Автор Тема: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 3:0  (Прочетена 18793 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rusensko_vareno

• Дунавец
  • Напредващ
  • Публикации: 555
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
Re: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 3:0
« Отговор #105 -: 17 Май, 2014, 23:00 »
Цитат на: "vpavlovaz77"
Благодяря за отговора! Безцелната игра е ясна, това е благодарение на "треньорчето" Мъстънов! Сигурен съм, че и най-добрите играчи от елитни клубове да дойдат под негово ръководство ще се превърнат в АНТИИГРАЧИ! Жалко, че и нашия вратар Сашев няма такива рефлекси като вашия!
на тоя пък Сашев му виновен... досега защитавах доктора, но наистина от Март до сега не показа, че може да управлява каквато и да е организация, не знам как си движи фирмичките.. не мисля, че нещо е нарочно, просто работата е некадърна. Трябват огромни структурни промени през лятото и само памуци и конопи няма да са достатъчни, трябва абсолютна чистка и В НАЙ-НАЙ-НАЙ лошия случай да върнат Божилов. Бечо ако е мъж ще си хвърли оставката, но мисля, че без външен натиск няма да стане ..
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10551
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #106 -: 17 Май, 2014, 23:05 »
Божилов беше страхотен вариант за Дунав и си вършеше супер работата, ама го погнаха за един Х срещу Добруджа, които после видяхме какъв отбор излязоха. Всичко в Дунав тръгна наопаки след уволнението на Божилов миналото лято и още тогава го приказвах това, ама нямаше кой да чуе. Сега Бечо просто няма как да остане, след като отборът играе по този ужасяващ начин. Никога Дунав не е играл толкова слаб футбол, откакто го гледам. Просто да кажеш имаше някаква игра, ама да обясниш малшанс и прочее, пък то...
А имаме играчи за средата на Б група поне...
Only the dead fish follow the stream

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #107 -: 17 Май, 2014, 23:09 »
Малшансът пак виновен  :shock:  :shock:  :shock:

Цитат
„Получихме гол в края първото полувреме. След почивката тръгнахме да изравняваме, но не се получи и дори допуснахме още 2 гола. Личеше си липсата и на четиримата основни футболисти, на които не можехме да разчитаме за този мач. Двама бяха наказани, двама бяха контузени”, сподели старши треньорът Самир Мъстънов. - See more at: http://ruse.topnovini.bg/node/513862#st ... 66q81.dpuf

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #108 -: 17 Май, 2014, 23:24 »
Единственото позитивно нещо през този сезон, беше, че не влязохме в договорки, и не се спасихме по "оня" начин ( не съм сигурен, обаче дали не се е опитвало... ).
Доктора е некадърен, нямам нищо против него, има желание, но няма акъл и възможности да направи нещо повече от един смешен отбор на ниво "В" група. Селекцията на футболисти беше "страховита" и "неповторима", организацията също беше на "ниво", треньорските му назначения също...

Отиваме да играем отново във "В" група, за 3 -ти път през последните 4 год. На стадиона ще останем хора в диапазона 60 - 87 души, ако разбира се, доктора не покаже, отново "акъл" и не остави билета по 3лв. и следователно останем, около 17 човека на стадиона.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 595
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #109 -: 17 Май, 2014, 23:51 »
Нашата работа няма какво да се коментира то по-срамно от това няма накъде, но сега гледам класирането във FOOTBALL24 и се чудя защо Гълъбово се спасяват с равен брой точки с Калиакра, по-лоша голова разлика от тях и отрицателен баланс в директните двбубои  :shock:
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #110 -: 17 Май, 2014, 23:55 »
Защото стават три отбора - Гълъбово, Витоша и Калиакра с равен брой точки - 28. В този случай се прави отделно класиране помежду им само от директните мачове между тези три тима. В тях Гълъбово има най-добри показатели.

Гълъбово имат две победи над Витоша и един равен с Калиакра, както и загуба от същия отбор. Калиакра има две загуби от Витоша, победа и равен над Гълъбово. Витоша има само две победи над Калиакра. И става следното:

1. Гълъбово 7
2. Витоша 6
3. Калиакра 4

Ultra_Dunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #111 -: 18 Май, 2014, 01:06 »
Жалка работа, толкова разочарован от този отбор не съм бил никога! Дори и 2010 не бях толкова!!!! Просто да го закриват, няма смисъл, когато се реши, че ще се помага и ще се гради нещо по ФК Дунав Русе, тогава да се прави отбор, другото си е само излагация и то ОГРОМНА, повръща ми се от всички в този отбор!
ОТБОР ЛЮБИМ, ОТБОР НЕПОБЕДИМ! ДУНАВ РУСЕ!

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #112 -: 18 Май, 2014, 09:25 »
Цитат на: "Ultra_Dunav"
Жалка работа, толкова разочарован от този отбор не съм бил никога! Дори и 2010 не бях толкова!!!! Просто да го закриват, няма смисъл, когато се реши, че ще се помага и ще се гради нещо по ФК Дунав Русе, тогава да се прави отбор, другото си е само излагация и то ОГРОМНА, повръща ми се от всички в този отбор!

За съжаление, това е напълно вярно и изцяло се съгласявам ! Няма смисъл от агонии, работа на парче и след няколко сезона този ад да се повтаря ! Когато има сериозни хора с пари, да се направи отбор, който да започне от нулата, да мине през всички групи и така да си заслужи място в професионалния футбол, което без проблеми да отстоява ! А при натрупан капацитет - да атакува и А група !

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5863
  • Одобрение: +95/-11
    • Профил
« Отговор #113 -: 18 Май, 2014, 10:00 »
Още не мога да осъзная и приема, че следващият сезон ще играем във В група. Толкова нелепо и ненужно изпадане боли и не може така спокойно да се приеме. Утре трябва да има оставки или уволнения.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #114 -: 18 Май, 2014, 13:34 »
Цитат на: "papimed"
Цитат на: "Ultra_Dunav"

За съжаление, това е напълно вярно и изцяло се съгласявам ! Няма смисъл от агонии, работа на парче и след няколко сезона този ад да се повтаря ! Когато има сериозни хора с пари, да се направи отбор, който да започне от нулата, да мине през всички групи и така да си заслужи място в професионалния футбол, което без проблеми да отстоява ! А при натрупан капацитет - да атакува и А група !

Според мен това пък са глупости. Нали все гледаме към другите държави и там отбори имат по долните дивизии, дето никога не са помирисвали Първа лига и си съществуват и мъчат, а не чакат да натрупат "капацитет". Все едно Нотингам и Лийдс да се закрият, затова дето не са във Висшата лига и да трупат "капацитет". Как се трупа "капацитет" за атака на А група като не съществуваш не знам...

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5863
  • Одобрение: +95/-11
    • Профил
« Отговор #115 -: 18 Май, 2014, 14:37 »
Всеки трезво мислещ привърженик е наясно, че трябва и ще има Дунав, дори и в най-долното ниво.

Някой спомена Гриша Ганчев и Кирил Домусчиев. Да припомня, че Ловеч и Разград си имаха безцелни отбори ритащи в Б и В група преди съответните хора да ги поемат. На готово няма да ни кацне птичето. Ще вегетираме докато не се промени нещо коренно, това е реалността и положението в момента.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3040
  • Одобрение: +127/-20
    • Профил
« Отговор #116 -: 18 Май, 2014, 14:42 »
За трайно и значимо присъствие в Б група трябва бюджет поне 800 - 900 хилки. За да привлечеш Феро за спортно-технически директор, свестен треньор и играчи с качества поне от ранга на тези в Марек, Хасково или Добруджа, с по-малък бюджет не става :!:  Иначе колко му е да се вземе лиценза на Бяла, ама трябва ръководство дето ги разбира тия работи и да може да осигури този бюджет, че и отгоре :wink: Този бизнесмен Теодор Георгиев какъв е, защо го взеха в иначе шуро-баджанашката компания на Доктора? Ще дава ли и той някакви пари? Ако ще я караме както досега....аматьорската...наистина В група ще е тавана ни.  :(

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #117 -: 18 Май, 2014, 19:01 »
Абе какъв бизнесмен е тоя Теодор, моля те...
В България на всеки с квартална бакалия му викат бизнесмен. Просто в Дунав трябва тотална реорганизация на всички нива. Приоритет номер 1 трябва да бъде назначаването на кадърен треньор и успоредно с това лимитиране участието на русенци колкото е възможно до пълната реорганизация на ДЮШ и произвеждането на читави кадри. Също така за ДЮШ трябва да се вземе поне един външен треньор я от Видима, я от някъде другаде. Иначе цитираните числа от теб не са верни. Няма отбор с бюджет 800-900 хиляди лева в Б група в момента. Максимумът е 600 000 на Монтана...

нанко-1

• Напредващ
  • Публикации: 111
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #118 -: 19 Май, 2014, 00:36 »
Жалка картина, първо за нова година нямаше календар на  ФК Дунав 2010 навреме, защото не се знаеше с какви играчи ще се играе, второ "доктора" не се бръкна малко да купи мача със Ботев Враца, ами логичното дойде. Доктора много ясно , че няма да купува мачове, докторите са свикнали само да взимат, а не да дават. Още през сезона 2011-12 г. ми направи впечатление че това ръководство куца, взимаха входни билети на ветераните на "Дунав", присъствал съм на сцени на входа (нямаше каса а на стадион Дунав на двата входа по една маса с по една жена с билетчета) аз съм еди си кой (казва ветерана на Дунав) но от частния клуб Дунав 2010 хич не ги интересуваше и ги таксуваха по левче. Доста русенски фирми помагат финансово уж че това е автентичния ДУнав, от днес за мен това е "Дунав 2010 на доктора", защото доктора се изказва че е сам, как сам един билюк русенски фирми помагат финансово. Отделно доктора не обича феновете (търпял ги 3 години), доктора иска само да прибира пари от спонсори, и във В група не го бърка та нали по-малки заплати ще дава, а докторите не обичат да дават, а само да взимат. Това не е "Дунав" на русенци, това е  "Дунав 2010 на доктора".

П.П. Извинавам се за мнението ми, ако засегне някого, но според мен така стоят реално нещата.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3040
  • Одобрение: +127/-20
    • Профил
« Отговор #119 -: 19 Май, 2014, 08:45 »
Цитат на: "RIVER"
....трябва тотална реорганизация на всички нива. Приоритет номер 1 трябва да бъде назначаването на кадърен треньор и успоредно с това лимитиране участието на русенци колкото е възможно до пълната реорганизация на ДЮШ и произвеждането на читави кадри. Също така за ДЮШ трябва да се вземе поне един външен треньор я от Видима, я от някъде другаде. Иначе цитираните числа от теб не са верни. Няма отбор с бюджет 800-900 хиляди лева в Б група в момента. Максимумът е 600 000 на Монтана...
Повтарям - минимум 800000! Точно защото "трябва" се повтаря където и да бръкнеш в сегашната ни структура!!! От базата на школата и новите треньори там, до тренировъчната база на ст. Дунав, новия треньорски екип за мъжкия отбор, новите класни играчи, заплатите и квартирите им и т.н. Маймуни се ловят не с трици а с банани :!: И разбира се трябва да се започне с промените отгоре - в управата са нужни хора с пари и умения да ги управляват! Хора не само обичащи футбола, но и разбиращи го. Де ги обаче в Русе.... :(