Автор Тема: Дунав (Русе) - Преслав (Велики Преслав) 9:0  (Прочетена 11072 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10540
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Преслав (Велики Преслав) 9:0
« Отговор #45 -: 30 Септември, 2012, 22:29 »
Около 900 души.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5835
  • Одобрение: +93/-11
    • Профил
Re: [30.09.2012 17:00] Дунав (Русе) - Преслав (Велики Пресл
« Отговор #46 -: 30 Септември, 2012, 22:39 »
Цитат на: "dorostol2003"
Момчета не се надявайте ФК Силистра да вземе нещо от Добруджа, отбора няма нищо общо с Доростол, освен няколко бивши техни играчи.

На мача в Русе мисля че на белите ви екипи беше емблемата на Доростол ... има ли нещо такова?
Предполагам че следващия сезон отбора просто ще се преименува на традиционното име.

Жалко, че не успяхте да вземете равенство. В Русе не бяхте трагични.

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #47 -: 30 Септември, 2012, 22:57 »
Тия ги разбихме и това беше ясно, ама не мога да разбера какви са тези глупости за Добруджа дето всеки път "нищо не играели" пък видиш ли мачкат наред и са на 1-во място. Като помня какво ни направиха нас дето сме основен конкурент чак ми се плаче...

Не мога да разбера как се надявате на такива слаби отборчета като Силистра моите уважения към феновете им, да вземат нещо на комплектован отбор като Добруджа, абсурд !

Вильо всичките ни футболисти са много стабилни срещу Преслав, Каспичан и Бяла ВН ;) Аз искам срещу силната конкуренция да играем силно.

В момента резултатите са следните : Добруджа 4:0 Дунав, Аристон 0:1 Дунав, Дунав 2:1 Белица. Ще видим със Суворово и Балчик. Лесно се бият с опашкарите, ама трябва и конкуренцията да бием, а не да треперим както предните.

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #48 -: 30 Септември, 2012, 23:53 »
+1

Истината е в мачовете с що годе нормалните отбори в иначе тази уникално селска и жалка група.С Добруджа не мога да дам оценка,защото не присъствах,а срещу Аристон,изобщо не впечатлихме с нещо особено,взехме мача на магия...Сега срещу Тервел,Суворово и може би още 1-2 отбора ще си проличи каква е истината.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2995
  • Одобрение: +126/-20
    • Профил
« Отговор #49 -: 01 Октомври, 2012, 07:57 »
Интересното е, че Добруджа постигна най-убедителната си победа именно срещу Дунав! Срещу другите изглежда не се натягат много... :?: Но пак повтарям: не виждам къде ще сбъркат до края на сезона :cry: Дано все пак се случи...

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #50 -: 01 Октомври, 2012, 08:05 »
Като гледам снимките от мача, като, че ли това е някаква учебна игра, а не официален мач, па макар и от В група. Тройката на гостите е с различни по цвят гащета и чорапи от съотборниците си :roll:  :D Оставаше само и двата му чорапа да са различни един от друг...Леле, мале... :P

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #51 -: 01 Октомври, 2012, 08:21 »
Дайте сега да ревем що сме били с 9:0, било то и тия. Ами що пък другите не ги бият толкова. Мачът вчера беше доста полезен от гледна точка на това да си пооправим головата разлика, а и новите играчи да поиграят малко с останалите във все пак официален мач.
Да, истината е в по-сериозните мачове и в това, че отборът ни трябва да си промени подхода към тях. За мача в Тервел съм убеден, че сме поне 2 класи над тях и е крайно време да го покажем...
И както казах в по-преден пост - всичките ни всички мачове, в които сме вкарали ранен гол, не забелязвате ли поразително сходство? И ако вчера нещо се беше закучило, щяхме да сънуваме такива разлики в резултата и щеше да има римейк на мача с Белица.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #52 -: 01 Октомври, 2012, 12:20 »
Имах предвид само екипировката на противника. Дори и в приятелски срещи не се допуска такава шарения. Иначе дори и с 13:0 да ги бяхме били, още повече щяха да ме зарадват. Явно безпаричието в някои клубове е наистина трагично...

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #53 -: 01 Октомври, 2012, 12:32 »
Не, аз говорех попринцип, задето се подценява или недооценява тази победа. В крайна сметка няма маловажен мач или маловажен успех. Всички носят еднаква стойност - 3 точки и нашият отбор трябва да се стреми да записва колкото се може повече и убедителни победи.
Надявам се този доста убедителен успех да донесе на отбора и увереността в силите преди 3-те останали по-тежки мача до края на полусезона.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #54 -: 01 Октомври, 2012, 16:00 »
И аз да напиша нещо за мача. Очаквах подобен изразителен резултат, с оглед на това, че е първи мач под ръководството на Божилов и играчите ще са надъхани да се докажат пред новия треньор.
Хареса ми играта на отбора, отборът се стремеше да играе бързо с едно докасване. Имаше глад за голове, понрави ми се включването на Веселинов, определено е интересен играч. Георги Георгиев си личи, че е добър футболист, спечели 2-3 единоотборства. Рзбирате, че при резултат 9:0 защитата не беше подложена на натиск. За отбора на Преслав какво да напиша... ще гледат да измъкват точки като домакини. И на мене ми направи впечатление, че един техен футболист влезе с зелени шорти. Изглежда немотията в Преслав е голяма, дано успеят да завършат сезона, не е хубаво отбори да се отказват по време на шампионата.
Венков се контузи в средата на първото полувреме, дано е на линия за мача в Тервел.
Лошо впечатление ми направи тихото вдигане на цнеите на билетите от 1 на 2 лева. Нямам нищо против цена от 2 лева на билет, но ръководството да беше обявило преди мача, че вдига цените на билетите. Изглежда са видели цените от 2.50 лева на Аристон и са решили да увеличат частично приходите. Ще се радвам ако направят хубави билети, на които да пише кой е мача, дата, час на започване на мача и т.н. Такива дребни детайли са много важни от организационна гледна точка.

Дунав Русе

• Напредващ
  • Публикации: 205
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #55 -: 02 Октомври, 2012, 18:20 »
В статията се споменава,че Преслав нямат нито един удар за кеф на Сашев,но всъщност имат един такъв около 70-тата минута ако не ме лъже паметта,в който топката мина с около 30-на сантиметра над напречната греда
ОТ ДУНАВ ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #56 -: 02 Октомври, 2012, 18:28 »
Нямат удар в очертанията на вратата:

Ето тук какво пише:
http://www.fcdunav.com/site/news/dunav- ... n-bozhilov