Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5: 28 Октомври, 2016

Автор Тема: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 3:5  (Прочетена 23753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10543
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) [28.10. || 20:00]
« Отговор #135 -: 27 Октомври, 2016, 00:53 »
Не си само ти...Хамстера бан-ва без права :)
Що народ изгони с неадекватните си мнения и бан без права.......Че и ме бил проучвал даже :) Но това са минали работи.....Само потвърждавам, че има такива "случайни" дел на акаунти на фенове на ДУНАВ от РУСЕ....Сега се мазним на всички. И сме толерантни....След дъжд - качулка.
Както и да е...Няма лошо за малко offtopic  по някога :)

Това, че някои хора имат някакви обсесии по мен не знам дали да ме радва или тревожи. Колкото до това колко хора съм изгонил с неадекватните си мнения - всеки е свободен да пише и адекватни такива. Само, че доколко ти специално може да отваряш дума за това, е друг въпрос.Някак си не приемам критика от...ще избегна квалификациите и ще го формулирам така...акаунт, чиято единствена цел е да се занимава с мен и който, междудругото е доста често на линия тук да следи какво пише неадекватникът.
Only the dead fish follow the stream

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
« Отговор #136 -: 27 Октомври, 2016, 00:57 »
Бях си казал, че няма да ти отговарям. За да не занимавам хората, ще ти отделя 10 мин, проври си съобщенията. Нямам нужда да ти се обяснявам публично.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #137 -: 27 Октомври, 2016, 01:03 »
Бях си казал, че няма да ти отговарям. За да не занимавам хората, ще ти отделя 10 мин, проври си съобщенията. Нямам нужда да ти се обяснявам публично.

Може да си спестиш и 10-те минути, и личните съобщения. Отсега ти казвам, че отиват директно в коша.

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
« Отговор #138 -: 27 Октомври, 2016, 01:11 »
Явно току що си загубих 10 мин от времето. Благодаря.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1463
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #139 -: 27 Октомври, 2016, 01:25 »
Представете си, че години след като сте завършили училище, видите променена бивша съученичка, която си е напомпала циците, върви надуто въртейки дупе, подложила се е и на други козметични разкрасяващи процедури, облякла се е в маркови дрежки...и вървейки привлича погледите на мъжете...но вие винаги ще знаете, че това е онова леко грозновато момиче...Пенка...от кое село беше...да Пенка с напомпани цици, италианска чанта и шмъркаща колумбийска кока, но това е същата Пенка, която стояща на 3-тия чин до вратата, която не е привличала ничие сериозно внимание... преди да си повиши изкуствено самочувствието.

...така и с Лудогорец....кои сте вие? Лудогорец ли! Кои бяхте....
http://www.sportal.bg/news.php?news=277720
В тази статия (28.12.2010) се дават доста отговори на това кой е този отбор с традиции, верни фенове и чист като утринна роса президент. Уточнявам само, че майката на въпросният господин е била дългогодишен директор на завод "Балкан" в Ловеч по времето на соца, завод (и още други) най-случайно приватизиран впоследствие от фамилията. И така от нищото се е пръкнал поредния нямащ и 30 години милионер. No comment!
« Последна редакция: 27 Октомври, 2016, 01:28 от boti4eli »

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 392
  • Одобрение: +8/-0
    • Профил
« Отговор #140 -: 27 Октомври, 2016, 01:55 »
Аз понеже не съм от най - младите, мога да кажа,че имам спомени като какво представляваше Лудогорец - един средняк от северната Б РФГ- такова беше името на тогавашното второ ниво. Обръщам внимание на факта, че Б - групите бяха две в продължение на доста години, че даже имаше период с по 22 участващи отбора. Така се беше формирала една сива зона, от която много трудно се излизаше, право  на промоция (тази дума се употребява в този смисъл от сравнително скоро) получаваха само първите, но пък и зоната на изпадащите беше къса и оставаше някъде дълбоко. Така се беше обособила  една блатна среда, където необезпокоявани живуркаха ден за ден едни такива провинциални тимчета  като Лудогорец  или Осъм-Ловеч, да речем. Последното, с което хората в България свързваха въпросните два града беше  футбоът. Погледното в този контекст колко голямо постижение е  за един все пак окръжен град едисиколко сезона в Б - група? Стадион ,,Дянко Стефанов - също го помним - с вида си предизвикваше снизходителни усмивки у русенци . В последна сметка искам да кажа това: клубът на гелосания олигарх има толкова общо с Лудогорец, колкото северноамериканските мегаполиси с аборигенските селища, съществували на същите места. Разбира се, че този спор е безсмислен. По цял свят футболът е пари, а това дето някой е решил да ги изсипе за хиперпроект точно в Разград ... говори с колко  много ум и труд ги е изкарал. Ще добавя само, че ако бяха направили такова  ГМО на мястото на един от русенските клубове, то това повече не би бил моят отбор. Пожелавам достойно представяне на Дунав!                                                                                                P.S.:Безобразията при ремонта на нашия стадион не ще да са най - голямото бедствие в днешното  българско общество, нали? Вие, които почти ни се присмивате, какво променихте с гражданската си активност?

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1463
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
« Отговор #141 -: 27 Октомври, 2016, 01:56 »
Добре де, какво толкова са казали гостите от Разград, че чак и банове да им слагате? Изразяват си мнението. И при нас нещата да бяха както при тях, и ние щяхме да защитаваме подобни позиции. За нас Киро може да е "олигарх", "феодал", "мастия" и какъвто там искате го наречете, но за тях е човекът, който възроди футболния им клуб и го издигна на невиждани в България висоти. Нормално е да го защитават. А относно разпределението на местата - все едно при аналогичен случай на Градския стадион да настанят фенове на Локо Горна, да речем, а ние да сме в новопостроената клетка. Не върви някак си, ако трябва да сме честни.
Нитро, съгласен съм с теб, че в един форум трябва да преобладава дискусията и баннати хора не трябва да има, освен при извънредни ситуации, но в малко повече ми дойде това надменно и самоуверено отношение на ГОСТИТЕ от Разград във форума ни. То не бяха съвети за стадиона ни, не бяха Средни Кули, не бяха неизбежни за нас клетки, да бъдем търпеливи и т.н. Че и луд ме изкараха! Явно не са ми прочели предните постове и не са видели, че моето скромно мнение от самото начало беше, че е взето правилното решение да не се използва тази клетка този мач и че ние очакваме същият реверанс от тях напролет, след което обаче ни бе натъртено, че нямало как да стане на ТЕХНИЯ стадион. Аз на това съоръжение няма и да стъпя, поради причини, които ти знаеш какви са, но въпросът си беше чисто принципен. А президента да си го защитават в техният си форум, не знам дали има такъв,  там да си подражават на него и да го възхваляват! Въобще не ми се коментира, че като им видя мазните мутри на К.Д., Г.Г., В.С. и други такива ми се гади.
« Последна редакция: 27 Октомври, 2016, 02:00 от boti4eli »

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 748
  • Одобрение: +21/-8
    • Профил
« Отговор #142 -: 27 Октомври, 2016, 02:53 »
Явление като Домузчиев е колкото полезно, толкова и вредно за бългаският футбол.От една страна показа как ефективно трябва да се влагат пари, от друга обаче тъй като е "сериозен" бизнесмен иска не само да си върне инвестициите, но и да излезе на печалба.Той е порода хищник и като такъв като надуши кръв гази през трупове само и само да докопа свежата плячка.И като повечето български "бизнесмени" не му стига една сфера.Той иска всичко.Футболен клуб, завод за антибиотици, Български морски флот, членство в управителният съвет на БФС, телевизия, която и притежава правата за излъчване на първенството, в което случайно участва и е вече петкратен шампион неговият клуб.Кой знае още колко безнеслинии е погълнал.Спомням си преди много години, когато малко гръмнаха Илия Павлов разговарях с мой приятел, който дълги години бе работил във военно контраразузнаване.Стана въпрос за ловния отстрел на Илия и той ми каза:-Много алчен стана и пожела да управлява всичко.Намеси се и в бизнеса на други.А той както знаем е разпределен.Та с другарят Домузчиев нещата стоят долу горе по същия начин.Той е поискал завода за антибиотици.За да си прави "хапчетата".Получава като бонус Лудогорец.Схемата е ясна.Като бивш футболист /мисля, че е бил такъв / има нюх и случи с футболисти.Не може да му се отрече организаторският талант.Взе една титла и...както знаем апетитът идва с яденето.Както и да е.Мисля, че в дъното на всичко са политическите му мераци.Но тук идва и грешката му.В природата на всяко дейстние отговаря равно по сила противодействие.Винаги трябва да съществува баланс.Това се доказа и от несбъднатото желание на Америка да бъде едноличен световен лидер.Та така и с Домузчиев.Въпрос на малко време е да се роди общ фронт срещу него.Защото той е обсебил всичко и задушава развитието на футбола.Вижда се и в националният отбор.Негово е и желанието за ограничаване задължението на клубовете да пускат в игра млади български футболисти.За хората от Разград и те са хора като нас.Радват се и това е обяснимо, но ми се струва, че няма да е още дълго.Как виждате Лудогорец още десетина петнадесет години пореден шампион? Аз...не.А като започне да губи пари от шампионска лига Домузчиев ще загуби и търпение.
« Последна редакция: 27 Октомври, 2016, 03:07 от зевс »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3006
  • Одобрение: +126/-20
    • Профил
« Отговор #143 -: 27 Октомври, 2016, 09:16 »
И аз си мислех, че Киро ще се мести в София скоро, но след като Гришата взе ЦСКА, а Гела взе концесията на стадиона в Разград, като че ли този процес се отлага за сега. А колкото до шампионска лига, играещият там български отбор, който и да е той, няма как да е на загуба дори и да отпадне в първи кръг. Освен ако е направил някакви умопомрачителни трансфери, което за нашето първенство е изключено.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #144 -: 27 Октомври, 2016, 09:57 »
При положение, че ни пускат на Моци, и при положение, че миналата година Петричев беше удивен как нямало и една счупена седалка в сектора за гости (нямали време да ги махнат) аз не виждам причина пролетта да не ни настанят в сектора където бяха феновете на Слован Братислава. Нещо повече, двата отбора като са тръгнали да се договарят така сладко-сладко за какво ли не, това трябва да е част от сделката и тук Ботичели е изключително прав.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3749
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
« Отговор #145 -: 27 Октомври, 2016, 10:16 »
И аз подкрепям при следващите ни мачове с Лудогорец да бъдем извън клетката. Те скоро би трябвало да я премахнат, само да не я заменят с нещо още по-ужасно.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5835
  • Одобрение: +93/-11
    • Профил
« Отговор #146 -: 27 Октомври, 2016, 13:28 »
Кога в сектора за гости е имало седалки?

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #147 -: 27 Октомври, 2016, 13:34 »
И аз подкрепям при следващите ни мачове с Лудогорец да бъдем извън клетката. Те скоро би трябвало да я премахнат, само да не я заменят с нещо още по-ужасно.
Тази информация, че ще премахват клетката от къде е?

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #148 -: 27 Октомври, 2016, 13:35 »
Кога в сектора за гости е имало седалки?

Миналата година на мача Лудогорец 2 - Дунав 2:3 имаше седалки в сектора, даже мисля го обсъждахме, както и хвалбите на Петричев предадени през Кулеманс колко добре сме се държали и как нямало и една счупена седалка. Има го в темата от мача по мои спомени.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #149 -: 27 Октомври, 2016, 14:16 »
То тия клетки са мега простотия, рано или късно ще се махнат. От друга страна бих бил доволен, ако наистина са се споразумялие този мач ние да пуснем феновете от Разград във В, а в замяна да не вкарват русенци в клетката в бъдещи мачове.
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!