Автор Тема: Ремонт на Градския стадион и политически обещания  (Прочетена 278287 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
В момента по Евроспорт 2 дават Ню Йорк - ДС Юнайтед.
Аз не знам как, заради този терен са получили лиценз. хаха
Куреtz за бфс!

meh

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +10/-7
    • Профил
Абе в Русе вали ли сняг в момента? Силно се надявам да не вали....щото тогава вече отече, ще има оправдания, оправдания...
БФС, свине, ешафода ви зове!

tipin

• Фен
  • Публикации: 1890
  • Одобрение: +59/-33
    • Профил
Абе в Русе вали ли сняг в момента? Силно се надявам да не вали....щото тогава вече отече, ще има оправдания, оправдания...б
Сняг не, но пък вали дъжд....

SamoDunav1995

• Напредващ
  • Публикации: 381
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Имам усещането, че след започналите днес дъждове и невъзможността да се работи, сега ще има нов срок най вероятно, и той ще бъде, да е готов стадиона за първото ни домакинство в шестицата (около средата на Април). Първият кръг най вероятно ще бъдем гости на Лудогорец. Не искам да изпреварвам събитията, но на 95 % няма какво да ни мръдне от шестицата. Мисля, че нито Ботев, нито Пирин ще успеят следващия кръг да спечелят срещите си, както и ние. И така до края ще остане 1 кръг и с 4 точки преднина сме вътре и даже ще победим добрата стара Славия последния кръг. Това за мен е най слабия отбор от всичките 14. По слаби са дори от Монтана и Локо ГО, но все пак Славия на моменти им идват едни проблясъци и дано не е срещу нас.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
Не искам да хвърлям смут, но говорих с един благоевградчанин преди мача им със Славия. Каза, че като цяло от нас си зависи, ама да всичко щяло да се разбере в мача им с Верея и че там ако бият ще ни изместят от шестицата. Поне такава нагласа имало в Блг, специално ми натърти да обърна внимание на мача в Стара Загора, който щял да бъде показателен кой къде щял да бъде.
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
Точно така. И Пирин, и Ботев могат да си вземат мачовете при тези еднакво слаби отбори. Откъде сме толкова сигурни, че сме в топ 6? Предлагам поне до края на другия кръг да не дърпаме дявола за опашката. Славия че са слаби, слаби са, но най-ужасяващото при това гнусно БФС е да зависиш от един-единствен мач. А и оловото ти се налива здраво.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3081
  • Одобрение: +131/-20
    • Профил
Пирин откъде са сигурни , че точно нас ще изместят? Може пък да изместят Морето? ::)

tipin

• Фен
    • Профил
Във фейсбук-страницата има снимка на стадиона от днес.
 Прилича на блато.
« Последна редакция: 13 Март, 2017, 16:04 от tipin »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Ужас! :o Дренажната система не работи!!! :o :o :o

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
Работи си тя. Просто й трябват няколко дена и слънчево време. Нищо не разбирате от стадиони :)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3750
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
А бетона дето го изливаха, да не вземе да се размекне нещо от валежите? Уф, забравих, че при ТРАКТУР такова нещо не може да се случи. Ама изобщо!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Работи си тя. Просто й трябват няколко дена и слънчево време. Нищо не разбирате от стадиони :)
Приемам, че се майтапиш. Но работата е сериозна. Дренажната система трябва веднага да поеме падналия дъжд и да го отведе в канализацията. Дори и по време на мача да вали дъжд, локви не трябва да се образуват!

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 360
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил

Смях през сълзи...
ихтамнет

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
За времето в което трактористите си копкат нещо и изливат 4 бетонни постамента, хората събарят и построяват цял сектор:

http://www.sportal.bg/news.php?news=653754
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

tipin

• Фен
    • Профил
« Последна редакция: 14 Март, 2017, 11:55 от tipin »