Автор Тема: Д-р Симеон Симеонов /президент/  (Прочетена 4057 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Д-р Симеон Симеонов /президент/
« -: 09 Декември, 2011, 12:00 »
Този човек заслужава повече внимание извън темите за самия отбор. Аз бих искал да науча за него нещо повече, тъй като той вече е част от историята на Дунав. Например кога той е тренирал и играл организирано футбол в Дунав, или в друг отбор и в коя негова формация - деца, юноши и т.н. ? Доктор по какво е - медицина , икономика, право или какво? Къде е учил в Русе? В момента с какво се занимава чисто професионално, все пак с футбола е на аматьорско ниво и едва ли с него ще си изкарва хляба и за напред? Моля кой каквото знае да ни светне тук :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

leo

• Нов
  • *
  • Публикации: 3
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Д-р Симеонов
« Отговор #1 -: 09 Декември, 2011, 21:32 »
Д-р Симеон Симеонов е хирург в окръжна болница.Мисля,че е играл в юношеските формации на вече несъществуващия Раковски.До колкото знам има различни участия във фирми с широк спектър от дейности ,като влиза в тях по познатия начин с капитал.Основните му приходи са от трудова медицина.Покрай ГЕРБ успява да вземе различни обществени поръчки,такава е кампанийното пръскане против комари в Русе.Коментира се,че тогава прави фирма за пръскане.Обикновено започва да работи с хора,като той не обича да "излиза на светло" предпочита да се представя основно като хирург.Същинските му ангажименти ,както и в Дунав се свеждат зад определени хора,както и в случая със Явор Кирчев.Казват,че като човек бързо скъсява дистанцията ,държи се като приятел почти с всеки.Аз лично не съм чувал големи издънки или негативи за него.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10533
  • Одобрение: +177/-52
    • Профил
Re: Д-р Симеон Симеонов /президент/
« Отговор #2 -: 24 Септември, 2012, 20:43 »
Утре 16:30 на стадион "Дунав" - пресконференция на ръководството на ФК "Дунав".
Only the dead fish follow the stream

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #3 -: 24 Септември, 2012, 21:06 »
Има ли конкретна причина за пресконферемцията?  :beer:

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #4 -: 24 Септември, 2012, 21:08 »
Не се съобщават официално, но най-вероятно става дума за мерките, които ръководство на клуба ще вземе превантивно, за да не се допусне следващ спад в играта на тима и резултатите.
Утре ще бъдат обявени, но се пригответе за извънредно интересни новини. Сигурен съм, че е за доброто на клуба и в интерес на изпълнението на поставената цел!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #5 -: 25 Септември, 2012, 19:16 »
Всичко за промените в клуба:

http://www.fcdunav.com/site/news/dunav- ... e-za-dobro

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #6 -: 28 Октомври, 2012, 10:29 »
Изкуствената настилка вече е на мястото, където скоро ще бъде положена и новият терен скоро ще бъде използван.
Сега се монтира осветление и на основния терен на стадион "Дунав", който след откриването на изкуствения ще бъде правен наново.
Ако всяко едно от предните ръководства в последните 20 години беше правило толкова за клуба (при това сега се случва със скромни финанси), то сигурно щяхме да имаме една от най-добрите бази в страната.