Автор Тема: Re: Всичко за "Б" група - сезон 2013/2014  (Прочетена 24823 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3040
  • Одобрение: +127/-20
    • Профил
Re: Купа на България 2013/2014
« Отговор #135 -: 09 Октомври, 2013, 21:05 »
Най-после и аз видях мач на Дунав тази година. Прилично се държахме според мен. Доста груби грешки в защита ни костваха четирите гола, но ние играхме главно в защита, така, че нормално. Това са реалностите в момента, да си гледаме първенството и там да докажем, че не сме за 12-то място в Б група. Не ми хареса представянето на Маджо, Мамата и Любо Иванов. Можехме да вкараме поне още 1 гол, но нападателите ни прибързаха при отворилите се възможности. Много добро представяне на Сашев въпреки 4-те гола! Чудесен гол на Димов, но ....само толкова. За съжаление в мачовете от Б група няма как да играем в този състав, ще се наложи отново да включим недозрелите си юноши... :? Хареса ми поведението на Гатьо и Бечо пред камерите на Нюз 7. Коментаторът на телевизията беше също на ниво и отдаде дължимото уважение и внимание на "славния някога Дунав".
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #136 -: 09 Октомври, 2013, 22:37 »
Цитат на: "ЧИЧО МЪРИ"
Хареса ми поведението на Гатьо и Бечо пред камерите на Нюз 7. Коментаторът на телевизията беше също на ниво и отдаде дължимото уважение и внимание на "славния някога Дунав".

Да. Хареса ми, че доста подробности искаше от Мастънов за състоянието на отбора. А не просто, ала-бала 1-2 въпроса за мача и айде чао.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #137 -: 09 Октомври, 2013, 22:41 »
Доволен съм от нашите,ако играeхме по този начин и с подобен хъс и в "Б" група,сега щяхме да сме в топ 3.
Допуснахме обаче елементарни грешки,иначе като нищо можехме да паднем с по скромен резултат.
Преди мача очаквах да загубим с поне 5-6 гола разлика,а накрая съжалявах,че загубихме с 4-1...
Трябва да се има в предвид,че Лудогорец бяха с 70 % от титулярният си състав.
Имаше много русенци на стадиона между другото,след нашият гол,доста хора избухнахме във "В" сектор и между другото публиката на Лудогорец се държеше много коректно към нашият отбор,което е радващо ;)

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #138 -: 09 Октомври, 2013, 23:15 »
И моите пет стотинки по темата:

Не съм гледал последния мач с Добруджа, ама тук ми харесаха играчите. Може да нямахме класа, но желание определено не ни липсваше. Имам чувството обаче, че само Димов (който 2 пъти стреля от разстояние без да се замисли, при втория път - вкара) игра с малко повече самочувствие, другите излязоха притеснени. Уатара ме изненада неприятно, а Сашев очевидно беше нервен и няколко пъти имаше колебливи намеси.
За съжаление сме далеч от истината. Не може три гола от центрирания (два от статични положения) при положение, че имахме и ръстово предимство. Все ми се струва, че защитата можеше и по-добре да се представи. Според мен имат потенциал и двамата ни централни защитници имат потенциал, но им трябва сработване, самочувствие и разбира се много тренировки.
В средата определено Лудогорец бяха господари на терена, така че освен някое друго проблясване - не мога да кажа нищо.
Отпред Влади Каптиев търчеше малко като муха без глава, но няма вина, че нямаше толкова положения. В крайна сметка от 3-4 положения вкарахме гол на Лудогорец (нещо, което Динамо Загреб не можа, вярно в съвсем различен мач), така че може би в офанзивен план няма какво да се оплакваме.

Като цяло ако показваме такова желание и игра всеки мач, мисля си че няма да има проблем да останем в Б група.

Колкото до треньора - може би щеше да е добре да хвърли някоя дума в национален ефир, че ни трябва някой спонор и пари, но пък той се държа доста достойно и мъжки, така че поздравления за Мъстънов (а и Младенов на почивката).

За съжаление няма да съм в Русе уикенда, но се надявам да се получи хубав мач и спортен празник за града и дай боже се понапълни стадиона.
И накрая - да кажа браво на съдията. Според мен направи перфектен мач и трябва да го похвалим (а не само да критикуваме съдиите с право или без).
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10551
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #139 -: 10 Октомври, 2013, 00:11 »
За грешките в защита нека все пак отчетем, че за първи път играем в такава формация и беше очаквано. Но като цяло това е по-добрият вариант за защитата и в първенството е грешка двама от юношите ни да бъдат точно в защитния вал. Очаквам Бечо да направи някаква промяна именно в това - може би юношите да се преместят по-напред. Досега от младежите в  защитата колкото и парадоксално да ни се струва, най-добре се справя Джелилов, но да кажем това са размисли и страсти за следващия шампионатен мач.
Можем да съжаляваме, че допуснахме тези евтини голове, но какво да се прави. Дано се намери някакъв начин да играем с днешните 4ма в защита и да се посработят малко от малко.
Only the dead fish follow the stream

FCDR

• Напредващ
  • Публикации: 310
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
    • http://www.facebook.com/Gadnia
« Отговор #140 -: 10 Октомври, 2013, 10:33 »
[youtube:2c0x3tsm]Octe7Rittxc[/youtube:2c0x3tsm]
ДУНАВА НЕ ЩЕ ПРЕСЪХНЕ, НАШАТА ЛЮБОВ НЕ ЩЕ СЕ ИЗПАРИ

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
« Отговор #141 -: 11 Октомври, 2013, 14:15 »
Момчета, в този форум постоянно се трият мнения, които не са изгодни някому!!! Най-сетне и аз го проумях... Не мога да разбера кой и от кого се страхува, в крайна сметка футбола си е наш, на феновете и запалянковците!!!...Комунизмъм...

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #142 -: 11 Октомври, 2013, 14:24 »
За пореден път - кое мнение е било трито (че и за пореден път)? Хайде, като ще се ръсят обвинения, да има някаква почва за това, става ли?
Единствено мнение беше махнато днес от мен и беше на vivanov в един доста, доста странен формат, който разтегляше цялата страница и беше нечетимо. Има си модераторски лог, там всичко е описано и няма такива филми, в каквито се вкарвате. Няма по-толерантен форум от този и никой няма абсолютно никакво право да ни обвинява в каквото и да било, особено неопределено (триели се мнение - кои и кога?, били неудобни на някого - на кого?)

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3040
  • Одобрение: +127/-20
    • Профил
« Отговор #143 -: 11 Октомври, 2013, 21:02 »
Вярно е, че сайтът леко зацикли напоследък, но чак пък да се трият мнения - не! Аз поне съм благодарен на момчетата които го поддържат, а на който не му харесва - да се включи по някакъв начин. Темата обаче е друга . И във връзка с това, какво става с Цирков? Възстановен ли е напълно? Тренира ли пълноценно? Щото на единия бек ако е той, а в халфовата линия Алекс Атанасов(крайно време е да му се даде шанс, едва ли е по слаб поне от половината играчи в тази зона изявяващи се до момента), може би ще спрем да получаваме толкова голове "още от съблекалнята". Григоров ми хареса в отделни моменти на мача в сряда, особео до втория гол, но допусна и много грешки. Два метра човек, а не може да скача, да захлупи противниковия нападател и да не му позволи да стреля към вратата ни. Пък и не винаги заема правилната позиция, малко тромав е при тоя ръст и килограми естествено...Но все пак му беше първи мач и заслужава повече игрови минути занапред.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #144 -: 11 Октомври, 2013, 21:11 »
Титулярен състав за "Дунав" срещу "Лудогорец":
12. Иван Георгиев, 21. Аднян Джелилов, 5. Кристиян Григоров, 22. Михаил Милчев, 19. Турхан Хасанов, 9. Мамаду Уатара, 11. Диян Димов /к/, 23. Любомир Иванов, 10. Младен Стоев, 8. Ивайло Раденцов, 9. Владимир Каптиев

Резерви: Пламен Сашев, Мартин Цирков, Александър Георгиев, Стоян Марудов, Мартин Иванов, Гюрсес Александров и Йордан Димитров

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5863
  • Одобрение: +95/-11
    • Профил
« Отговор #145 -: 12 Октомври, 2013, 15:38 »
Държим 0:0 на полувремето пред близо 3 000 зрители на Градския.

Край на първото полувреме
43'    Уатара събори Бургзорг, но се размина с картон
37'    Пробив на Мисиджан, който подаде към Ернандес. Колумбиецът стреля, но Георгиев отново спаси
35'    Добро положение за Дунав, Владимир Каптиев излезе сам срещу Аргилашки, но стреля над гредата
33'    Добър извеждащ пас на Ешпиньо към Кишада, но атаката е спряна заради засада
31'    Георгиев спасява поредното положение пред вратата на Дунав
Тотален натиск на Лудогорец, но все още няма попадение във вратата на Дунав
29'    Принудителна смяна в Дунав. Младен Стоев напуска, на негово място влиза Георгиев
27'  Официално предупреждение за Григоров заради нарушение срещу Мисиджан
25'    Мисиджан стреля от дистанция, вратаря спаси, при добавката на Кишада Георгиев отново спаси
23'    Шут от дистанция на Ешпиньо, Георгиев спаси
20'    Младен Стоев опита далечен удар от фаул, но Аргилашки спаси
19'    Мичел Бургзорг стреля, но Георгиев спаси
14'    Ернандес подаде на Кишада, който пусна успоредно в наказателното поле, но Мисиджан се размина с топката
Мачът започна с разиграване предимно в средата на терена, който е в доста лошо състояние

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #146 -: 12 Октомври, 2013, 16:16 »
Ешпиньо пропуска дузпа за Лудогорец. Нашите се бранят успешно до сега.

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #147 -: 12 Октомври, 2013, 16:23 »
0:1 Мисиджан 63`

Мисиджан получи топката в наказателното поле, освободи се от съперников футболист и с хубав удар изпрати топката в обратния на вратаря ъгъл

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #148 -: 12 Октомври, 2013, 16:41 »
0:2 Александров 76`

Пробив на Мисиджан от ляво, последва центриране, топката мина през Кишада и се озова в Михаил Александров, който от близо отбеляза втория гол в мача

:(

dunavфен

• Напредващ
  • Публикации: 685
  • Одобрение: +7/-5
    • Профил
« Отговор #149 -: 12 Октомври, 2013, 16:46 »
Коментатора не спира да бълва простотии. Голям дразнител!