Автор Тема: Суворово - Дунав 1:0  (Прочетена 4873 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Hello

• Напредващ
  • Публикации: 118
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Суворово - Дунав 1:0
« Отговор #15 -: 16 Май, 2012, 08:43 »
виждайки с какъв селски манталитет си , повечето хора биха предпочели да не правиш нищо за клуба за да няма опасност да слезем на нивото на Ураган(бъзовец).. :) не съм те питал какво правиш , не ме и интересува относно квалификациите които даваш ,виж не избързвай с тях ;)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

dunavфен

• Напредващ
  • Публикации: 685
  • Одобрение: +7/-5
    • Профил
« Отговор #16 -: 16 Май, 2012, 20:39 »
Цитат на: "ЧИЧО МЪРИ"
Левенски, уважавам те много като съфорумник, но тук струва ми се прекали. Дължиш извинение братко! Такава квалификация не ти подхожда. Можеше да отговориш на критиката и по друг начин.
+1
Цитат на: "Hello"
виждайки с какъв селски манталитет си , повечето хора биха предпочели да не правиш нищо за клуба за да няма опасност да слезем на нивото на Ураган(бъзовец).. :) не съм те питал какво правиш , не ме и интересува относно квалификациите които даваш ,виж не избързвай с тях ;)
+1

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #17 -: 16 Май, 2012, 21:41 »
Не стига,че намаляваме прогресивно,а вие се карате за глупости.Днеска се случи нещо страхотно,Шумен победи Две могили с 5-1 и така намаля шансът отборът ни да запише поредната срамна страница в историята си,като стигне до там да чака на едно малко кокетно градче да ни вкара в професионалният футбол  :beer:

lamaandy

• Напредващ
  • Публикации: 120
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #18 -: 16 Май, 2012, 21:48 »
Как се разви мачът днес , имахме ли положения или вече доиграваме сезона ?

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 595
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #19 -: 16 Май, 2012, 22:47 »
Хубавото е че футболът в Североизтока взема да се събужда от летаргията. Макар и боксова круша Търговище игра в А, Разград знаем ... Търново влиза в А, а ние за съжаление отиваме още по-надълбоко в дъното. Само че дето има една приказка ''където е текло пак ще тече''. Въпросът е кога ще дойде това пусто ''пак'' :( Шумен май ще си влязат в Б все пак. Така че само Добрич, Силистра и Русе остават на Североизток дето да не са постигали нищо съществено скоро, макар че и Добруджа играха в А в не толкова далечното минало ( 6-7 години ) Дано и за нас предстоят по-добри дни :(
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''