Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5: 28 Октомври, 2016

Автор Тема: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5  (Прочетена 26390 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) [28.10. || 20:00]
« Отговор #75 -: 25 Октомври, 2016, 07:46 »
Пак почнаха клошарските изпълнения за билетите. Имаме пари за 1 кутия цигари и две бири, ама не можем да ги дадем за билет един ден. Направо ми е смешно...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3750
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #76 -: 25 Октомври, 2016, 07:59 »
А дали това "гостуване" не е било "спазарено"още като са се договаряли за ползването на стадиона? Приказваме си ги ей така как гостите щели да са в клетката, ама ако има 2000 разградчани решили да дойдат на мача и си отидат най-чинно по местата, на които са свикнали нали публиките ще се смесят? За мен не е проблем това, но явно за полицията и организаторите на мача е! Мисля си че драма с билетите няма да има. Едва ли ще дойдете повече от 2000-2500, както и от наша страна няма да са повече. Мисля, че решението е за разделянето на стадиона по този начин е правилно.
На нашия мач с Черно море част от варналии се опитаха да избягнат клетката, но всички бяхме подложени на ID контрол по постоянен адрес и не се получи. Може би и за предстоящия мач ще е така. Та, чисто хипотетично, ако се беше стигнало дотам да трябва да гледате мача от клетката, със сигурност полицията щеше да си свърши работата. За мен лично няма драма с разпределението на местата, но не може да се отрече, че русенци имат своите основателни аргументи против.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10551
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #77 -: 25 Октомври, 2016, 09:11 »
Какъв ви е проблема с билетите, не мога да разбера !? Искате срещу ЦСКА и Лудогорец цената на билетите да бъде същата, като тази с Монтана и Пирин ли !? В коя нормална държава го има това !? Я си купи билет на Арсенал срещу Юнайтед и после си вземе срещу Бърнли, да видиш, каква е разликата...
От цялата организация на мача не мога да разбера две неща....

- Защо първо привържениците на Лудогорец не бъдат настанени в "Клетката", а после при интерес от тяхна страна не им бъде отворен сектор "В" !? Защо е това клякане за пореден път !? Защо на феновете на Черно море не се направи подобен жест, а на Лудогорец се свалят гащи !? Какво, като играем в Разград на техният стадион ? Ние си плащаме за това удобство и имаме право да организираме мачовете си, както намерим за добре. Наблъскай ги едно хубаво в тяхната си собствена клетка, да видят, колко е приятно и удобно, белким нещо в тях се пробуди, че нещата не са нормални....

- Какво ще стане, ако хипотетично интересът към мача е по-голям от очакваното и Сектор "А" се напълни !?

Прав си, но едно безумие като това от мача с Черно море не може да се поправи като го повторим още веднъж. Реално и на мача с хибрида бяха пускани техни фенове във В сектор, макар и от единия край. А това какво плащаме и какво не, плащаме ли и в тези размери ли е, е много мъглива и съмнителна история. Не виждам особена причина да имаме доверие на такива приказки докато не извадят фактури и банкови извлечения с конкретните транзакции - да се види какво и що. Нали щяхме да сме много прозрачни? Аз лично за себе си на база анализ на действията на ръководството в тяхната цялост съм на мнение, че ако плащаме нещо, то са само чистите разходи по организацията на мач в Разград, но в никакъв случай 12-15 хиляди на среща. На база това, което стана публично известно за бюджета ни, няма как да извадим такива пари и да не е за сметка на премии и заплати на играчите, например. Плюс това досега доктора щеше да е първият, който да приказва нон-стоп за връщане в Русе при всяка изгодна ситуация, а такива не е да нямаше.
« Последна редакция: 25 Октомври, 2016, 09:19 от El rio gigante »
Only the dead fish follow the stream

mozart

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 54
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #78 -: 25 Октомври, 2016, 18:03 »
А дали това "гостуване" не е било "спазарено"още като са се договаряли за ползването на стадиона? Приказваме си ги ей така как гостите щели да са в клетката, ама ако има 2000 разградчани решили да дойдат на мача и си отидат най-чинно по местата, на които са свикнали нали публиките ще се смесят? За мен не е проблем това, но явно за полицията и организаторите на мача е! Мисля си че драма с билетите няма да има. Едва ли ще дойдете повече от 2000-2500, както и от наша страна няма да са повече. Мисля, че решението е за разделянето на стадиона по този начин е правилно.
На нашия мач с Черно море част от варналии се опитаха да избягнат клетката, но всички бяхме подложени на ID контрол по постоянен адрес и не се получи. Може би и за предстоящия мач ще е така. Та, чисто хипотетично, ако се беше стигнало дотам да трябва да гледате мача от клетката, със сигурност полицията щеше да си свърши работата. За мен лично няма драма с разпределението на местата, но не може да се отрече, че русенци имат своите основателни аргументи против.
В днешно време постоянният адрес в личната карта не може да бъде критерий за фенска принадлежност. Ако има има такъв контрол мен къде ще ме сложат? Адресът ми не е в Разград. А ако бях дошъл на мача с Морето в клетката ли щяха да ме пратят? Ако това с постоянният адрес е вярно, който го е направил е ... А ако реша да дойда с жена ми на мача? Вероятно заради личните карти щу ни разделят? Това е малоумно. Има си начини на самият стадион да няма проблеми, но явно някой тъп началник в полицията е решил, че така е най-правилно.
Сега се сещам за един мач с ЦСКА преди няколко години как един полицай не ме пускаше да си ида до вкъщи, защото си мислеше, че съм от армейските фенове дошли специално за мача мислейки, че като колата ми не е РР няма как да съм от града. То бяха обяснения, то чудо докато пилешкият полицейски мозък разбере, че това което се случва е възможно.
Лек ден!

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #79 -: 25 Октомври, 2016, 18:21 »
Нямам големи очаквания за мача, най-вероятно ръководството ни няма да иска да дразни киро белия нос...

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 250
  • Одобрение: +7/-7
    • Профил
« Отговор #80 -: 25 Октомври, 2016, 18:30 »
8 лева билети? Да не би случайно ммнималната заплата в Русе да е станала 1000лв?
Да се коментира цената на билета е смешно. Все пак играем срещу отбор от средноевропейска класа. Срещу хибрида имаше билети и по 12 лева, но тогава никой не се обади, а сега 8 лева ви събарят. Като е така, стойте си пред телевизора, тъкмо и за транспорт до Разград няма да се харчите. А ако и диемата не ви се плаща, има безплатни стриймове в интернет - ще ви излезе без пари. Щом 8 лева ви свидят за мач на Дунав, и то срещу Лудогорец...

Нитро, нищо не ме събаря. Винаги съм давал за Дунав по някакъв начин и винаги ще давам. Аз бих 8 лева за Дунав, но няма как защото съм на 12,000км от Русе. Недей да говориш така, защото явно ти може да си добре, но повярвай ми, има хора в Русе, които милеят за Дунав и не могат да си позволят 8 лева да отидат на мач. И кои са Лудогорец ?!?! Защо ги представяш като някакъв отбор създаден през 1896 и има някаква огромна история? Това, че един тип е решил да си пере парите в Разград и късмет, че футбола му е хоби, не означава, че са някакъв феникс във футбола. И ние ако имахме "месия" и ние щяхме да имаме бразилци магьосници :)
И да уточня, нищо против феновете на Лудогорец.
Dunav is being loved all around the world !

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1463
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #81 -: 25 Октомври, 2016, 18:33 »
Значи говорим за агитките, заради което са създадени клетките, а не за редовият зрител. Ясно е, че нито нашата, нито вашата агитка наброява повече от тези 2000, за които говориш. А за спазаряването, няма как да се говори, освен ако не навлизаме в теорията на конспирациите.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #82 -: 25 Октомври, 2016, 18:45 »
...въпреки изказванията на нашето ръководство, какви прекрасни условия са ни предоставяни, което е доста учудващо и пораждащо съмнение за договорки на гърба на обикновения фен, нищо лично към FCD  ;)
А... няма проблеми. Свикнал съм.  ;D

boti4eli

• Фен
    • Профил
« Отговор #83 -: 25 Октомври, 2016, 18:50 »
За билетите, не мисля че беше правилно покачването на цената на билетите и то не заради тези 2-3 лева, колкото психологическия ефект върху русенските фенове, принудени да пътуват за "домакинствата" на Дунав и да харчат повече, така или иначе. Естествено ръководството не ги интересува, че отблъскват част от русенската публика, за тях е било важно в случая, че се очакват повече разградчани за мача.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #84 -: 25 Октомври, 2016, 18:53 »
Аз също мисля, че това е по-цивилизованото решение в случая, но... аршинът не бива да е двоен. Самата клетка обаче създава поводи за разправии и скандали, понеже концепцията на мястото за гости е генерално сбъркано. Клетката не дава никаква видимост и като добавим и депресиращата обстановка вътре, все едно че си в концлагер, напрежението ескалира, какъвто бе и случая с Черно море. Ама да си признаем, че там и нашето ръководство си беше виновно и неслучайно "гушна" 10 бона глоба. Ако ние сега го правим така, то бихме очаквали същото отношение и когато сме гост "по документи". Иначе всички знаем за кои видове и породи е направено това "съоръжение".

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #85 -: 25 Октомври, 2016, 18:54 »
Подкрепям WorldWideDunav
Кои всъщност са Лудогорец?Отбор играл предимно във "В група, с няколко участия в "Б", до идването на белия нос.
Защо на тях им се позволява да си местят както им е угодно мачовете?
Защо често се викат техни пикльовци от "Б" отбора им в "А" националния отбор?
Защо феновете на "гостуващия" отбор не са в клетката, там където всички гости на стадиона "бижу" гледаме мачовете на любимите си отбори, когато сме гости на "зелената арена"?
« Последна редакция: 25 Октомври, 2016, 18:56 от millwall_fan »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3040
  • Одобрение: +127/-20
    • Профил
« Отговор #86 -: 25 Октомври, 2016, 19:22 »
Подкрепям WorldWideDunav
Кои всъщност са Лудогорец?Отбор играл предимно във "В група, с няколко участия в "Б", до идването на белия нос.
Защо феновете на "гостуващия" отбор не са в клетката, там където всички гости на стадиона "бижу" гледаме мачовете на любимите си отбори, когато сме гости на "зелената арена"?

Също подкрепям! Да, кои са Лудогорец? Този отбор всъщност не е Лудогорец. Това е Итернационал Домусчиев, базиран в Разград по една случайност.

Champion

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 61
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #87 -: 25 Октомври, 2016, 20:01 »
Подкрепям WorldWideDunav

Не си запознат въобще с футболната история. .Няколко учстия в Б група ??? Чуваш л исе какво говориш, отбора има между 20 и 30 сезона в Б група !
А няма да гледаме от клетката, защото сте ни на ГОСТИ , дефакто ??? Нещо друго неясно ?
Не ме карай да си променям мнението за феновете на Дунав, които вероятно са най-нормалните фенове (наравно с нас) в България !
Повече обичай, по- малко мрази !

boti4eli

• Фен
    • Профил
« Отговор #88 -: 25 Октомври, 2016, 20:10 »
Подкрепям WorldWideDunav

Не си запознат въобще с футболната история. .Няколко учстия в Б група ??? Чуваш л исе какво говориш, отбора има между 20 и 30 сезона в Б група !
А няма да гледаме от клетката, защото сте ни на ГОСТИ , дефакто ??? Нещо друго неясно ?
Не ме карай да си променям мнението за феновете на Дунав, които вероятно са най-нормалните фенове (наравно с нас) в България !
Пич, че няма да ви заобичаме е ясно, но тук никой не ви мрази! Просто в този мач не сме ГОСТИ, а ДОМАКИНИ, каквото и да значи това. В тази връзка се надяваме на същото отношение от вашето ръководство към нас напролет, което е изключено да се случи, защото тогава "това ще е правилното, така е по закон, така сме решили" и т.н.
« Последна редакция: 25 Октомври, 2016, 20:12 от boti4eli »

Champion

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 61
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #89 -: 25 Октомври, 2016, 20:26 »
Подкрепям WorldWideDunav

Пич, че няма да ви заобичаме е ясно, но тук никой не ви мрази! Просто в този мач не сме ГОСТИ, а ДОМАКИНИ, каквото и да значи това. В тази връзка се надяваме на същото отношение от вашето ръководство към нас напролет, което е изключено да се случи, защото тогава "това ще е правилното, така е по закон, така сме решили" и т.н.

Ми да бяхте играли в Ловеч ??? Там няма клетка..
Честно казано ми е странно това недоволство, играете на терена с най-добро покритие, "Моци" има козирка, имате тоалетни....и сега що разградлии няма да са в клетката  ??
Условия може да поставяте на други фенове, не нас, които ше сме си  на нашия стадион !
А и препдолагам не в ие все едно дали има 300 човека в клетката, или 1500 минимум в сектор Б - 1200 по 8 лева са 10 000 лева чист приход..
Не е хуманнно да сте в клетката, но просто няма къде да ви сложим..
След построяването на новите трибуни, няма да има клетка, малко търпение !
« Последна редакция: 25 Октомври, 2016, 20:30 от Champion »