Автор Тема: Дунав (Русе) - ФК Белица (с. Белица, Сс) 0:0  (Прочетена 12910 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SALKAM SALKAMOV

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 90
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - ФК Белица (с. Белица, Сс) 0:0
« Отговор #30 -: 13 Ноември, 2011, 19:39 »
Общината ни е пълна трагедия.Само малоумници са събрани.Един стадион не могат да направят.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ВИЗАНТИЙЦИТЕ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10552
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #31 -: 13 Ноември, 2011, 20:16 »
Не са това възможностите нито на местния бизнес, нито на клуба като цяло, но има хора, които получиха амнезия какво се случи и най-важното ЗАЩО стана това!!!
Никога на Дунав не са били проблем парите, колкото това как се управлят. Сега клубът е тотално рестартиран, а когато почваш от нулата винаги има тежки моменти и тук ако бяхме нормална общественост, щяхме да си застанем зад клуба и ЗАЕДНО (непозната дума по нашите ширини) да вървим нагоре, щото нали уж тва всички искаха. Както винаги обаче на стадиона останаха обичайните заподозрени, а останалите 7 900 човека да кажем от мача със Спартак или другите хиляди, милиони, милиарди "фенове" на Дунав от тези мачове наистина получиха амнезия и бързо се пребоядисаха в шопско синьо и червено, а други даже в делиорманско зелено.  Щото така е най-лесно, а още по-лесно е да искаме. Я отворете страничката с отчета и направите няколко сметки как стоят нещата с посещаемостта примерно.
Пак въпросът ми е към всичките хиляди фенове на Дунав, да, вие същите, дето пишехте по 224877578775 страници у форума преди време. КЪДЕ СЕ ДЯНАХТЕ, ДЯВОЛ ДА ВИ ВЗЕМЕ!?
Сега на дневен ред е зимната селекция, трябва да бъдат избрани правилните хора, за да се добави класа в отбора и то в дългосрочен план.
Only the dead fish follow the stream

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #32 -: 13 Ноември, 2011, 20:52 »
Нови тренери в Школата и на Първият Тим ! , ново по добро тревно покритие , че на пролет след снеговете не ми се ще да си помисля кво ще е тревното покритие , дано зимата да не тренират пак в Ледовит Русе , а този път да отидат поне в Сандански или  там някъде !
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #33 -: 14 Ноември, 2011, 07:24 »
Лично аз вчера имах възможността да играя на този терен и мога да кажа,че е отвратителен...То пази Боже да паднеш на тая пръст може си счупиш нещо,да не говоря колко неравности има...Не може да се играе нормален футбол на тази нива.

Най-големия ни проблем е,че нямаме нападение.Няма плеймейкър,който да задържа и разиграва топката,както и нападатели.Не,че отзад сме много добре,но ако аз трябва да почна със селекция ще почна в атака,защото сме вкарали само 16 гола,а има отбори,които вече са с двойно повече и затова са в челните места.В такива групи промоция се печели със силно нападение.Надявам се зимната селекция да намерим такива играчи.

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #34 -: 14 Ноември, 2011, 08:15 »
И според мен е така. Даже като погледнем статистиката се вижда, че имаме една от най-добрите защити в групата (друг въпрос дали е така наистина, но чисто статистически е) и едно от посредствените нападения. Трябва да вкарваме много повече, отколкото го правим

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 595
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
« Отговор #35 -: 14 Ноември, 2011, 09:06 »
Така е за съжаление българинът е такъв... Именно поради тази причина съм принуден да ходя на всеки мач сам, защото никой не иска да гледа В група. Всички седят и си зяпат Манчестъри, Левскита, ЦСКА та и т.н.  :twisted: Уча извън града, но за всеки мач на футболния клуб съм на стадиона. Май само Суворово пропуснах ... Не че се изтъквам, но ме боли как много други хора се отказаха да идват, а го правеха само когато отбора беше пред влизане в А група ...
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #36 -: 14 Ноември, 2011, 09:50 »
Всички са на мнение, че нападението е слабо, да се чудиш тогава как вземахме толкова точки навън?! Във В група обикновено домакините са необедими уж. А ние изпуснахме толкова много точки в Русе. Ако това не беше се случило, щяхме да сме втори или трети в класирането. И наистина, освен за селекция на играчи трябва да се помисли и за добър и опитен треньор. Между другото, теренът на стадион Локомотив нали е ремонтиран. Би могло да се играе там(срещу заплащане на Аристон вероятно), докато стане готов терена на градския. Все пак здравето на спортистите е най-важно.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #37 -: 14 Ноември, 2011, 12:17 »
Цитат на: "Vancho"
Така е за съжаление българинът е такъв... Именно поради тази причина съм принуден да ходя на всеки мач сам, защото никой не иска да гледа В група. Всички седят и си зяпат Манчестъри, Левскита, ЦСКА та и т.н.  :twisted: Уча извън града, но за всеки мач на футболния клуб съм на стадиона. Май само Суворово пропуснах ... Не че се изтъквам, но ме боли как много други хора се отказаха да идват, а го правеха само когато отбора беше пред влизане в А група ...

Обаче виж,ако се класираме за "А" група,стадионът ще се пръска по шевовете,тогава Русе ще бъде страшно "футболен" град.Аз затова искам да има билети по 10-15 лв. и само хората с абонаментни карти да имат изгодата да ходят на мачовете.

dunavфен

• Напредващ
  • Публикации: 685
  • Одобрение: +7/-5
    • Профил
« Отговор #38 -: 14 Ноември, 2011, 21:40 »
Цитат на: "Vancho"
А според теб хората трябва да се чувстват длъжни да гледат агонизиращия Дунав, който едвам бие като домакин някви си селяци ли, и то само щото да се бием после в гърдите че сме големите фенове? Не мерси! Когато започнат да представят подходящ и интересен за гледане продукт и да декларират атрактивни цели, тогава ще се пълни стадиона. За да получиш подкрепа, трябва да си я заслужиш и е нълно нормално да се напълни стадиона, когато се декларират амбиции, удовлетворяващи нас зрителите и феновете. Ако бяха заявили - дгодина твърдо Б-група и после атака на А, както направиха Ботев Пловдив, бъди сигурен, че даже и аз нямаше да изпусна мач, но с това ден за ден пък каквото стане това ще е положението.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #39 -: 15 Ноември, 2011, 06:20 »
Наистина голяма грешка, че ръководството не започна с дивия популизъм и не наговори една камара розови приказки на фона на това, че отборът в момента не може да ползва лицензирания си стадион за Б група и не се знае докога ще бъде така...
При положение, че се стартира с 10 000 лв в касата и доста трудно. Мда, това трябваше да направят. А след атаката на Бгрупа, после на А трябваше да обяват и атака на ШЛ (да не ми се измъкват с някаква бедняческа ЛЕ)  :roll:

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #40 -: 15 Ноември, 2011, 08:03 »
Това което пише дунавфен обяснява причината поради която няма публика на стадион Дунав. Не живеем в Англия все пак. А иначе при тези финанси и при това обстоятелство с ремонта на градския, ясно, че повече не може да се декларира като цели. Друг е въпросът кой е виновен за това положение. Но не са феновете..

joro3v1

• Напредващ
  • Публикации: 143
  • Одобрение: +9/-1
    • Профил
« Отговор #41 -: 15 Ноември, 2011, 10:52 »
еми то на отбори в "А" група ходят по 50-100 човека на мач!Може ли град лъган 20 години да искаме нещо повече?Според мен не.
Футболът трябва да е шоу за феновете а аз такова не видях на мача със село Белица!Видях как чичковци на по 35-40г бягаха наравно с момчета на по 19-22г или може би шоуто беше в това.Срам няма какво да добавя повече.

dunavфен

• Напредващ
  • Публикации: 685
  • Одобрение: +7/-5
    • Профил
« Отговор #42 -: 15 Ноември, 2011, 10:52 »
Цитат на: "RIVER"
Наистина голяма грешка, че ръководството не започна с дивия популизъм и не наговори една камара розови приказки на фона на това, че отборът в момента не може да ползва лицензирания си стадион за Б група и не се знае докога ще бъде така...
При положение, че се стартира с 10 000 лв в касата и доста трудно. Мда, това трябваше да направят. А след атаката на Бгрупа, после на А трябваше да обяват и атака на ШЛ (да не ми се измъкват с някаква бедняческа ЛЕ)  :roll:
Ами в такъв случай никой на никого не бива да се сърди. Стадионът ще се пълни, когато му дойде времето. Времето му ще дойде, когато се привлекат спонсори и се заявят атрактивни амбиции. Не мисля обаче, че ниската посещаемост на мачовете ни във В-група могат да бъдат причина за това да не могат да се намерят спонсори, и ако някой започне да търси в това причината ще е мноооооого несериозно и неубедително. Едва ли някой се съмнява в пълните трибуни на градския стадион при наличието на един целеустремен, биткаджийски отбор на Дунав. Достатъчно е само "кандидат-спонсорите" да надникнат в зала Дунав този четвъртък да речем, за да се уверят каква емоционална и зажадняла за гладиаторски битки по терените има в Русе..

dunav_bg

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
« Отговор #43 -: 16 Ноември, 2011, 10:01 »
Какво е състоянието на Хараланов и Алеф ще бъде ли готов за следващият ни мач?

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #44 -: 16 Ноември, 2011, 11:04 »
Цитат на: "RIVER"

Стига бе хора , Стадиона в Враца на Ботев ли е по-добър , като дунавски вълни е а да не говорим за дренаж и прочие , Стадиона в Варна на Тича ли е по-добър  ? как тези стадиони имат Лиценз за прословутата "А" група , а ние за "Б" не можем да вземем , това са глупости ! или тези от БФС имат нещо против нас или Нещо някъде куца и нема интерес да имаме лиценз , те тава е перфектното оправдание , Защо да влизаме в "Б" група , след като нямаме лиценз :Д  chair.gif  chair.gif  chair.gif
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM