Автор Тема: Диян Божилов /старши-треньор/  (Прочетена 4796 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10533
  • Одобрение: +177/-52
    • Профил
Re: Диян Божилов /старши-треньор/
« Отговор #15 -: 26 Септември, 2012, 12:59 »
Според мен пък отборът е добре селектиран (вкл и с новите играчи) и няма какво толкова да се взема освен още 1-2 имена. Както и самият Божилов каза генерални селекции няма да се правят. Просто трябва да се работи върху игровия облик на отбора. Според мен като селекция имаме достатъчно качество, а с последните попълнения и дълбочина в състава.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2963
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
« Отговор #16 -: 26 Септември, 2012, 13:29 »
Според моите скромни наблюдения, ни трябва максимум още един ляв бек. Ако разбира се приемем, че Г.Г.-втори е наистина класен централен бранител. И пак ще попитам тези които са по-запознати: има ли треньор на вратарите в Русе? А също така, нека се намерят малко пари и за кондиционен треньор, щом ни е слаба физическата подготовка. В Русе имаше доста специалисти "силоваци", нека да е на хонорар, почасово. Иначе структурата на клуба стана доста професионална. Сякаш ръководтвото се вслуша в критиките и съветите  давани във форума :D

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #17 -: 26 Септември, 2012, 13:45 »
Ами сега всичко зависи от новия треньор и дали ще реши на този етап да попълни екипа си. Вратарите се подготвят от останалия треньорски екип, като мисля, че с Дунав тренират 4-5 вратари, като другите са от юношеските формации.
Иначе най-голямата сила и предимство е, че има диалог и прозрачност на вземаните решения. Да не забравяме откъде се започна миналата година, а сега наистина може да се каже, че като клуб сме поне една стъпка нагоре. В тази връзка, каквито и грешки да беше направил Шивача трябва да му благодарим, че беше с Дунав още в самото началото на новия проект, когато всичко беше мътно и неясно. Просто идва момент, когато трябва да се направи следващата стъпка.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #18 -: 30 Септември, 2012, 21:47 »
Диян Божилов: "Познавам отбора на Тервел, знам как да им противодействаме"

Старши-треньорът на "Дунав" Диян Божилов беше доволен от играта на своите момчета, но като цяло прие сдържано разгромната победа. Ето какво каза той непосредствено след мача:

"Мисля, че отборът, срещу когото играхме не беше на нужното ниво и мачът свърши рано. До 15-16-та минута поведохме с 3:0 и оттам нататък мачът беше ясен. Много се радвам, че всички момчета се стараят и играят рационално, от което съм най-доволен."

Какво видяхте в "Дунав"? И какво според вас подлежи на развитие на база видяното през първите няколко дни от престоя ви в отбора?

- Имаме много работа в организацията на играта. Изминалият мач едва ли може да ни бъде мерило или да ме очарова кой знае колко. Според мен дори имаме по-голям потенциал, но ни чака работа в организация на играта и то особено в защитен план. В атаката смятам, че проблемите са лесно решими.

Предстои гостуване на един типично домакински отбор - "Септември" (Тервел). Как ще подходите към този двубой?

- Познавам отбора на Тервел - наистина това е един предимно домакински отбор. Всичките им играчи са от школата на Добрич. Имам идеи как да играем срещу тях и още от утре започваме интензивна подготовка за този мач.

http://www.fcdunav.com/site/news/dunav- ... vam-tervel

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #19 -: 12 Октомври, 2012, 14:32 »
Диян Божилов с картотека в "Дунав"

Старши-треньорът на "Дунав" Диян Божилов получи картотека и ще играе за русенци, но във ветеранската формация на клуба, която се подвизава в ОФГ -Русе. Дебютът на младия специалист ще бъде още тази събота, когато от 15:00 дунавци играят с "Приста" (Средна кула). Двубоят е на стадион "Дунав" и ще бъде подходящо начало на футболния уикенд в Русе, тъй като 24 часа по-късно "Дунав", но този път с Диян Божилов в ролята на старши-треньор ще приеме ОФК "Девня" на Градския стадион в Русе. Мачът е от 16:00.

Наставникът на русенци беше лаконичен по темата относно обвиненията в нарушение на феърплея, които  старши-треньора на "Добруджа" Радослав Вардаров отправи към "Дунав": "Изненадан съм. Не мога да коментирам глупости и несериозни неща. Радослав Вардаров да приказва каквото си иска, мен ме чака тренировка".

http://www.fcdunav.com/site/news/dunav- ... ka-v-dunav