Автор Тема: Билети и сезонни карти  (Прочетена 28297 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Re: Билети и сезонни карти
« Отговор #270 -: 19 Юли, 2017, 23:56 »
Не, не е стига това с пенсионерите, защото във всяка една нормална футболна държава - пълнолетните, децата, студентите и пенсионерите влизат на стадиона с различни цени.

Аз не мога да повярвам, че нашето абсолютно аматьорско и малоумно ръководство цял месец не може да реши проблема с билетите и абонаментните карти, та даже се е наложило да се водят преговори, да се смъква цената и т.н.

Какви телефони, какви 5 лв. трябва да се разменят... Толкова ли нямаше един човек с малко повече акъл от на едно врабче да се сети, че е логично, този който си взема абонаментна карта да има задължително запазено място ? Та, чак сега се сетили, че щели да направят нещо по въпроса.

Честно да ви кажа, адски сериозно започва да ми омръзват всичките глупости на нашето ръководство. Мотивацията ми и еуфорията рязко спадат след всеки тъпанарски прийом на Доктора и компания.

Почти съм убеден, че ние имаме най-тъпото и безмозъчно ръководство в целият елит. Дори в Пирин, Витоша и Верея се работи по професионално и европейски.

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 620
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #271 -: 20 Юли, 2017, 20:59 »
 Какво се случва при загуба на картата, поименна е и би следвала възможност за преиздаване, но да се каже какво мисли по въпроса картоиздателя?

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10552
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #272 -: 20 Юли, 2017, 22:10 »
Просто явно от духа на Русе не е останало нищо и ръководството и голяма част от феновете са тотални селяндури и този селски манталитет е на всички нива около Дунав.
Only the dead fish follow the stream

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 293
  • Одобрение: +13/-2
    • Профил
« Отговор #273 -: 20 Юли, 2017, 22:29 »
Събудихме се след 25 години сън, просто трябва малко време да се поразсъним. А духът на Русе не е чак безвъзвратно изчезнал ;)

Valan

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 93
  • Одобрение: +5/-0
    • Профил
« Отговор #274 -: 20 Юли, 2017, 22:30 »
Е е е ,не така!Селяндури!Моля без обиди.Има фенове,които не са съгласни с вашите виждания и това не ги прави селяндури!Всеки има право да подкрепя отбора ,както сметне за добре.Не налагайте мнение.Или който не е с нас е против нас?Моля за уважение!!!!!

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1270
  • Одобрение: +44/-23
    • Профил
« Отговор #275 -: 20 Юли, 2017, 22:34 »
Е е е ,не така!Селяндури!Моля без обиди.Има фенове,които не са съгласни с вашите виждания и това не ги прави селяндури!Всеки има право да подкрепя отбора ,както сметне за добре.Не налагайте мнение.Или който не е с нас е против нас?Моля за уважение!!!!!

На 100 % подкрепям мнението ти!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10552
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #276 -: 20 Юли, 2017, 22:51 »
Ами за кои мои виждания, не е ли селско да ходиш до оградата и да даваш картата си на някого, че и билета, че да влезе и това да се толерира. И после същите да претендират за каквото и да било? И не съгласието с моите виждания (които са какви?!) прави някого такъв или онакъв, а обективните му действия. Не може 2/3 от феновете на Дунав да са фенове на лудогорци, тирета и говеда и да чакаме някаква позиция и лоялност към този клуб. Сега като долу-горе по някакъв начин вървят нещата всички аху-ихи, после ще се изнижат.
Only the dead fish follow the stream

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #277 -: 20 Юли, 2017, 23:12 »
Това с картите през оградата е въпрос на лично възприятие, култура и ценностна система.
Всеки изживява събитието по свой си начин. И ако такъв "фен" влезе и вика цял мач, по-зле ли ще е от такъв, който си е купил билет, цял мач люпи семки и си тръгва към 70-та минута като види, че и този мач няма да бием ...???
Аз например на всяко домакинство пускам по някой лев в урната за хореография, като последния път пуснах 50 лв. Мога да пускам и по повече, но някак не съм сигурен, че някой няма да злоупотреби.
Та аз за себе си съм взел решение какво да правя - карта, урна, артикули и т.н. Някак обидно ми звучи някой да ме вкарва в общия кюп на "селендурите" ...

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5866
  • Одобрение: +95/-11
    • Профил
« Отговор #278 -: 21 Юли, 2017, 01:20 »
Някой да си е купил абонаментна карта днес? Какъв номер пише на нея? В понеделник преди мача с Берое ще имам точния брой продадени карти. Предположения, колко ще са?

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 620
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
« Отговор #279 -: 21 Юли, 2017, 01:33 »
Към 11 часа, в списъка бяха 21 светлосини фена.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #280 -: 21 Юли, 2017, 13:51 »
Аз днес си купих обещаните две карти  ;D

FCD

• Фен
  • Публикации: 4069
  • Одобрение: +138/-32
    • Профил
« Отговор #281 -: 21 Юли, 2017, 14:13 »
Аз се снабдих вчера.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5866
  • Одобрение: +95/-11
    • Профил
« Отговор #282 -: 21 Юли, 2017, 15:09 »
Около 70 продадени карти досега. Не е зле за 2 дена и половина.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1880
  • Одобрение: +59/-33
    • Профил
« Отговор #283 -: 21 Юли, 2017, 17:11 »
Около 70 продадени карти досега. Не е зле за 2 дена и половина.
А и някои сме по морето...

goranoff

• Напредващ
  • Публикации: 115
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
« Отговор #284 -: 21 Юли, 2017, 21:43 »
Днес си взех карта около 18:20ч бях номер 80. Предполагам това са номерата на продадените карти до момента.