Автор Тема: Силистра 2009 (Силистра) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 8831 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
Приятели, фенове, ултраси на най-големия синотбор...дойде време за първия ни мач от пролетния полусезон...а именно, гостуване в Силистра.Мачът е на 3-ти, в неделя. На връх празника на България. Ще има автобус за нас, феновете, но детайли ще се знаят до вторник най-късно.Нека подкрепим Дунав, в борбата ни срещу Добрич и останалите дразнители от североизтока.....ВСИЧКИ В СИЛИСТРА
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

mfuel

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 78
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Силистра 2009(Силистра) - Дунав(Русе) 3-ти март, 15.00 ч
« Отговор #1 -: 24 Февруари, 2013, 15:46 »
Във времена когато цяла България се обединява говорите за борба срещу един град,който не ви е виновен ,че 23 години не можете да влезете в А група,нито за двата ви фалита!!! Да сте живи и здрави!!!Бог да пази България!!!

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
« Отговор #2 -: 24 Февруари, 2013, 16:09 »
Тебе пък кой те пита ве....играй си таблата и мълчи...

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #3 -: 24 Февруари, 2013, 16:09 »
Мисля,че автора на темата,нямаше за цел заяждане или нагнетяване на напрежението,а просто лек приятелски бъзик,което е нормално,ние все пак сме основни конкуренти за "Б" група.Бъди малко над нещата и не си създавай излишни полемики ;)

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5829
  • Одобрение: +92/-11
    • Профил
Re: Силистра 2009 (Силистра) - Дунав (Русе) 3ти март, 15.00
« Отговор #4 -: 25 Февруари, 2013, 00:53 »
Борим се за първото място с Добруджа от Добрич, така е. Нищо лого и обидно няма в изказването. А и от преди се уважаваме като фенове на традиционни отбори в българския футбол, надявам се това да не се промени. Предстои ни много интересна футболна пролет и особено североизточно дерби на 24-ти март.

А конкретно в този мач, изглежда Силистра не са готови с подготовката, много късно започнаха и допълват състава си с юноши. Все пак няма да ни е лесно там, а и теренът ако е лош, може да стане доста трудно гостуване.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #5 -: 25 Февруари, 2013, 18:49 »
аве мфуеел ли си къв си...кой ти дава право да казваш кой срещу кого ще се бори кои са дразнителите.....тва че се имаме с 2-3 от вашата агитка,не значи нищо...вашите фенове в русе на стадион локомотив викаха "едноо, двеее триии четириии" ....бой и само бой по добруджа...нищо друго....дето плащахте на кажи речи всеки съперник на дунав през есента...аве я пътя ве и в алфатар
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

mfuel

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 78
    • Профил
« Отговор #6 -: 25 Февруари, 2013, 20:45 »
Цитат на: "vilio"
аве мфуеел ли си къв си...кой ти дава право да казваш кой срещу кого ще се бори кои са дразнителите.....тва че се имаме с 2-3 от вашата агитка,не значи нищо...вашите фенове в русе на стадион локомотив викаха "едноо, двеее триии четириии" ....бой и само бой по добруджа...нищо друго....дето плащахте на кажи речи всеки съперник на дунав през есента...аве я пътя ве и в алфатар

Не искам да влизам в конфликти , защото ви уважавам че подкрепяте отбора си въпреки трудностите.Смятам че сте интелигентни момчета и не искам да обиждам никой от вас ,макар че някои от вас ме наричаха комбайнер и селяк,но както и да е.

1.Нито вие нито ние имаме какво да делим нищо че сме съперници този сезон.Имаме истинска закачка примерно със Спартак Варна!
2.Изказах се,не защото обидихте ФК Добруджа,това си е ваше право съперник,дали е купувал мачове ,стимулирал не знам ваше право.Формулировката  "борбата срещу Добрич" ми звучи просто все едно баба Иванка от квартал Добротица ви е виновна и дай борба срещу нея ,във отбора не отива и 1 лев от русенски данъкоплатец че да се борите със "лошия" град Добрич.
3.Мисля ,че като човек учил 4 години в Русе и харчил пари във русенската икономика мога  да изразявам поне едно нещо -мнение.

Съжалявам ,ако съм засегнал някой!!!Да сте живи и здрави и един хубав празник 3 март на стадиона!!!

dunav_bg

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
« Отговор #7 -: 25 Февруари, 2013, 21:40 »
Ако има примерно 70 души, които искат да отидат с автобус до мача, от фирмата Алекс ОК, готови ли да предоставят 2-3 автобуса?

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #8 -: 26 Февруари, 2013, 00:10 »
Цитат на: "mfuel"
Цитат на: "vilio"

Не искам да влизам в конфликти , защото ви уважавам че подкрепяте отбора си въпреки трудностите.Смятам че сте интелигентни момчета и не искам да обиждам никой от вас ,макар че някои от вас ме наричаха комбайнер и селяк,но както и да е.

1.Нито вие нито ние имаме какво да делим нищо че сме съперници този сезон.Имаме истинска закачка примерно със Спартак Варна!
2.Изказах се,не защото обидихте ФК Добруджа,това си е ваше право съперник,дали е купувал мачове ,стимулирал не знам ваше право.Формулировката  "борбата срещу Добрич" ми звучи просто все едно баба Иванка от квартал Добротица ви е виновна и дай борба срещу нея ,във отбора не отива и 1 лев от русенски данъкоплатец че да се борите със "лошия" град Добрич.
3.Мисля ,че като човек учил 4 години в Русе и харчил пари във русенската икономика мога  да изразявам поне едно нещо -мнение.

Съжалявам ,ако съм засегнал някой!!!Да сте живи и здрави и един хубав празник 3 март на стадиона!!!

Пич,не си прави изводите от мнението на един човек ;) Някой ви харесват,други не,това е демокрацията,въпросът е закачките да си останат по форумите,а не да избиват на улицата.В тоя форум,всеки има право на мнение,дори и феновете на Спартак Вн и Нефтохимик,така че чувствай се свободен да изразиш мнението и позициите си.В Русе хората мислят,че вие купувате мачове,предполагам в Добрич мислят,че ние купуваме,това е нормален процес и мислене в нашата татковина.Лично за мен това са много далечни неща,никога в живота си не съм си позволявал да коментирам съдийството,черното тото и всякакви други простотии,които не касаят нас - феновете.

Нашата работа е да бъдем на стадиона,без никакво оправдание и без значение в какво състояние се намират нашите отбори.

dunav_bg

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
« Отговор #9 -: 26 Февруари, 2013, 15:22 »
Цитат на: "dunav_bg"
Ако има примерно 70 души, които искат да отидат с автобус до мача, от фирмата Алекс ОК, готови ли да предоставят 2-3 автобуса?

И по какъв начин ще става записването?

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #10 -: 26 Февруари, 2013, 16:55 »
Още не е обявено дали, кога и от къде ще тръгва автобусът ... според мен най-коректно би било да има записване в петък във фенклуба по принципа "first come, first served".

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10539
  • Одобрение: +178/-52
    • Профил
« Отговор #11 -: 27 Февруари, 2013, 06:53 »
Мач е вероятно да няма. Днес ще стане ясно дали Силистра ще продължат в шампионата.
Only the dead fish follow the stream

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Re: [03.03 || 15:00] Силистра 2009 (Силистра) - Дунав (Русе)
« Отговор #12 -: 27 Февруари, 2013, 09:25 »
Ами ако това стане, няма да е лошо да изиграем още една контрола, мисля че, Две Могили почиват по програма 1-вия кръг, така че поне има варианти :)

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #13 -: 28 Февруари, 2013, 01:32 »
Трябват ни задължително 3 точки в неделя, дори и да са от служебна победа. Едно отлагане би ни поставило под напрежение и объркало програмата ни преди дербито на 24-ти март.

Жалко и трагично е, областен град като Силистра да не може да намери средства за издръжка на посредствен състав от собствени юноши на ниво В група.

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
« Отговор #14 -: 28 Февруари, 2013, 09:58 »
Има ли новини относно продължаването на пролетния сезон от силистренци??? Ще се играе ли мача?