Автор Тема: Истината за ФК ДУНАВ РУСЕ  (Прочетена 22938 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Истината за ФК ДУНАВ РУСЕ
« Отговор #90 -: 06 Май, 2010, 01:54 »
erosso ти нямаш право на мнение :4iki
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #91 -: 06 Май, 2010, 15:17 »
защо защото , хвърлих факла и съм ударил някъв плебей ли , или какво , какво лошо сте видя ли от мен .....
може много да ме мразят някой , хора , но и на мен ми е кофти когато нещатата не вървят и  най вече това за наказанието ми , ТЕДО СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ НИКОГА ДА  НЕ ПОЛУЧИШ такова , а и няма как да стане , пиене на бира преди мач и по време на мач  на полувремето не се води все още футболно хулиганство ....

а това за наказанието колкото до него .... аз съм си виновен , еее да може би ако не милеех за дунав ..... ТОВА НЯМАШЕ ДА ГО НАПРАВЯ НИКОГА , но обичам отбора , защото от малък баща ми ме е водил на мачове , и един ден ако имам деца и аз ще ги водя на мач !  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10556
  • Одобрение: +180/-52
    • Профил
« Отговор #92 -: 10 Май, 2010, 19:55 »
Понеже г-н Мирослав Минчев (водещ на Хеттрик по БНТ Север) явно под давлението на някой, изсипа куп простотии по адрес на нашия сайт и този на Ruse24 с епитетите "жалък сайт" и "непопулярен форум", съм длъжен да вметна няколко неща.

1.) Със сигурност непосещаваният сайт на феновете има много повече аудитория (в пъти)отколкото неговото предаване. Не бих го нарекъл 'жалко', защото просто не ми е в стила.
 И понеже говорим с цифри през изминалия месец страницата е отворена от 38 206 души и общо 291 659 пъти е била зареда (със средно на ден над 1 000 посещения). Не е зле за жалък и непосещаван сайт, нали. Вие ако съберете и 1/38 от това пред екраните, мисля си че ще имате повод да черпите.

2.) Понеже тази страница е независима и е създадена с цел да информира (не дезинформира), да не оставя нищо скрито и всичко това без абсолютно никакви цели и комерсиални изгоди, ние разпространихме това мнение след неговата поява във форума. Така, както след всеки мач разпространяваме празните бръщолевения на всичи от клуба. Това мнение беше факт, и независимо дали има истина в него, или не, съществува такава позиция и съответно ръководството трябваше да отговори. Реакциите на ръководителите, също бяха публикувани. На нас не са ни понятни комунистическите методи на работа, гласящи - 'няма мнение, няма проблеми'. Да, само, че позицията на човекa, който и да е той, си беше факт и ние няма как да се правим, че тя не съществува. Няма да се правим и на заблудени овчици, че всичко в Дунав е толкова красиво, че всички са толкова отдадени на каузата, че работят безспирно, но малшанс....

3.) Независимо дали има и 1% истина в това, се предизвика някаква дискусия по проблемите и много неща бяха наречени с истинските им имена, което щеше да се случи точно никога, ако разичитахме на 'правилната' информация, която ни поднасят всеки ден. Това само по себе си не означава нищо, уви .

4.) Защо никой не се свърза с нас и да му дадем IP адреса на въпросния потребител и да направи разследване кой аджеба стои зад тези 'долни', 'гнусни' инсинуации? Някой случайно да не се страхува от резултата, а? За сведение, това отнема не повече от 2 часа, като 1 час и 58 минути са за оформянето на документацията, която да накара интернет доставчика на потребителя да даде данни, които са определени като класифицирани. Това за хора с власт, като тези от общината, не е никакъв проблем.

5.) 'Жалките' колеги от Ruse24, пък са в пъти по-ангажирани към каузата Дунав от други, иначе милеещи. За сведение, те предоставиха най-скъпото си рекламно място  безвъзмездно за рекламна кампания, която помогна да дойдат 8 000 зрители на мача със Спартак Вн. Разбира се, това беше безвъзмездно организирано и не от клуба, защото те дори билети не могат да отпечатат, па камоли да организират била тя и скромна рекламна кампания - без никакви претенции за професионализъм. За професионализъм се плаща обаче.

6.) Много се радваме, че на някои хора им бръкнахме много, ама много на дълбоко. И то не ние, а някой си futbolist20, който и да е той....
Only the dead fish follow the stream

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
« Отговор #93 -: 10 Май, 2010, 20:14 »
Цитат на: "DUNAV-RUSE"
Понеже г-н Мирослав Минчев (водещ на Хеттрик по БНТ Север) явно под давлението на някой, изсипа куп простотии по адрес на нашия сайт и този на Ruse24 с епитетите "жалък сайт" и "непопулярен форум", съм длъжен да вметна няколко неща.
Тоя анонимник пък кой го знае, че съществува. За първи път го чувам.
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #94 -: 10 Май, 2010, 20:15 »
Цитат на: "fcdunav"
Тоя анонимник пък кой го знае, че съществува. За първи път го чувам.

Така предположих и аз, но ето днес сътворих добро. Сега рейтингът му има шанс да се вдигне малко, легитимирайки го в този жалък, непосещаван форум  :D  :D  :D

Уважаваеми, форумци, гледайте всеки понеделник по Север от 18:55 обзорното предаване "Хеттрик", с повторение във вторник от 16:00. Ето, аз не съм толкова претенциозен и му правя безплатна реклама.

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
    • Профил
« Отговор #95 -: 10 Май, 2010, 20:19 »
Този,който е казал,че сайта е "ЖАЛЪК",нека да влезе и да поразгледа.Имам 1 предложение за мача в Събота.Ще го напиша в новината на мачът.

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
    • Профил
« Отговор #96 -: 10 Май, 2010, 23:26 »
Бал съм го у тоя Минчев пинчев ли къв си там! Жалко подобие на човек!  :4iki
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #97 -: 10 Май, 2010, 23:47 »
Цитат
1. 10-5-2010 От: съвсем случаен - Господин В. Христов,
(пиша на "ти", защото нямам врезе за официалности) Пиша от свое име и можеби и от името на доста от привържениците на Дунав-Русе. Пиша, за това, че съм огорчен за N-ти път от отношението на хората, които управляват футбола в Русе към запалянковците, към обичащите футбола и в частност Дунав. Малко е да се каже - огорчен, повече вбесен от това, което се прави за футбола. Като човек, който се занимава с футбол и познава географията (предполагам) на България, не ти ли прави впечатление, че Русе е най-големия град в който няма футбол в елита, не ти ли прави впечатление отношението и то присмехулното на хората от селата (Каварна, Несебър и още много други) към институцията, която ти управляваш? Ще се занимаваш със слухове, че този, или онзи бил пуснал нещо в Нета. - Това ли е най-важното сега??????? Това ли е най-важното? 20 години проспани и пропиляни в нищонеправене. Не ти ли беше хубаво, когато хората в слънчевия ден на мача със Спартак Варна скандираха ""А" група, "А" група"????? Всички тези запалянковци вярваха, че отбора ще се върне в елита. Оказа се, че са се лъгали. - СЕДЕМ (7) точки Дунав беше напред! Можеше да направи всичко възможно да влезе, но явно някой не е искал това да стане. - Не ти ли е болно сега, като гледаш село Каварна в "А" група????? Или ти е все едно, най-важното, че ние няма да търсим пари за отбора в "А" група. Тази песен я чувам вече 20 години - кретай си в "Б" и да си добре. Много пъти съм казвал - как успяват Ловеч, Благоевград, Перник и особено Монтана, Своге, Мездра, сега Каварна или Несебър, или Банско, Севлиево??????? - Как????? , как те успяват да имат отбори и какви традиции във футбола има в един Ловеч, като Дунав събира в "Б" група повече публика отколкото тях в "А"? Оправданието за липса на пари е оправдание за пред децата, ходете, търсете, имате на разположение цял град Русе, търсете и в Гюргево , и в Букурещ, търсете връзки и не стойте на едно място, защото всички това което се казва досега, че не искате да влизате ще излезе вярно. Господин Валентин Христов, не се занимавайте с това кой какво е казал, а си вършете вашата работа, защото тези приказки няма да донесе на Дунав участие в "А" група. Ако не - нека застане друг на твоето място, но да работи и да има резултат, защото е СРАМОТА!!!!!! Аз се срамувам, а ТИ??????

един коментар на фен на Дунав, който обаче подкрепям напълно. От football24.bg е

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
    • Профил
« Отговор #98 -: 11 Май, 2010, 08:30 »
Цитат
1. 10-5-2010 От: съвсем случаен - Господин В. Христов,
(пиша на "ти", защото нямам врезе за официалности) Пиша от свое име и можеби и от името на доста от привържениците на Дунав-Русе. Пиша, за това, че съм огорчен за N-ти път от отношението на хората, които управляват футбола в Русе към запалянковците, към обичащите футбола и в частност Дунав. Малко е да се каже - огорчен, повече вбесен от това, което се прави за футбола. Като човек, който се занимава с футбол и познава географията (предполагам) на България, не ти ли прави впечатление, че Русе е най-големия град в който няма футбол в елита, не ти ли прави впечатление отношението и то присмехулното на хората от селата (Каварна, Несебър и още много други) към институцията, която ти управляваш? Ще се занимаваш със слухове, че този, или онзи бил пуснал нещо в Нета. - Това ли е най-важното сега??????? Това ли е най-важното? 20 години проспани и пропиляни в нищонеправене. Не ти ли беше хубаво, когато хората в слънчевия ден на мача със Спартак Варна скандираха ""А" група, "А" група"????? Всички тези запалянковци вярваха, че отбора ще се върне в елита. Оказа се, че са се лъгали. - СЕДЕМ (7) точки Дунав беше напред! Можеше да направи всичко възможно да влезе, но явно някой не е искал това да стане. - Не ти ли е болно сега, като гледаш село Каварна в "А" група????? Или ти е все едно, най-важното, че ние няма да търсим пари за отбора в "А" група. Тази песен я чувам вече 20 години - кретай си в "Б" и да си добре. Много пъти съм казвал - как успяват Ловеч, Благоевград, Перник и особено Монтана, Своге, Мездра, сега Каварна или Несебър, или Банско, Севлиево??????? - Как????? , как те успяват да имат отбори и какви традиции във футбола има в един Ловеч, като Дунав събира в "Б" група повече публика отколкото тях в "А"? Оправданието за липса на пари е оправдание за пред децата, ходете, търсете, имате на разположение цял град Русе, търсете и в Гюргево , и в Букурещ, търсете връзки и не стойте на едно място, защото всички това което се казва досега, че не искате да влизате ще излезе вярно. Господин Валентин Христов, не се занимавайте с това кой какво е казал, а си вършете вашата работа, защото тези приказки няма да донесе на Дунав участие в "А" група. Ако не - нека застане друг на твоето място, но да работи и да има резултат, защото е СРАМОТА!!!!!! Аз се срамувам, а ТИ??????

един коментар на фен на Дунав, който обаче подкрепям напълно. От football24.bg е
Това мнение няма нужда от повече допълнения! В него смея да кажа, че е описан Дунав много точно и как не ги боли фара за Дунав! Напълно подкрепям!  :beer: (и бири не помагат вече)...
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #99 -: 16 Май, 2010, 13:47 »
Martin Tsirkov : nqma ni6to takova.. nikoga nqkoi ot rakovodstvoto ne e kazval pred men da ne vlizame ili da ne igraem za pobeda v nqkoi ma4...

Така,че преди да критикувате Вальо Христов,проверявайте нещата с факти...

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #100 -: 16 Май, 2010, 14:27 »
Когато,дойде ще се извиня на всички,че съм защитавал В.Х

jinga

• Нов
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #101 -: 19 Май, 2010, 09:56 »
Здравейте фенове да Дунав! По принцип рядко пиша във форума, но днес реших да драсна няколко реда. Всички ни боли от това, че ни излъгаха и се подиграха с русенската публика за пореден път. Незнам до колко следите новините от София, но на мен ми се струва доста добре фактът, че Николай Гигов се отказва от Локо София. В този ред на мисли ми хрумна идея. Незнам дали е възможно по принцип, но ако има такава опция, дали е възможно представител от фен клуба да се свърже с нашето ръководство и да им подхвърли идеята да се свържат с Гигов и да започнат преговори с него и ако могат да го убедят да поеме Дунав. Защо не? :)
Дори ако може направо от фен клуба да му пратят едно писмо и да го накарат да помисли малко върху тази идея. :)
Верно, че той още не е обявил дали ще напусне Локо Сф, но все пак нищо няма да загубим ако опитаме нещо такова.
Вие как мислите? :)

Slamcho

• Напредващ
  • Публикации: 494
    • Профил
« Отговор #102 -: 19 Май, 2010, 15:19 »
Гигов не се отказва от Локомотив , а и без това той спомена че няма да бъде собственик на никой друг български клуб ако напусни  :roll:  :wink:
DUNAV FOREVER !

djani

• Напредващ
  • Публикации: 194
    • Профил
« Отговор #103 -: 19 Май, 2010, 16:50 »
Стефан Крачунов е първото ново попълнение на Калиакра (Каварна)
Новакът в елита Калиакра (Каварна) привлече първото си ново попълнение. Футболистът, който ще защитава цветовата на крайморския тим от новия сезон, се казва Стефан Крачунов.

Той може да играе по левия и десния бек, както и в центъра на защитата. Крачунов е на 24 години и бе един от най-добрите футболисти на Дунав (Русе) през вече изминалия сезон в Източната "Б" Група.

Той е постигнал договорка с Калиакра и от 1-и юли ще бъде футболист на тима. Бранителят, който е родом от Пловдив, ще акостира в тима от Каварна като свободен агент, след като договорът му с Дунав изтича на 30-и юни и няма да бъде поднояван.

"Следим Крачунов през целия сезон и той е точно това, което търсим - млад защитник, който може да играе във всички зони на защитата. Постигнали сме договорка с него и той ще бъде футболист на Калиакра от 1-и юли", заяви специално пред нашата медия кметът на Каварна Цонко Цонев.

Крачунов е 24-годишен. Той игра в Дунав през последните години. Kрачунов е юноша на пловдивския Марица, а освен това е играл и за Ботев.

Стефан е считан за един от най-големите таланти, излизали от школата на Марица. В момента там играе неговият по-малък брат - Пламен.

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
    • Профил
« Отговор #104 -: 19 Май, 2010, 17:17 »
Много поздрави на черния дебелак.