Автор Тема: Истината за ФК ДУНАВ РУСЕ  (Прочетена 22548 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
Re: Истината за ФК ДУНАВ РУСЕ
« Отговор #75 -: 04 Май, 2010, 23:40 »
Мисля,че си единсвеният в форума,който би искал такъв Дунав,Вилио...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

FCDR

• Напредващ
  • Публикации: 310
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
    • http://www.facebook.com/Gadnia
« Отговор #76 -: 05 Май, 2010, 00:58 »
14:00 ч. на стадион Дунав утре (сряда) - Валентин Христов и феновете на Дунав ( среща )
ДУНАВА НЕ ЩЕ ПРЕСЪХНЕ, НАШАТА ЛЮБОВ НЕ ЩЕ СЕ ИЗПАРИ

*BACKO*

• Напредващ
  • Публикации: 459
    • Профил
« Отговор #77 -: 05 Май, 2010, 10:18 »
Цитат на: "dunavfc"
Мисля,че си единсвеният в форума,който би искал такъв Дунав,Вилио...

Може и да не искаш, но се налага.... това съм на 100% сигурен, че не е писано от футболист, а то някой като нас болен за синята идея. Също така това е прекрасен начин да се провокира ръководството, за да се издработи класирането ни на бараж  :4iki  ( ако се сещате за какво говоря ) . Щом кмета и В.Х. толкова милеят за отбора и много ги боли, че Дунав не е в "А" група, ще се поддадат на провокациите и ще ни издействат бараж....  :wink:

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
    • Профил
« Отговор #78 -: 05 Май, 2010, 14:12 »
Първо,благодаря за бана.
Второ,каквото мнение искам ще изказвам,защото си е мое желание,ако искате ми сложете доживотен бан,аз пак ще идвам на мачовете на Дунав,и ще обичам отбора.
П.С. Дано днес се разбере всичко !

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #79 -: 05 Май, 2010, 14:23 »
Значи това интервю на г-н Вальо Христов пред русе24 ще цитирам кратко неговите исказвания...

Цитат
Срещу Любимец дори не влизах след мача, знайно по какви причини. Не е оправдано да се внася напрежение в отбора, точно преди важните мачове. Може би някой се е засегнал, заради декларацията, която накарахме футболистите да подпишат, но тя беше по-скоро за морален дълг към клуба. Въпреки всичко, ние се надяваме, че ще успеем да влезем в елита

Добре бе адаш... Бяхме с шест точки на първо място пред втория и добре разбирам да е имало спад,но сега чак на трето... Малко ми е трудно да повярвам, че имаме шансове... Вчера разбрах, че четете във форума... Тоя мач с Добруджа трябваше да го вземем, както и с Любимец... За Брестник е болна тема... Ако бяхме ги зели тези 2 мача сега щях да съм много по спокоен, а и не само аз ами и всички фенове...  Дано Спартак плд да скочат на Краварна и ние да вземем мача със Светкавица и тогава ще сме повече от доволни!
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

ДУНАВ

• Напредващ
  • Публикации: 522
    • Профил
« Отговор #80 -: 05 Май, 2010, 14:41 »
Информация от стадион Дунав? Някой да се включи на живо :)

dunavrs

• Напредващ
  • Публикации: 750
    • Профил
« Отговор #81 -: 05 Май, 2010, 19:23 »
Хайде,никой ли няма който да каже какво е станало...

FCDR

• Напредващ
  • Публикации: 310
    • Профил
    • http://www.facebook.com/Gadnia
« Отговор #82 -: 05 Май, 2010, 21:33 »
Нищо конкретно, Всички футболисти застанаха зад Валйо - казаха че няма нищо такова от написаните неща тези дни.
Ако Калиакра паднат и отидем на бараж сме щели да го вземем. Като цяло това е :)  :beer:
ДУНАВА НЕ ЩЕ ПРЕСЪХНЕ, НАШАТА ЛЮБОВ НЕ ЩЕ СЕ ИЗПАРИ

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
« Отговор #83 -: 05 Май, 2010, 23:05 »
Аха, а как не обещаха да положат обществено-полезен труд в случай че Калиакра не паднат, не знам. Примерно да изметат стадиона, да измажат съблекалните, такива работи.

rado9106

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #84 -: 06 Май, 2010, 00:10 »
Понеже съм от село  и не е като в града интернет имам от около 2-години ,и така през 2006 с татко отидох а мач на Дунав в Русе ,аз не се вълнувам от футбол ,моята страст са колите ,но ми хареса обстановката на ГРАДСКИЯ СТАДИОН и така се започна ,както казах по-нагоре нямах интернет тогава и при гостуванията на Дунав постояно търсех някое радио което да предават нещо свързано с мача на Дунав и с всяка промяна в резултата в полза на Дунав се радвах супер много.Ходиме с татко на домакинските мачове и така .В предишните сезони не сме имали такива шансове за класиране в "А" група и така ,но този сезом повярвах МНОГО  че ще успеем но на мача с Брестник вече се почуствах предаден но пък имаше надежда за класиране ,сега вече когато това е невъзможно се ЧУСТВАМ МНОГО ГАДНО И СИГОРНО НЕ САМО АЗ !Дори и Калякра да паднат ние сигорно ще направим Х със Светкавица ,мисля си това защото последните 5-6 мача за направо незнам как да кажа в сравнение с мочовете преди това ,дори и да е имало спад в играта добре де 2 мача да е така айде 3 ама то вече се усеща че някои НЕИСКА В РУСЕ ДА ИМА ФУТБОЛ ,и заради това си мисля че и да паднат Маргарините ние пак ще се издъним "невино" сис Светкавица !
Ама ЕВАЛА НА РЪКОВОДСТВОТО ! ДО СЕГА ВСЯКА ГОДИНА БЕШЕ СЕ ЕДНО И СЪЩО 5-6 МЯСТО АМА ТАЗИ ГОДИНА СА РЕШИЛИ МАЛКО РАЗНООБРАЗИЕ БРАВО !!!
НО ТАКА ПО ТОЗИ НАЧИН НЕ ПЕЧЕЛЯТ НИЩО ОСВЕН НЕГАТИВИ ОТ ФЕНОФЕТЕ
Казха ми че когато Ферарио Спасов е бил треньор на Дунав е искал да купи акцийте на отбора (нз дали се казва акций или както си е там) и да носи момчета да ги обиграва и да ходят след това в Литекс но явно на ръководството не е съгласно зщото няма да може да си прибира кинти ,не че никой не иска да стане спонсор а просто ръководството не ще да продаде отбора а надали ще има спонсор който да си дава парите на някои си и този някои си да ги разпределя !
АЙДЕ ВЕЧЕ БАГАЖА И РЪКОВОДСТВОТО ДА СИ ХОДИ !!!
ПИСНА НИ ОТ ЕДИН И СЪЩ СЦЕНАРИЙ ВСЕКИ СЕЗОН ИСКАМЕ ЛЮБИМИЯ СИ ОТБОР ТАМ КЪДЕТО МУ Е МЯСТОТО !!!

FCDunavRuse1949

• Напредващ
  • Публикации: 288
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
« Отговор #85 -: 06 Май, 2010, 00:19 »
rado9106, Дунав НИКОГА не може да бъде сателит на някой отбор!
А Ферарио Спасов напусна, защото от му се месили в работата. (или поне това беше обявената причина)

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #86 -: 06 Май, 2010, 01:05 »
Стига с тия глупости тоз чул,оня онодил и нз си какво.Вярно е,че форумът е място за коментари,но тука ебаси филмите,ебаси драмите и то все от хора,които гледат отбора от 1,2 години ....

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #87 -: 06 Май, 2010, 01:15 »
Момчета ,Феро-меро,Мариян,заебте ги ,треноьрът е един и се казва МИРОСЛАВ МИРОНОВ,А СЛЕД ТОВА ЩЕ ИМА ДУО ,ЛЮСИ КИРОВ И ИВО КИРИЛОВ,СПОСОБНИ,ДА ИЗВЕДАТ ДУНАВ НАЙ-МАЛКО ДО ЛИГА ЕВРОПА,А ТЕ СА ШАМПИОНИ...ГОЛЕМИ ШАМПИОНИ!!!!

Капиш?
Хуй за оня ....Кольо!!! :censored:  :censored:  :censored:  :censored:

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #88 -: 06 Май, 2010, 01:48 »
защо ми е махнато мнението за мача с светкавица и по скоро истината че дори и каварна да паднат ние пак "Х" с светкавица и обратното ако те бият и ние бием !

ТОВАААААА ЕЕЕЕЕЕЕ ШИБАНОТО НИ УПРАВЛЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

pACo93

• Напредващ
  • Публикации: 187
    • Профил
« Отговор #89 -: 06 Май, 2010, 01:52 »
Цитат на: "erosso"
защо ми е махнато мнението за мача с светкавица и по скоро истината че дори и каварна да паднат ние пак "Х" с светкавица и обратното ако те бият и ние бием !

ТОВАААААА ЕЕЕЕЕЕЕ ШИБАНОТО НИ УПРАВЛЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе
Ти си наказан тихо там  :lol: