Автор Тема: Дунав (Русе) - Бенковски (Бяла) 2:1  (Прочетена 15189 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunav_bg

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 84
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Бенковски (Бяла) 2:1
« Отговор #60 -: 18 Март, 2012, 20:49 »
Много добър мач за нашият отбор. Имахме доста положения и жалко, че не можахме да ги реализираме и да си решим мача още първото полувреме. Трябва да се поработи върху синхрона и разбирателсвтото м/у играчите, но това им е втори мач заедно и е нормално. Много добро впечетление ми направи Роската. Цял мач бяга по терена, връща се към центъра за да поеме топката, пресира защитниците на Бяла. За селяните от Бяла няма какво да говорим. За пореден път показаха, че и да си от село не е лесно! Само Дунав и дано добрите игри да продължат!  firstprize.gif
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10552
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #61 -: 18 Март, 2012, 20:55 »
Сашев нямаше много работа на вратата, но когато трябваше се намесваше самоотвержено и точно, няма вина за гола.
Свилен Петков имаше добри минути през първото полувреме, беше активен и дори отправи няколко хубави удара към вратата на гостите. През второто п-ме беше с противоречиви изяви, най-вече за грешката при гола, която беше негова.
Юлиян Загоров и Живко Парашкевов са двойка централни защитници, на които им трябва малко повече време заедно, иначе виждам един много хубав тандем. Тоя Загоров е висок, голям, здрав и има кръвожадно лице като на Трифон Иванов  :lol:  ... с една дума респектиращ защитник.
Към новото момче от Две могили Александър Маринов нямам никакви забележки, вършеше си работата добре.
В халфовата линия добър мач за Борислав Караиванов, а Ивайло Иванов също имаше хубави изяви.
Ковачганев пък постоянно ги тормозеше с удари от далечна дистанция, жалко, че нямаше ден - заслужаваше да ознаменува активността си някое голче.
Караосман завърши страхотна атака при първия гол, при това го направи с едно докосване - много хубав гол, после малко се изгуби, но се бореше в средата на терена и го правеше добре.
Валентин Валентинов беше най-активният ни играч, подаваше добре, в други ситуации не беше докрай прецизен, но постоянно сновеше и ги тормозеше и ознаменува дебюта си на родна земя с победен гол. Търсеше постоянно топката, пресираше противниците, въобще доста се раздаде.
С Росен Каптиев не са се сработили добре, иначе ще са убийствен тандем.
Росен Каптиев много се стара, връщаше се и помагаше в халфовата линия, отново си е борбен и напорист. Като цяло за тази група е невероятно класен играч. Отбеляза гол, който бе отменен  с малко противоречива засада, но смея да твърдя, че свърши доста голяма работа днес и изглежда в оптимална форма :)
Като цяло ако Ковачганев и Валентинов бяха още малко по-прецизни, Бенковски щяха да излязат от този мач с доста срамен резултат...
Хареса ми, че се опитват да си подават и го правят сравнително точно на фона на тежкия терен.
Only the dead fish follow the stream

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
Re: [18.03.2012 15:00] Дунав (Русе) - Бенковски (Бяла)
« Отговор #62 -: 18 Март, 2012, 23:09 »
Цитат на: "erosso"
Бе хора кви Уефи Кви Лицензи , ние сме в средата на таблицата във "в"  Група , в близките 10 години , ако освен не изникне някъв като Домусчиев не виждам как ще играем на европейска сцена , а пък ако се пръхне такъв човек който има пари с самосвалите , ще се направи малко стадионче някъде  100 про !

Темата не беше ли за предстоящият мач , според мен , труден мач ще е , с надеждата да бием 1:0 , 2:1 :)   8)

И все пак се оказах прав , 2:1 :)
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #63 -: 18 Март, 2012, 23:18 »
Само, че победата все пак не беше толкова трудна, колкото сами си я направихме и този мач наистина трябваше да е приключил в 30-а минута.
Лошото е, че зимата новите май не успяха да се стиковат, ама ако продължаваме да бием (било то и с половин гол) докато го правят, никой няма да има нищо против  :)
Днес имаше много интересни комбинации, ама още си личи, че липсва синхрон между отделните звена и се допускат някои досадни грешки.
Сега мачът с Тервел е доста важен - бием ли, ще се изкачим още нагоре в таблицата.

sandi666

• Нов
  • *
  • Публикации: 1
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #64 -: 18 Март, 2012, 23:19 »
Днеска имах голямо желание да гледам футбол ''Дунав'' който е в ''Ж'' футболна група,но ми бе поискана парична сума което ме вбеси и сметнах,че не си заслужава и отидох да гледам Футбол в Басарбово,след като се прибрах запалих шала си,шапката и календарите с автографи на футболистите!Алоооо вие дето сте председатели,собственици и знайни и не знайна оправа на ФК ''Дунав'' я се осъзнайте малко ве !Пари за гледане Ще ИСКАТЕ КАТО ВКАРАТЕ ОТБОРА ПОНЕ В ''Б'' ГРУПА !

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #65 -: 18 Март, 2012, 23:22 »
Като си купиш сиренето от магазина без пари, ела пак да недоволстваш що ти искат колосалния 1 лев за билет.
Отборът може да е и в "Я" група, ама безплатен обяд няма, сори.

steliqn93

• Напредващ
  • Публикации: 133
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #66 -: 18 Март, 2012, 23:25 »
Цитат на: "sandi666"
Днеска имах голямо желание да гледам футбол ''Дунав'' който е в ''Ж'' футболна група,но ми бе поискана парична сума което ме вбеси и сметнах,че не си заслужава и отидох да гледам Футбол в Басарбово,след като се прибрах запалих шала си,шапката и календарите с автографи на футболистите!Алоооо вие дето сте председатели,собственици и знайни и не знайна оправа на ФК ''Дунав'' я се осъзнайте малко ве !Пари за гледане Ще ИСКАТЕ КАТО ВКАРАТЕ ОТБОРА ПОНЕ В ''Б'' ГРУПА !

Ти си луд

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #67 -: 18 Март, 2012, 23:28 »
Но това ме накара да се замисля какво трябва да запалим тези, дето си купихме карта за 15 лв  :lol:  :lol:  :lol:
За съжаление хората, които дават на заето хич не са малко  :?

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #68 -: 19 Март, 2012, 00:22 »
Много интересно как хората са изненадани, че има вход, колосалната сума от 1лв. = 2 яйца  :lol:

Да те питам само ти до Басарбово с какво отиде? Я пари за бензин, я за семки, я за автобус, но се прибрал после човека и си изгорил артикулите, жалка картинка ;)

Иначе за мача виждам, че сте казали всичко обстойно. Аз лично съм много доволен от видяното, и определено отборът вече освен идея как да играе, има и футболисти, които да я реализират. Съвсем спокойно можем да влезем в "Б" с една добра серия  firstprize.gif

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #69 -: 19 Март, 2012, 00:25 »

Ти си голяма селска шапка, аз съм гледал мач от трета дивизия на Гърция за 10 евро вход. Като те боде в гъза 1 лев, стой си в Басарбово и брой скалите  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki

Такива като тебе са типичните наркомански деградета, недаващи 1 лев за билет, но готови да дадат 10-20 лева за дневната доза!!  chair.gif   chair.gif  chair.gif

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: [18.03.2012 15:00] Дунав (Русе) - Бенковски (Бяла)
« Отговор #70 -: 19 Март, 2012, 00:43 »
Цитат на: "RIVER"
Цитат на: "Vancho"
А село Две могили ако влезе, къде ще играе мачовете си, Търново или Русе ?

В Русе със сини екипи и под друго име  :lol:

Такава промоция, аз не искам!!! :4iki  :4iki  :4iki
« Последна редакция: 19 Март, 2012, 00:56 от millwall_fan »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #71 -: 19 Март, 2012, 00:51 »
Еми накрая защо не се запали и ти самият?
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #72 -: 19 Март, 2012, 09:36 »

Ти си ебати скандалният простак  :shock: Следващият път подпали на майка си путката,нещастник такъв ! Заради такива лайнари като теб които идват по мачове само за да загубят 2 часа или пък да си изхабят комплексарската енергия искам билетите дори във "В" група да станат 5 лв,а абонаментната карта 20 лв,така че тези които наистина си обичаме отбора да бъдем на стадиона,а за другите КУР !

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #73 -: 19 Март, 2012, 14:13 »
Мдам прав е Левенски...а на Ники Волоу билетите им сега са по 15 евро домакинските мачове и стадиона е full...докога с този български манталитет "ема то е В група и безплатно"...няма братче, дет вика дидо няма безплатно сирене...е теи ще се научите да си купите и булсат за 15 лева и да си гледате всичко живо що е спорт, а не да хленчите по форуми и моруми че булсат били незнам си кви идиоти. САМО ДУНАВ КУР ЗА ДВЕ МОГИЛИ
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #74 -: 19 Март, 2012, 21:31 »
Вие сериозно ли мислите, че тоя първо е дал 10 лв (поне) за артикули, после заради 1 лв вход ги е изгорил  :lol:
Просто е някакво селянче, решило да се прави на интересно, но след като нафлуди снощи целия форум, му резнах мераците да си лее шизофренията тук.
Все още се считаме за достатъчно сериозна аудитория тук, че да позволяваме на някакъв смешко да се превръща в централна тема...