Автор Тема: Енгибаров щял да прави алтернативен Дунав  (Прочетена 8205 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

spurs

• Напредващ
  • Публикации: 280
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Енгибаров щял да прави алтернативен Дунав
« Отговор #30 -: 29 Август, 2011, 22:54 »
Не ... Нима и на вас не ви е ясно , че футбол в Русе ще има когато : Кулеманс,Енгибар,Севдалин,Новата Власт,Старата Власт,Никола Христов,Аристон,Мегахим,Приста Ойл(......All others),Бечо,Енев,Въжаров.....Има  ли смисъл да се изрежда?Съединението прави силата.Да .. има политика...има пари...много пари....много интереси....но тук е мястото на обществеността.Да накара парите и политиката да работят за каузата.Преди време на Панчарево,много болно ми беше....Петър Жеков ме пита какво става с Кольо Христов , още ли се бори с вятърни мелници и що не си гледа шараните по дунава....Ей това е за мен проблема.Русе ще просперира когато и Дунав просперира.Или обратното.Не знам.Но да вярвам на цели , или да се радвам на промоция със селата...Не е за мен....Извинявам се отново.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Live And Let Die Tonight!!!Every Night!!!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10526
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #31 -: 29 Август, 2011, 22:58 »
Е добре де, клубът стартира с 16 фирми зад себе си (+ още една със сигурност, която ще се обяви скоро), това малко ли е като за начало?
И как да има обединение на всички като нали всеки тук се изживява като опозиция постоянно. Един идва на власт, гледаме му сеира, после идва другия, пак гледаме, третия, четвъртия и така 20 години! Още със старта на проекта е било предложено на Аристон да се включат, но тимът да е Дунав, при което те са отказали. Какво да се направи, насила да отвлечем Синабов ли?
Only the dead fish follow the stream

spurs

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #32 -: 29 Август, 2011, 22:58 »
"Аз не ти казвам да вярваш, никой и не е тръгнал с големите приказки, защото сериозните неща се градят без много да се говори и афишира."

ОК...Съгласен съм с теб , но когато става въпрос за А група.Но да се криеш от отбори като Бенковски Бяла.......Не кефи!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #33 -: 29 Август, 2011, 23:01 »
Цитат на: "spurs"
"Аз не ти казвам да вярваш, никой и не е тръгнал с големите приказки, защото сериозните неща се градят без много да се говори и афишира."

ОК...Съгласен съм с теб , но когато става въпрос за А група.Но да се криеш от отбори като Бенковски Бяла.......Не кефи!

Кой от кого се крие, не разбирам? Клубът си афишира какви ще са му приоритетите през първия си сезон на съществуване, през втория и така нататък. Всъщност тази дискусия я водехме преди 1,2,3,4,5 седмици, само георите се сменят. Пише се едно и също месец и половина. Ако започне голямото разминаване между обещания и реалност, нали ти е ясно, че колкото и злокобен манипулатор да ме изкарвате, няма да мога да извадя от 10 кладенеца вода и да кажа на черното бяло. Сега тук се прави обратното, за да се изкара едва ли не колко много лошо е едно ръководство на 1 месец и 15 дни, което няма как да е обективна оценка на фона на фактите и реално случващите се събития в клуба.
Знам, че на всички ни се иска нещата да се оправят, но ей Богу, няма измислена такава магическа пръчка, няма, ей Богу  :D

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #34 -: 29 Август, 2011, 23:01 »
Не ... Нима и на вас не ви е ясно , че футбол в Русе ще има когато : Кулеманс,Енгибар,Севдалин,Новата Власт,Старата Власт,Никола Христов,Аристон,Мегахим,Приста Ойл(......All others),Бечо,Енев,Въжаров.....Има  ли смисъл да се изрежда?Съединението прави силата.Да .. има политика...има пари...много пари....много интереси....но тук е мястото на обществеността.Да накара парите и политиката да работят за каузата.Преди време на Панчарево,много болно ми беше....Петър Жеков ме пита какво става с Кольо Христов , още ли се бори с вятърни мелници и що не си гледа шараните по дунава....Ей това е за мен проблема.Русе ще просперира когато и Дунав просперира.Или обратното.Не знам.Но да вярвам на цели , или да се радвам на промоция със селата...Не е за мен....Извинявам се отново.

Тия имена,половина които изброи се надявам никога да нямат нищо общо с клуба..С тях обединение,съединение не трябва да има,това са хора които са се гаврили с Дунав по всевъзможен начин.

spurs

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #35 -: 29 Август, 2011, 23:10 »
За тебе има ли значение имената?Извади някой чист като девойка пред бялото платно :) Не си разбрал идеята.Както и да е.За това не искам да споря.Има време до на пролет....после до на есен...после дано да няма Дунав 2022.....И дано форума си остане такъв какъвто беше.Искам да седнете примерно пред Никола Христов и да му споделите всичките си негативи спрямо него.Примерно.....Но да спрем до тук.Да казваш,че хора , които са си оставили душата на Градския,са лоши за клуба.....Не мога да си го представя.Лека от мен.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #36 -: 29 Август, 2011, 23:12 »
Кой говори за Никола Христов изобщо, човек и изобщо как влезе в темата не знам точно?
Иначе критиката я разбирам, че трябва да я има. Но в момента тя е много абстрактна. Аз не разбрах от какво са недоволни недоволните и какви точно са предложенията конкретно и точно формулирани.

spurs

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #37 -: 29 Август, 2011, 23:18 »
Да .. трудно е и с 2-мата да се раменя мнения...има лично...няма проблем бира има винаги...ако е за позитивна идея.....

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #38 -: 29 Август, 2011, 23:20 »
За тебе има ли значение имената?Извади някой чист като девойка пред бялото платно :) Не си разбрал идеята.Както и да е.За това не искам да споря.Има време до на пролет....после до на есен...после дано да няма Дунав 2022.....И дано форума си остане такъв какъвто беше.Искам да седнете примерно пред Никола Христов и да му споделите всичките си негативи спрямо него.Примерно.....Но да спрем до тук.Да казваш,че хора , които са си оставили душата на Градския,са лоши за клуба.....Не мога да си го представя.Лека от мен.

Е не няма значние бе,ти утре ще приемеш обратно и Йотов и В.Христов а ?
Явно ще трябва да ти ги подчертая имената,че току-виж утре ще ме обвиниш,че съм казал нещо лошо за Никола Йорданов,Никола Христов,Шамо и т.н.

Кулеманс,Енгибар,Севдалин,Новата Власт,Старата,Власт,Никола Христов,Аристон,Мегахим, Приста Ойл,Бечо,Енев,Въжаров.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #39 -: 29 Август, 2011, 23:28 »
Не мисля ,че ветерани трябва да са в ръководството на отбора.Това ,че си бил добър футболист, не значи че ще си добър управник.Какво разбират ветераните от мениджмънт, сметки , планиране и управление???

На Никола Христов ,каквото имахме да му казваме го написахме на една стена...

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #40 -: 30 Август, 2011, 00:44 »
Аз против Никола Христов не мога да имам нищо, но тогава беше настанало време за смяна на треньора, след като отборът игрово беше много здраво закъсал и то това в поредица от 2 поредни полусезона и краят му начело на Дунав беше неизбежен. Но нито той, нито Миронов, нито някой от играчите беше генералният проблем на Дунав, но много сме говорили на тази тема...
Малко ми е жал, че така се наложи да се разделим с него, не го заслужаваше, но пък беше достатъчно твърдоглав да не поеме отговорност за случващото се, което беше дразнещо...

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5818
  • Одобрение: +91/-10
    • Профил
« Отговор #41 -: 20 Септември, 2011, 17:23 »
И така, какво стана с алтернативния Дунав? Освен ветераните на Дунав 2010 няма друг русенски отбор с това име.