Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Каспичан) 9:0  (Прочетена 8867 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 3046
  • Одобрение: +127/-20
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Локомотив (Каспичан) 9:0
« Отговор #30 -: 22 Април, 2012, 19:44 »
На Савов трябва да се гласува повече доверие. И есента вкара няколко гола, а като се вземат предвид изиграните от него минути, излиза, че е много ефективен.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

djani

• Напредващ
  • Публикации: 194
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #31 -: 22 Април, 2012, 20:09 »
Девня - Черноломец (П)    1:0    
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив (Каспичан)    9:0    
 Преслав - Две могили    0:3    
 Септември 98 (Тервел) - Суворово    0:0    
 Черноморец (Бяла) - Черноморец (Бч)    0:0    
 Ботев (Нови Пазар) - Белица    0:3*    
 Бенковски - Рапид (Шумен)    3:0*    

* служебна победа

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Локомотив (Каспичан)
« Отговор #32 -: 22 Април, 2012, 20:12 »
Цитат на: "RIVER"
Е, имаше времена, когато правехме теми по 30 страници (25 мнения на страница), ама сега и на моя монолог трябва да сте доволни... :)

Е....всички останали, бяхме на стадиона.  :D

Ivaka

• Напредващ
  • Публикации: 465
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
« Отговор #33 -: 22 Април, 2012, 20:15 »
Понеже есента нямах възможност да гледам ни един мач, пролетта наваксвам и не пропускам, и ми направи впечатление, че днес бяха пуснати титуляри 5-6-7 млади момчета, които не ги бях виждал като титуляри досега.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #34 -: 22 Април, 2012, 22:25 »
Хубава победа! Добре е, че вкарахме повече голове за самочувствие. Лично аз не мога да разбера, за къв хуй Валентинов беше резерва, Шивача е изключително слаб и некадърен треньор (мое мнение).
В клуба липсва всякаква организираност. Почнахме сезона ужким с екипите на капа, последният домакински мач с Шумен бяхме с JAKO-то завещано от ебалника екс кмета и курвичката ми Ибальо, а днеска бяхме с адидаса, без емблема завещан от къв беше тоя ве... Жоро Пейчев ... май се казваше...да, същият, храненият чичка на Бобоков. Отново няма деца да гонят топките и се влиза с някаквки пародийни билети от 1977 година.

frzaacm

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 79
    • Профил
« Отговор #35 -: 23 Април, 2012, 12:29 »
според мене са 2 причините Вальо да е резерва в този мач
Първо че е искал да изпробва други момчета как ще се справят
и Втора и според мене най-важна е че Вальо + Ачо и Илия Ковачганев заминават днеска на турнира на сборните отбори от 4те В групи
това ще рече че във вторник и четвъртък ще изиграят още 2 мача за това и Ковачганев беше сменен още на почивката това си е мое лично мнение

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #36 -: 23 Април, 2012, 16:28 »
Цитат на: "frzaacm"
според мене са 2 причините Вальо да е резерва в този мач
Първо че е искал да изпробва други момчета как ще се справят
и Втора и според мене най-важна е че Вальо + Ачо и Илия Ковачганев заминават днеска на турнира на сборните отбори от 4те В групи
това ще рече че във вторник и четвъртък ще изиграят още 2 мача за това и Ковачганев беше сменен още на почивката това си е мое лично мнение
Да, най-вероятно това е причината. А кой е +Ачо :) ?

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #37 -: 24 Април, 2012, 13:18 »
И с 16:0 да ги бяхме били тия нещастници, все тая. Каквото имаше да се проиграва, то се проигра вече. Ако приемем, че целта пред Дунав 2010 за сезон 2011-2012 е била събиране на нов отбор и обиграването му на ниво В група , то може да считаме, че тя е изпълнена. Но такава мижава цел не може да задоволи и най-непретенциозния футболен фен от Русе. А времето си върви, върви...Ако това ръководство на клуба и града има сериозни намерения за бъдещето му, то времето за дейсвия е дошло. Отдавна междувпрочем! За да се върне отборът още следващата година в Б група(тази явно няма как) е нужно да се предприемат незабавно следните действия:
1. Да се направи всичко възможно от Д-р Симеонов и от кмета щото бюджета на клуба за новото първенство да е достатъчен и стабилен;
2. Общината да предприеме нужните действия по ремонта на градския стадион, така че да е готов за игра на ниво Б група не по-късно от 01.08.2012.;
3. Да се осигури ново компетентно спортно-техничесо ръководство на отбора, което да е абсолютно на ясно как се вкарва отбор в Б група с явно превъзходство над съперниците му.А те се очертават крайно мижави;
4. Предвид това, че от сегашната селекция поне 10-12 момчета заслужават да им се гласува доверие, да се добавят към тях поне 7-8 нови боеспособни и кадърни играчи , част от тях много опитни и доказани футболисти.
Ясно ми е , че никой не чака аз да кажа какво, кога и как да се случи, ама просто не мога повече да търпя унижението да мерим сили със селата за да заемем място в средата на класирнето на СИ В група. И ви приканвам ВАС, от които нещо зависи, които сте по-чуваеми, които можете и искате да въздействате за осъществяването на единствената достойна цел пред ДУНАВ, действайте!!! Братя, на оружие! Доста робство и  тиранство на безхаберието над креативнотта!

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #38 -: 24 Април, 2012, 22:25 »
Цитат на: "ЧИЧО МЪРИ"
И ви приканвам ВАС, от които нещо зависи, които сте по-чуваеми, които можете и искате да въздействате за осъществяването на единствената достойна цел пред ДУНАВ, действайте!!! Братя, на оружие! Доста робство и  тиранство на безхаберието над креативнотта!

ЧИЧО МЪРИ, отборът не може да осигури 18 лапета с топки зад страничните линии, та ти очакваш промоция в Б група!!!
Има хора, фенове на Дунав, които биха пляскали и скачали като олигофрени, пеещи "Само Дунав" И СЛЕД ЗАГУБА ЗАПРАЩАЩАТА ОТБОРА В "А" ОКРЪЖНА!!! ТАКОВА Е НИВОТО НА ДНЕСКАШНИТЕ ХОРА, ХОДЕЩИ НА СТАДИОНА!!! ОТИВАЩИ ПО ЗАДЪЛЖЕНИЕ, БЕЗ МНЕНИЕ!!! НЯМА КАКВО ДА КОМЕНТИРАМ!!!

И за финал, Дунав усилено върви по пътя на Локомотив Горна, Академик Свищов и Спартак Плевен, живуркане във "В". "Може да сме във "В", но нас не ни ебе" - тъпотия на квадрат  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif
Дунав с това ръководство, има бъдеще само и единствено на путка си майна.
Писах нещо лятото, още след първата тренировка-, знайни и незнайни хорица писаха "ти си луд", "ние влизаме", "поне топ 3".
 Хора, Дунав, днеска няма дори екипировка!!! Няма визия, няма нищо!
Още мнения от форума И ФЕНКЛУБА, след първия полусезон! "10 точки не са много", "влизаме в "Б" група", "имаме страхотна селекция"! Тъпи кукувици!
Дунав няма нищо, треньор... като спънджбоб, безмозъчен, дори не забавен и симпатичен!
Визия за клуба- НУЛЕВА!!!
ФЕНОВЕТЕ-ОВЦИ!!!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #39 -: 25 Април, 2012, 00:08 »
Мисля,че русенската общественост даде своето,а именно спокойствие и толеранс през този сезон.Другият сезон обаче,ако това се повтори,мисля,че вече ще трябва да се налагат промени.Една година във "В" група,не е толкова фатална,ако през това време са се подготвяли добри идеи за бъдещето.Но пак се повтарям,догодина не станем ли безапелационно първенви в групата,по-добре всеки заел се с този отбор да си търси нова авантюра...

ico

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 29
    • Профил
« Отговор #40 -: 25 Април, 2012, 00:55 »
Цитат на: "dunavfc"
Мисля,че русенската общественост даде своето,а именно спокойствие и толеранс през този сезон.Другият сезон обаче,ако това се повтори,мисля,че вече ще трябва да се налагат промени.Една година във "В" група,не е толкова фатална,ако през това време са се подготвяли добри идеи за бъдещето.Но пак се повтарям,догодина не станем ли безапелационно първенви в групата,по-добре всеки заел се с този отбор да си търси нова авантюра...
Ако Спартак Вн не изпадне може и да станете първи, но си абсолютно прав, че трябва ясна и точна политика за развитието на даден клуб. Малко са клубовете с организация, а при вас това текучество трае 25 години, през което надеждата угасва  първите 2 месеца на шампионата и следва репликата-"абе догодина ще стане нещо".....Направо ви се чудя какви нерви вадите, че издържате на тази подигравка.Знам , че не е моя работа да ви се меся, ама само с драскане във форуми и молитви не става.Извинявам се ако съм засегна някой....казах си мнението :)

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #41 -: 25 Април, 2012, 02:05 »
Добре си дошъл в форума ни и не се притеснявай да си споделяш мнението без значението на кой отбор си фен  :beer:

ПП: На кого симпатизираш все пак   :wink:

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #42 -: 25 Април, 2012, 17:38 »
Да ти кажа не виждам вие да правите нещо кой знае какво със Спартак...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

ico

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 29
    • Профил
« Отговор #43 -: 25 Април, 2012, 17:58 »
Цитат на: "Evg0`"
Да ти кажа не виждам вие да правите нещо кой знае какво със Спартак...
Може и да си прав..... мъчим се да направим чрез протести, събирания, шествия пред общината и т.н. Наистина не е приятно да ходим по гостувания на 200-300 км за 20 мин за да изразим несъгласието си с политиката на клуба, но това е начина да се покаже, че ни пука за тоя отбор. Хората които го смачкаха да се омитат.....Доста отбори ни подкрепиха-Ботев, Етър, Добруджа...Затова ви написах, че трябва малко да се събудите, защото дори и нищо да не стане поне за себе си ще знам, че съм опитал поне нещо да направя, а резултатите.......Много драматично стана извинете, ама така разсъждавам аз :)