Автор Тема: Енгибаров щял да прави алтернативен Дунав  (Прочетена 8551 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10540
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
Това пише днес в Утро. Целта била до 2 години в Б група, а после? Щото всички помним как набързо изръшкахме 2 дивизии и после пак фалирахме...
Като са толкова загрижени за Дунав, да подкрепят сегашния клуб, както го сториха и другите фирми. Между другото, къде бяха Енгибар и компания преди 1 месец, че чак сега се присетиха пак да го играят спасители и аджеба как я мислят да стане работата със 105 Дунав-а?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Енгибаров щял да прави алтернативен Дунав
« Отговор #1 -: 22 Август, 2011, 10:05 »
Бях сигурен  ,че Дунав-ите в края на лятото ще се нароят като есенни листа.Дунав тук, Дунав там.... и естествено се появи пак играчът с 359 мача и 43 гола за Бохум  :football2:

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
« Отговор #2 -: 22 Август, 2011, 17:22 »
Енги, моеш дойдеш ми напрайш една свирка, да ти еба майката и мошенник такъв... И теб ща намерят некой ден у Дунав, на всички грамотни им е ясно на кое хоро играйш... И много ще те последват, брат, бъди сигурен!!!

*BACKO*

• Напредващ
  • Публикации: 459
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #3 -: 22 Август, 2011, 17:38 »
Днес ходих при един познат, бивш треньор в Дунав. Дойде Енги, с поръчковата X6, и му искаше лиценза за треньор, не че му трябвал, но .... Така че 100% ще има още един Дунав. който почва от "Я" окръжна  :4iki  :4iki  :4iki

П.п - И ние като фенове, кого ще подкрепяме?! Всеки сега ще очаква да подкрепим неговия Дунав, но те са милиони.....  chair.gif

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #4 -: 22 Август, 2011, 18:32 »
:lol:  :lol:  :lol: Енги има X6 , но няма лиценз за треньор ли  :D  :D  :D
Доколкото знам за "А" ОКРЪЖНА се изисква единствено висше образование  8)

djani

• Напредващ
  • Публикации: 194
    • Профил
« Отговор #5 -: 22 Август, 2011, 21:18 »
Двата "Дунава"-а договарят среща за русенския футбол * Тези и много други новини утре в УТРО

Какво ли ще договарят :)

siso93

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 53
    • Профил
« Отговор #6 -: 22 Август, 2011, 21:28 »
да и аз днес разбрах че ще има такъв отбор и едно момче от моя клас ми каза понеже са го викнали да играе за тях и до колкото разбрах там ще играят момчета 92-93 набор които преди няколко години бяха пратени от Мастънов да играят за Две Могили и сега от утре почвали тренировки до колкото разбрах но незнам къде ще бъдат

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #7 -: 22 Август, 2011, 23:25 »
Цитат на: "sanches2010"
Енги, моеш дойдеш ми напрайш една свирка, да ти еба майката и мошенник такъв... И теб ща намерят некой ден у Дунав, на всички грамотни им е ясно на кое хоро играйш... И много ще те последват, брат, бъди сигурен!!!
Ей, я по-полека какви простотии ръсиш, бе. Като не познаваш хората, недей да се правиш на интересен. И в случая отговорът ми не е провокиран от отношението ти към Енгибар, а към един друг случай, който много тънко засягаш!!!
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

FCDR

• Напредващ
  • Публикации: 310
    • Профил
    • http://www.facebook.com/Gadnia
« Отговор #8 -: 23 Август, 2011, 00:23 »
ПАРОДИЯ  :4iki
ДУНАВА НЕ ЩЕ ПРЕСЪХНЕ, НАШАТА ЛЮБОВ НЕ ЩЕ СЕ ИЗПАРИ

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #9 -: 23 Август, 2011, 03:30 »
аз пък ше си подкрепям гъзетата където играха в неделя в тервел...може да не са най-добрите, но определено играха доста надъхано и само неопитноста им попречи да си бият...играха мнoro по-надъхано от каптиевци маптиевци сталевци и разни такива туристи
 :wink:
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

*BACKO*

• Напредващ
  • Публикации: 459
    • Профил
« Отговор #10 -: 23 Август, 2011, 09:52 »
Мисля че трябва да подкрепим Дунав 2010, не знащото ще играят на най - високото ниво от всички отбори, които носят името Дунав, а защото може би имат най - добри виждания за бъдещето, за развитието и за реалното изграждане на нещо стабилно... Аз също, като vilio ще подкрепям Дунав 2010, защото те показват, че заслужават тази подкрепа  :clap

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #11 -: 23 Август, 2011, 10:11 »
Ама то е смешно това бе хора. Единственият реално работещ тим в Русе си е Дунав 2010 с някакъв реалистичен план за действие, бюджет, отбор и т.н.. За месец и половина се направиха неща, дето не сте и сънували. Каквото е казано е изпълнено или се изпълнява в момента. Всичко останало е ала-бала.
Иначе да, срещнаха се, а Симеонов беше доста подпалил на тази тема, но тоя алтернативен урод няма да го бъде 100%.
А само като се замислиш кои хора стоят зад това - Севдалин Петров (от този човек не очаквах да направи такава ОЛИГОФРЕНИЯ), Енгибаров, Стойнев, Ивайло Ангелов, Мирослав Нанков и най-интересното от всичко с лобизма на Вазелин Христов, то ти иде да почнеш да драйфаш...
Като са толкоз отворени зимата де бяха тези хорица, когато бяхме в Б група, че и по някакъв невероятен начин направихме втората най-добра селекция след Лудогорец? Сега щели да възраждат...да ги е*а и във възрожденците...
От цялата работа има и хубава страна. Поизтикаха се напред макар и спешно някои задачи, които щяха иначе да бъдат свършени на по-късен етап...

П.С. Много интересно ще е в четвъртък, ветеранския отбор как ще играе като Симеонов и Енгибаров се изпокараха, па за 90' ще трябва да играят заедно срещу Черно море. Това русенския футбол е безкрайно весело нещо, спор няма

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #12 -: 23 Август, 2011, 11:50 »
Цитат на: RIVER
...."Това русенския футбол е безкрайно весело нещо"
Безкрайно тъжно и трагично е за съжаление :( Иначе RIVER ти си прав - къде бяха тези идиоти през зимата да спасят отбора, който щеше сега да е в А група(надявам се не като Светкавица). Действията им и преди и сега са гавра с русенските привърженици на футбола. Интересно е какво е мнението на Кулеманс по този въпрос. Междувпрочем отношението му към Стойне е известно.... chair.gif

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #13 -: 23 Август, 2011, 12:24 »
Аз още мисля, че нещо пропускам в цялата история, защото не мога да схвана на кого от замесените този ход ще му е полезен...
Ако бях на мястото на Стойнев и Вазелин по-скоро бих се преселил на друга планета, отколкото месеци след това да човъркам старата рана и да изсипвам камари със сол в нея...

Цялата тази патардия единство напомня какво направиха гореспоменатите лица зимата, че и цялата година предхождаща датата 14 февруари 2011...
А Севдалин много се дискредитира и влезе в ямата с лайната с този меко казано смешен и безумен проект, защото на всички е ясно, че този клуб няма никакво бъдеще. Изглежда разчитат, че Петров, който беше все пак уважаван от повечето фенове ще изтегли нагоре реномето на останалите смешници, но това просто няма как да стане.
По-скоро прогнозата ми е, че книжният Дунав ще си остане само на страниците на вестниците както всяко чудо за 3 дни, но дори и по някакъв начин такова нещо да стартира, то не може да кажем, че имаме два Дунав-а. Дунав ще си пак един, просто ще има още някакъв измършавял урод, който ще се мъчи да копира името и да спори за традициите на клуба... Един футболен Франкенщайн!

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #14 -: 23 Август, 2011, 18:30 »
Хахаа простотии... то сигурно защото идват избори и затова... Да си кара умирисаната x6 и да си върви в Бохум или на село...
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!