Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5: 28 Октомври, 2016

Автор Тема: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5  (Прочетена 28274 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 392
  • Одобрение: +8/-0
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5
« Отговор #435 -: 01 Ноември, 2016, 22:45 »
Точно това показаха на стоп кадър по бТВ ,,Напусна ли топката с цялата си обиколка?" Ай, то май се връщало, че и било гадничко, а?

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #436 -: 01 Ноември, 2016, 23:31 »
Божият гняв се забави, но не забрави! Много е готино кренвиршите да бъдат сръфани точно в края на мача, цяла България ликува с изключение на малкото измекяри на Киро Гела! А най-веселото е, че Базел върви към равенство  с ПСЖ, което означава, че кренвиршите трябва да играят задължително за победа в София!

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3750
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #437 -: 01 Ноември, 2016, 23:36 »
При това голът бе след съмнения за засада. Да видят как се чувстват феновете на другите отбори след съдийските аванти. И да видим сега Чичо Гошо дали ще се притесни, че защитата му отново пусна три гола.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #438 -: 01 Ноември, 2016, 23:49 »
Сега остава само Венгер да каже: "„Интересуваше ни победата и я постигнахме. Двата им гола бяха от наши грешки, а самият мач бе повече една борба.
Лудогорец с нищо не ни изненада. Те играха затворено, ритат топката напред и това е, но няма значение. Те реализираха положенията си, а ние изпуснахме много ситуации"

Хахахахаха!

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
« Отговор #439 -: 01 Ноември, 2016, 23:59 »
Е аз не се радвам от това че са паднали, но специално заради гола отзад аутлинията.... ХАХАХА. Да им бяха изгонили човек, да им спираха всяка атака и накрая Венгер да им обяснява как нищо не играят, щеше да е още по-прекрасно, но и това им стига.
БФС, свине, ешафода ви зове!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #440 -: 02 Ноември, 2016, 00:32 »
За разлика от Дерменджиев, Венгер има акъл в главата си. Като джентълмен поздрави Лудогорец и каза, че били добър отбор, но им липсва само опит на топ ниво, който тази година са набрали и ще стават все по-силни. Така че бай Гошко да си води записки и да се учи на отношение и джентълменство. Да бе, сякаш една Всевиждаща Сила отгоре им се подигра точно огледално в следващия мач, защото не прощава измами. Айде кажете ми сега дали няма справедливост на този свят, рано или късно (в случая рано, понеже им е доста ядосана).

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #441 -: 02 Ноември, 2016, 01:03 »
Ако и в този мач бяха хванали съдиите, както често го правят в България, можеше и да се поздравят с победата. Със сигурност щеше да бъде отсъден аут при първия гол на Арсенал и засада при третия. Да, ама не. Иначе поздрави за добрата игра, но да се научат малко да уважават другите.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10553
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #442 -: 02 Ноември, 2016, 01:09 »
Какво ще кажете да се ориентираме вече към по-важни неща? Не мисля, че отборът на Лудогорец какво губи и какво печели, трябва да ни вълнува толкова дълго време вече!
Only the dead fish follow the stream

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #443 -: 02 Ноември, 2016, 01:18 »
Добре, обявявам официално темата за закрита. Амин!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3055
  • Одобрение: +128/-20
    • Профил
« Отговор #444 -: 02 Ноември, 2016, 08:35 »
Чичо Мъри, чета много добре и внимателно ;)

Аз съм единственият русенец с голове срещу „Левски“, ЦСKA и „Рома“, и то победни! Но преди да заиграя за „Дунав“, бях футболист на „Лудогорец“ – с мой гол победихме именно „Левски“. Месец след реванша с римляните, вкарах и на армейците с Димитър Пенев в състава за успех с 1:0 в Русе (справка: статистически справочник „Дунав в елита“; Н. Нанев). ДРУГОТО ЛЮБОПИТНО Е, ЧЕ САМО АЗ ОТ ВСИЧКИ В ОТБОРА БЯХ ОТ РУСЕ.

http://fcdunav.eu/%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be%d1%80%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%b0-%d1%81%d1%80%d0%b5%d1%89%d1%83-%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%b1%d0%b5%d0%b6%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d0%b0/
Дидо, Тошо има предвид отбора на Лудогорец когато е играл там. Аз ти изброих 5-6 русенци в отбора на Дунав от 1974-75 г. които съм познавал много добре от коя махала са  и съм ги гледал и съм се радвал на головете им. Да, на русенците! Ти не ми ли вярваш? Направи справка с Наньо и ще видиш, дано и Любен Марков чете тук и се включи.

rospur

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 57
  • Одобрение: +7/-0
    • Профил
« Отговор #445 -: 02 Ноември, 2016, 09:16 »
Наистина Тодор Иванов така го е казал, но Чичо Мъри е абсолютно прав с изброените от него русенци в състава на Дунав от седемдесетте години. Така че няма как, освен тълкуването на думите на Иванов да е, че има предвид тогавашния отбор на Лудогорец.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10553
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #446 -: 02 Ноември, 2016, 11:23 »
Е как да има предвид Лудогорец, четете какво е казал, следващото изречение е как бил най-бързият в А група. Къде Лудогорец е бил в А тогава? Не е въпросът на какво вярвам, а какво е казал. А за това дали е ДА на русенците, аз бих контрирал - да на всеки който играе за Дунав със сърце и душа независимо откъде е.
« Последна редакция: 02 Ноември, 2016, 11:25 от El rio gigante »
Only the dead fish follow the stream

rospur

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 57
  • Одобрение: +7/-0
    • Профил
« Отговор #447 -: 02 Ноември, 2016, 11:54 »
Въпроса е каква е истината за това дали е имало други русенци по това време в Дунав. А тя е, че е имало други русенци и те са изброени вярно от Чичо Мъри-т.е. твърдението на Иванов за броя на русенците/в Дунав по онова време/ е категорично невярно и объркващо. Защо го е направил/казал/ той трябва да каже. И разбира се, че ДА на всеки който играе със сърце и душа за Дунав без значение от къде е. Мисля, че употребеното от Чичо Мъри "Да, на русенците!" се отнася за гледаните от него /и от мен/ голове на русенци в Дунав от времето на седемдесетте години.