Автор Тема: Лято 2011 (новини, трансфери, контроли)  (Прочетена 61742 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10526
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
Re: Лято 2011 (новини, трансфери, контроли)
« Отговор #30 -: 09 Юни, 2011, 21:36 »
Един класик беше казал: "Футбол маде ин Булгариа!"  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:

Цитат на: "millwall_fan"
Светкавица да влизат и да им вземаме лиценза хахахахахаххаахахахахахаах БФС са кухи лейки, КУХАРИ!!!!

Това съвсем сериозно нищо чудно и да стане и аз няма да се изненадам  изобщо. Ще бъде достоен край на този цирк, който се разигра с Дунав и с футбола в страната като цяло  :lol:  :lol:  :lol:
От Б група до А окръжна до В и накрая в А. Това за 2 месеца. Ако има клуб в България, на който да му се случи такава щуротия, то това е Дунав.  :D  :P

П.С. Аз не разбрах дали дори Видима и Поморие са разбрали каква е схемата, защото то голяма плетеница - ако единия бие 14 отбора, ако другия биел нямало да получил лиценз и щяло да има нов бараж между 3-тия на Запад и 4-тия на Изток, щото пък 3-тия на Изток пуснал молба да изпадне във В група. Междувременно на Запад ако Етър не бие на баража, Чавдар БСл ще изпадне, а ако Светкавица бие се мести в Русе и си сменя името на Дунав и така Дунав влиза в "А" група. Мда, звучи като сценарий точно тип Ибалю...  :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Only the dead fish follow the stream

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #31 -: 09 Юни, 2011, 22:02 »
ЕКСКЛУЗИВНО: ДУНАВ В А ГРУПА          

Според наши добре запознати източници при положение,че Светкавица спечели баража с Етър за влизане в А група ще даде лиценза си на новия Дунав подкрепен от ГЕРБ. Пламен Нунев заяви " Има вероятност и това да се случи,но нека изчакаме развоя на събитията"Така от А окръжна Дунав може да влезе директно в елита на българския футбол.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Няма невъзможни неща !

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #32 -: 09 Юни, 2011, 22:13 »
ПЪЛНА ПАРОДИЯ!!!
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #33 -: 10 Юни, 2011, 08:21 »
Много се размечтахте. По-полека! Между другото, БФС не са виновни за тази каша. Виновни са собствениците на клубове, общините, държавата. Не се мисли за спорта в перспектива.

Pycku

• Напредващ
  • Публикации: 703
  • Одобрение: +11/-2
    • Профил
« Отговор #34 -: 10 Юни, 2011, 10:54 »
Не смятам, че и БФС мисли за футбола в перспектива. Но пък в крайна сметка това, че вадят отбори заради лицензи, поне според мен, е положително - значи най-накрая някой си върши работата и поне за някои компромисите са свършили. Жалко наистина за Пирин - отбор с традиции и школа, която в последните години отново вади големи таланти, ще е жалко да последват нашата съдба.
  Колкото до (хипотетичните) възможности за Дунав в "А" група - мисля, че при нас нищо не ни е наред и въобще на този етап мястото не ни е там. По-добре да си бяхме влезли 2010 по редовния начин, вместо сега някакви избочени хипотези да ни подхвърлят. По този въпрос съм скептик, това което може да се направи е да се намери що-годе добро финансиране и да се осигури стабилност в "Дунав" за години напред, а това няма как да стане, колкото и да не ни се иска, без подкрепа от Общината. А както винаги преди избори обещанията и надеждите - бол...
ДУНАВ е един, от ДУНАВ ти бъди!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #35 -: 10 Юни, 2011, 11:09 »
Ако влезем по такъв начин в елита ще бъде тотална гавра.Въобще няма да можем да се насладим на момента,защото такова нещо идва от горе.Нека да си почнем от "В" група и лека по лека да си влезем по честен и морален начин.Нивото на футболът в България в момена е толкова слабо,че спокойно можем да си влезем в елита до 2-3 год. стига да работим с цел и постоянство.Да се върне Миронката и да му се даде възможност да работи дългострочно с тоя отбор.

Ra3oR

• Нов
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #36 -: 10 Юни, 2011, 16:32 »
Има ли наистина такъв шанс да влезем в А директно и колко е реален ? И какви точно са условията за да се случи това ?

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #37 -: 10 Юни, 2011, 17:05 »
Цитат на: "Ra3oR"
Има ли наистина такъв шанс да влезем в А директно и колко е реален ? И какви точно са условията за да се случи това ?
Никакъв шанс няма, просто изказах хипотеза, която е фантастична.
Иначе сега сериозно, чудно ми е, ако се играе баража Етър-Търговище, кой ще е набутания да влезе в А група.Етър тази година твърдо показаха с резултатите си, че не желаят да влязат в А група. А Светкавица си ги знаем, Славия на Б групата  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

dunavrs

• Напредващ
  • Публикации: 750
    • Профил
« Отговор #38 -: 10 Юни, 2011, 17:17 »
Всъщност има някакъв шанс,но доколко е реално да се смята,че може да стане такова нещо...
Иначе Петко Матеев си е юноша на Дунав :D Ще видим,пълен абсурд ще е след като миналата година не успяхме да влезем при 7 точки преднина,сега да влезем така,но аз нямам нищо против  :lol:  :lol:  :lol:

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #39 -: 10 Юни, 2011, 18:02 »
За Етър не съм сългасен,че не искат,по скоро не могат.При един евентуален бараж между Етър и Светкавица,търновци са в елита !

dunavrs

• Напредващ
  • Публикации: 750
    • Профил
« Отговор #40 -: 11 Юни, 2011, 13:48 »
Нещо ново от общото събрание? :)

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #41 -: 12 Юни, 2011, 15:51 »
Започнали са работни срещи по въпроса (не точно общо събрание. То щяло да бъде по-късно). Надявам се скоро да се запознаем с повече подробности и тук по темата, тъй като вълнува много народ...

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #42 -: 14 Юни, 2011, 22:13 »
Официално сме подали заявка за участие в Североизточната "В" група!
В четвъртък играят контрола с Две могили.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #43 -: 15 Юни, 2011, 00:28 »
Ако мислят да ми сменят емблемата и да си е тва име, няма да мине номера... Дунав значи история!
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #44 -: 15 Юни, 2011, 06:47 »
Че то тая емблема си е за сайта с цел популяризация на прозвището ни "драконите" и е за определен период от време. Идеята за хедъра в този вид си е персонално моя, за да има малко разнообразие. Не знам коя ще е официалната емблема на новия клуб, но не вярвам да има промени...да не кажа, че са изключени, защото това е нещото, за което едва ли ще мислят изобщо, а просто ще го копират (да не говорим, че емблемата не е запазена марка на клуба, така че няма проблеми).
Колкото до името и другите неща, трябва да мине общо събрание докато се направят промените, дотогава ще се води на хартия Дунав 2010. Дунав на Стомне няма право да ходи във "В" група. Клубът на Стомне наистина вече значи история и по-скоро за добро...
Не знам дали има юридическа пречка за името докато стария клуб съществува на хартия обаче. Дали ще е на хартия Дунав 2010, 2007, 1949, 1919 обаче, едва ли е толкова от значение. Името може да се промени и в последствие на следващи общи събрания.

Както и да е, аз изобщо не се притеснявам нито за името, нито за цветовете, още по-малко за емблемата. Дунав е клуб, който има изграден от години стереотип за своята клубна визия. Дунав на Стомне бе създаден през 2003-та от Севдалин Петров и по документи е наследник на Локомотив 2001 и Приста Средна кула и това не го правеше нелегитимен. Емблемата в началото беше някаква странна вариация на старата също така.Но каквото и да стане, символите съм на 101% сигурен, че ще се запазят...
Мен обаче ме интересува по същество какво ще става. За какви идеи, планове и т.н. говорим. Една дискусия с феновете по тези въпроси не само не е излишна, но е повече от задължителна.