат това, което ние сме изпитали с нашия отбор.
  Относно стадиона, от днес стадионът вече е на клуба за следващите 35 години и предстои да стане бижу без кавички.
Гледам вашият го скопяват за пореден път. Защо позволявате тази гавра? Толкова ли нямаше място още 10 метра за пилоните за осветление и да не се бутат трибуните? От нормален стадион след последните две реконструкции заприличва на нищо.

Моцартчо, върви да стържеш цигулката си при белия нос! И кои всъщност сте Вие? Ако смяташ, че сте някакъв фактор в България, дълбоко се лъжеш, Лудогорец е едно ГМО, като Ред Булите! Нищо истинско няма в развитието ви!
« Последна редакция: 25 Октомври, 2016, 23:26 от millwall_fan »

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #96 -: 25 Октомври, 2016, 23:38 »
mozart, лесно е просто да го кажеш това, като вие си имате един Домусчиев. Ние нямаме такъв и като 95% от общините и клубовете в България се мъчим да правим от нищо нещо. Ние какво да позволим или да не позволим, какво зависи от нас? Има си законов ред, власт, тя решава. Както виждаш, и ние не сме много доволни, но като се огледаш извън Лудогорец и прословутите галеници на властта в София и някоя и друга олигархична хранилка, положението навсякъде е от отчайващо до трагично. Има стадиони дори в големите градове, където просто да седнеш и да плачеш. Ние сме над средното ниво, ако може да се каже за вашия стадион, че е към високото по-скоро. Макар че и при вас си има доста работа, за да стигнете поне средноевропейското ниво. Не Кой да е, а Той каза, че където имало успехи, там държавата помагала. И на вас ви построиха трибуна Моци, да не би Домуса да ги е дал? Сега на нас ни хвърлиха там 1 млн. колкото да ни замажат очите, но за нас е малък празник, когато нищо съществено не е бутано от хиляда деветстотин и балдър година. Поне ще имаме осветление и терен и се надявам това да послужи за мотивация на местната управа да продължи, с малки суми, но редовно, да прави това-онова всяка година.

mozart

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #97 -: 25 Октомври, 2016, 23:50 »

Моцартчо, върви да стържеш цигулката си при белия нос! И кои всъщност сте Вие? Ако смяташ, че сте някакъв фактор в България, дълбоко се лъжеш, Лудогорец е едно ГМО, като Ред Булите! Нищо истинско няма в развитието ви!

Къде си "стържа" цигулката не е твоя работа, а кой е Лудогорец можеш сам да се информираш. Ако почна да ти обяснявам няма как да ме разбереш.
« Последна редакция: 25 Октомври, 2016, 23:58 от mozart »

mozart

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #98 -: 25 Октомври, 2016, 23:56 »
mozart, лесно е просто да го кажеш това, като вие си имате един Домусчиев. Ние нямаме такъв и като 95% от общините и клубовете в България се мъчим да правим от нищо нещо. Ние какво да позволим или да не позволим, какво зависи от нас? Има си законов ред, власт, тя решава. Както виждаш, и ние не сме много доволни, но като се огледаш извън Лудогорец и прословутите галеници на властта в София и някоя и друга олигархична хранилка, положението навсякъде е от отчайващо до трагично. Има стадиони дори в големите градове, където просто да седнеш и да плачеш. Ние сме над средното ниво, ако може да се каже за вашия стадион, че е към високото по-скоро. Макар че и при вас си има доста работа, за да стигнете поне средноевропейското ниво. Не Кой да е, а Той каза, че където имало успехи, там държавата помагала. И на вас ви построиха трибуна Моци, да не би Домуса да ги е дал? Сега на нас ни хвърлиха там 1 млн. колкото да ни замажат очите, но за нас е малък празник, когато нищо съществено не е бутано от хиляда деветстотин и балдър година. Поне ще имаме осветление и терен и се надявам това да послужи за мотивация на местната управа да продължи, с малки суми, но редовно, да прави това-онова всяка година.
Значи можахте да надигнете вой до небесата 3 мача да изиграете с компромис,  а срещу осакатяването на иначе много приличния ви стадион нито дума! Кой измисли тази дивотия пилоните да са в трибуните? А кой преди товя измисли да разредят трибуните?
Относно трибуна Моци всички много ги яд, но истината е, че Общината си спечели парите, а това че Тиквата слънце ги е отпуснал или се хвали, че той раздава само ще кажа, че Държавата без Тиквата явно ще спре, няма да има кой да дава.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #99 -: 26 Октомври, 2016, 00:23 »
Ало, Разград, вие вЕрно ли не зацепвате, защо ви искаме в клетката и защо принципно, трябва да бъде така !?

Не може ние да се мъчим, като животни всеки път на вашата кочина, а вие най-нагло да ми сядате на най-хубавите места, става въпрос за елементарни двойни стандарти. Естествено нашият балъшки клуб с професионализъм равен на 0, подобни неща не го интересува. Та, нашето ръководство направи всичко възможно да не играем в Русе, аз съм се зачудил, защо свалят гащи за пореден път на Лудогорец.

Искам да ме разберете много добре. Лудогорец ми е симпатичен отбор и винаги, абсолютно винаги ще бъде за вас, когато водите битки срещу ЦСКА и Левски, както и когато играете в Европа, но наглостта и безочието на вашите ръководители карат много хора да намразят отбора ви.

Давам пресен пример. От къде на къде Монтана днес "домакинстваше" на вашият стадион при положение, че досега си играеше в Ловеч ?

От къде на къде Терзиев ще го викат в националният при положение, че днес му беше първият мач от 2 месеца ?

Докога ще се търпи изрода Моци ?

Каква беше тая идиотия с Аниете и наказанието на Прохазка ?

Мога да изброявам подобни случаи до утре сутринта......

boti4eli

• Фен
    • Профил
« Отговор #100 -: 26 Октомври, 2016, 01:36 »
Значи можахте да надигнете вой до небесата 3 мача да изиграете с компромис,  а срещу осакатяването на иначе много приличния ви стадион нито дума! Кой измисли тази дивотия пилоните да са в трибуните? А кой преди товя измисли да разредят трибуните?
Относно трибуна Моци всички много ги яд, но истината е, че Общината си спечели парите, а това че Тиквата слънце ги е отпуснал или се хвали, че той раздава само ще кажа, че Държавата без Тиквата явно ще спре, няма да има кой да дава.
Смешно е, колко го е закъсала община Разград, та да моли държавата за пари за трибуна "Моци", не стига че най-вероятно всички са на хранилка от Домуса, ами и стадиона му оправят. Той трябваше да изчака данъкоплатците да му направят още един стадион с 50000 седящи места, подземни гаражи, хеликоптерни площадки, седем помощни игрища и т.н., та тогава да го взима на концесия тариката му с тарикат, много по-евтинко щеше да му излезе! Този, не знам защо, ми напомня Пенчо Кубадински и мераците му по време на соца!

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
« Отговор #101 -: 26 Октомври, 2016, 02:36 »

Кой какво е писал за пилоните може да видиш в темата за ремонта на стадиона. При седалките проблемът не е, че са ги разредили, ами че са на много ниско и въобще не са удобни. Даже според мен от тия седалки са на плюс, защото са някви евтини, а като махнаха старите, махнаха и металните релси, върху които бяха монтирани. Пък на тия релси сумарно теглото им е тонове, а желязото струва пари. Къде е сега - не знам. Знам само, че има някви пластмасови, дето който ги е слагал, сигурно никога не е сядал на тях.

Никой нищо не ни пита просто. Да бяха хванали най-изпадналите фенове, дето ходят на стадиона, да приказват с тях 10 минути, пак по-добре щяха да го направят. Поставят ни пред свършен факт и това е. Тука въобще не опира до това дали сме активни граждани или не сме, ти не може предварително да знаеш каква простотия ще измислят, че да изразиш несъгласието си с нея, а като я направят, вече е късно.

Цялата работа е, че това се прави, не за да се направи, а за да се вземат едни пари. И се прави от хора, които не ходят на стадиона, като се съобразяват не с желанията на тия, които ходят, а с формалните изисквания на едни други хора, които не ходят.

Ама това е друга тема, не й е мястото тука.
« Последна редакция: 26 Октомври, 2016, 02:39 от Slex »

mozart

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #102 -: 26 Октомври, 2016, 06:59 »
Смешно е, колко го е закъсала община Разград, та да моли държавата за пари за трибуна "Моци", не стига че най-вероятно всички са на хранилка от Домуса, ами и стадиона му оправят. Той трябваше да изчака данъкоплатците да му направят още един стадион с 50000 седящи места, подземни гаражи, хеликоптерни площадки, седем помощни игрища и т.н., та тогава да го взима на концесия тариката му с тарикат, много по-евтинко щеше да му излезе! Този, не знам защо, ми напомня Пенчо Кубадински и мераците му по време на соца!
Явно и на теб Домусчиев ти влияе зле на психиката, вероятно защото стана собственик на един отбор, без никакви успехи, направи го хегемон и не на последно място, защо в малкия Разград. Парите за трибуна Моци бяха отпуснати по същата програма, по която Русе получи близо два пъти повече за спортната зала. Дали е редно сега аз да напиша подобни злобни коментари за вашата зала или защо Община Русе не дострои сама залата? Хората представляващи Община Разград разбират отлично, от каква ползва е отбор (фирма, предприятие) от такъв ранг в града и не се и замислиха да кандидатстват за финансиране. Оттук нататък самият отбор ще си дострои стадиона, това вече е ясно. Поздрави!

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #103 -: 26 Октомври, 2016, 07:34 »
Пак почнаха клошарските изпълнения за билетите. Имаме пари за 1 кутия цигари и две бири, ама не можем да ги дадем за билет един ден. Направо ми е смешно...

Нито пуша , нито се наливам с бира :) имам малко бебе , парите са важни... !!!
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #104 -: 26 Октомври, 2016, 07:37 »
никой не коментира 8-те лв билет ?!? , Петък , във 20:00 , вече доста студено , а ако и вали , ситуацията става зле! , как може да е 8 лв , можеха да го направят 5 лв и за двете страни !!!
С ЦСКА-София да не би да бяха по-евтини? Имаше даже и по 12 лева. Вярно, че беше по-топличко, но това не бива да е определящо. Все си мисля, че класата на Лудогорец е доста по-голяма от тази на червените или оранжевите, все тая. На когото не му се дават 8 лева, има и други алтернативи.
времето беше значително по-топло и нямаше вероятност от валежи.
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM