Автор Тема: Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав (Русе) 2:2  (Прочетена 36759 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pobeda

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав (Русе) 2:2
« Отговор #345 -: 19 Април, 2010, 16:29 »
Цитат на: "Valentin"
Гостуването беше блестящо! До колкото за мача,еми то тея продажници какво да се очаква :X! Кур за мача! Пихме,поговорихме,видяхме се с Добруджанци... Тука четох една страница и какво да кажа :X Има нещо като фенове(не всички),които ако Дунав влезе в А ще са най-запалени, а ако остане в Б ще го плюят :x Това са псевдофенове,които искат да гледам Жесека и Левски.. Това за мен не са фенове! До колкото гостуването да се върнем пак там! Тръгване 10:00 посока Русе-Силистра-Добрич! Пътя след Сливо Поле беше адски гаден... Както се казва дупка до дупка, дай малко гас ама уви без гаста... Към Добрич вече като минахме Силистра пътя почти го нямаше... Така стигнахме до Добрич живо и здраво! Благодаря на шофьорката за доброто каране:)! Момчета от Добруджа ни посрещнаха и така отидохме до паметника "Хан Аспарух" (прочутото място на Добричлии).. Пихме,ядохме и се веселихме както се казва :) и след това на мача! Добър съпорт и от двете страни,но на терена беше друго... Като цяло за мен се получи добро гостуване... На връщане Добрич-Варнъ-Русе... Ех тази магистрала.. То сегашното международно е по добро от нея ама все пак по-бързо стигнахме :)
Гъзи аз не искам да гледам Жесека и Левски,а отбори като Черноморец Бургас,Славия и Литекс.Иби ги у мамата "грандовете".Надявах се да влезем в А група,само дето съм бил със замъглени очи явно.Вече ми е ясно, всичко в тази държава е продадено!Цялата е продадена.Жалко за нашия отбор.Не ми е ясно как нашите ще играят като нямат пари,ако беше Барселона щяха да играят.Просто това не им е отборът на сърцето за съжаление.Всеки си избира сам пътя.Това за стадиона,че щели да го ремонтират,ако влзем в А група беше бахти простотията.Още повече ни дразнят.Смотаняци!Ами дано го оправят,ако влезем в А група!А и на този стадион нашия кой би дошъл.Виж в Бургас,там правят нещо,в Литекс(малко стадионче,но да ти е приятно да ходиш там),на Славия е по-добър от тези на "наште грандове".Ако имахме поне такъв като на Сливен можеше и други хора да дойдат,ама не кой ще спонсорира отбор с такова ръководство.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

taffcho

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 23
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #346 -: 19 Април, 2010, 16:41 »
Цитат на: "Slamcho"
Цитат на: "taffcho"
Цитат на: "millwall_fan"
Като не можеш да биеш най-слабият отбор в групата ,след ония циркаджии от спартак варна ,играеш в Б група ,просто е!
:lol: ти си зле е

На кое място беше Добрич преди този кръг ??  :4iki

11, сега паднахме на 12-то, колко отбора има??? и по какво преценявате кой е най-слаб, по класирането ли? хаха по тая логика вие не сте най-силни при условие че дори бихте Краварна......

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #347 -: 19 Април, 2010, 16:42 »
На паметкика беше лудница наздраве пичове :beer:

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #348 -: 19 Април, 2010, 16:42 »
Цитат на: "pobeda"
Гостуването беше блестящо! До колкото за мача,еми то тея продажници какво да се очаква :X! Кур за мача! Пихме,поговорихме,видяхме се с Добруджанци... Тука четох една страница и какво да кажа :X Има нещо като фенове(не всички),които ако Дунав влезе в А ще са най-запалени, а ако остане в Б ще го плюят :x Това са псевдофенове,които искат да гледам Жесека и Левски.. Това за мен не са фенове! До колкото гостуването да се върнем пак там! Тръгване 10:00 посока Русе-Силистра-Добрич! Пътя след Сливо Поле беше адски гаден... Както се казва дупка до дупка, дай малко гас ама уви без гаста... Към Добрич вече като минахме Силистра пътя почти го нямаше... Така стигнахме до Добрич живо и здраво! Благодаря на шофьорката за доброто каране:)! Момчета от Добруджа ни посрещнаха и така отидохме до паметника "Хан Аспарух" (прочутото място на Добричлии).. Пихме,ядохме и се веселихме както се казва :) и след това на мача! Добър съпорт и от двете страни,но на терена беше друго... Като цяло за мен се получи добро гостуване... На връщане Добрич-Варнъ-Русе... Ех тази магистрала.. То сегашното международно е по добро от нея ама все пак по-бързо стигнахме :)
Гъзи аз не искам да гледам Жесека и Левски,а отбори като Черноморец Бургас,Славия и Литекс.Иби ги у мамата "грандовете".Надявах се да влезем в А група,само дето съм бил със замъглени очи явно.Вече ми е ясно, всичко в тази държава е продадено!Цялата е продадена.Жалко за нашия отбор.Не ми е ясно как нашите ще играят като нямат пари,ако беше Барселона щяха да играят.Просто това не им е отборът на сърцето за съжаление.Всеки си избира сам пътя.Това за стадиона,че щели да го ремонтират,ако влзем в А група беше бахти простотията.Още повече ни дразнят.Смотаняци!Ами дано го оправят,ако влезем в А група!А и на този стадион нашия кой би дошъл.Виж в Бургас,там правят нещо,в Литекс(малко стадионче,но да ти е приятно да ходиш там),на Славия е по-добър от тези на "наште грандове".Ако имахме поне такъв като на Сливен можеше и други хора да дойдат,ама не кой ще спонсорира отбор с такова ръководство.
Туак се бъркаш... Първо какво са ти виновни Добруджанци,че да пишете ама Толбухин ама Добрич били еди ко си, еди какви се и т.н.! Второ това за посещаемоста се бъркаш май с някой отборче... Този сезон не веднъж доказахме,че имаме публика(дори и на студ)!
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10526
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #349 -: 19 Април, 2010, 17:08 »
Цитат на: "vilio"
честно казано и мене не ме ебе за пикника ви...10 страници един не написа за играта, за мача...спортно-техническата част....кой го боли чепа за добруджа и паметниците им и кръчмите им( нищо лично към момчетата от добрич, но да си ги коментират в техните форуми), но аз си гледам моя отбор и не ме интересува каменица ли сте пили, кибапчита ли сте яли...другия па тръгнал магистралата да ми обеснява ква била...батка ти освен русе-варна пътувал ли си някаква друга дестинация?

един да каже димов така и така игра, един да каже цирков така и така игра...един да каже дали имаше желание в играта на росен и пинчера...иначе сряда вечер ги коментирахте още малко и кой къде ходи и какво прави след мача й коя путка ебе....айде малко по сериозно де...24 часа след мача влизам за 68 път във форума за да прочета нещо за играта, няма и няма

Еми ще се пробвам....Мнението е субективно, а и анализът не бива да го правя аз, но хайде щом искаш...

1. Александър Димов - без особена работа пред своята врата. Спаси един добре изпълен пряк-свободен удар около дъгата пред наказателното поле, който отиде в долния ъгъл на вратата. Имаше още едно разбъркване, при което се намеси адекватно. Първият гол беше неспасяем, защитниците оставиха играчът на Добруджа след продължително меле да го разстреля от 5 метра. При второто попадение може би можеше да се намеси по-добре, но от къде да очаква, че Гинев и Крачунов няма да скочат и рутинно да избият една съвсем обикновено центрирана топка.

20. Мартин Цирков - игра на обичайното си ниво. Беше нахъсан и се справи със задълженията си в защита. Един-два пъти успяха да го надбягат по крилото, но след това се справяше. Без забележки.

4. Емил Иванов - според мен много силен мач. Стабилен и уверен в изявите си, с изчистена игра, без грешки и излишни простотии. Заслужава много добра оценка.

16. Стефан Крачунов - игра като централен защитник. С доста неадекватни изяви. Като цяло кръгла нула

14. Ангел Гинев - За този играч май сезонът приключи някъде в Несебър. Трети пореден мач с решаващи грешки, заедно с номер 16. Когато трябваше, се намесваще добре, когато трябваше да допуснем гол, с решителни заслуги със своието (без)действие. В последните минути вместо да подаде по крилото за атака, с дълъг пас подаваше....в нищото. Абсолютна трагедия

11. Деян Димов - един от малкото адекватни играчи в този мач. Направи страхотен извеждащ пас за втория гол. Страхотно видя Пинчера и с едно докосване го изведе по страхотен начин сам срещу вратата и просто го задължи да вкара сам срещу вратаря. Няма да кажа, че Пинчера е нямало как да пропусне, защото вече се убедихме, че нападателите на Дунав има как да пропускат сами срещу вратата, и още как. Колкото до Виерата - добър мач като цяло

10. Ивайло Кирилов (к) - мъчеше се да прави там нещо, но се получаваше едно голямо нищо. Игра само 45 и беше сменен поради контузия. Без него отборът изглеждаше още по-зле. (5. Павел Панов - не знам защо влезе при 1:1, като той никога не може да бъде плеймейкър - опази Боже. Като разбивач се справя добре, има физика и не прави грешки, но не може да организира атаки. Имаше много грешки при подаванията, но друго не можеше и да се очаква)

23. Любомир Иванов - изигра добро първо полувреме, след това с изявите си по нищо не можах да си припомня, че беше на терена. Докато играеше, го правеше добре, после просто престана и се изключи от играта.

7. Светлин Симеонов - Абсолютен фигурант цял мач. Вкара един гол, който просто нямаше как да го изпусне (всъщност имаше как, но пасът беше брилянтен и щеше да бъде много нагло). В останалото време никакъв го нямаше. След гола му дойде самочувствието и почна да раздава правосъдие на съотборниците си, карайки им се. Особено на вратаря, който кой знае защо беше нарочен, че не е спасил втория гол, станал сред груба грешка на защитниците, която далеч не беше случайна, но друга тема...

8. Росен Каптиев - първото полувреме се мъчеше да прави някакви атаки. Вкара абсолютно случаен гол, след като се опита в стил в мача с Несебър да си поведе топката, останал сам срещу вратата. Поведе ли си я, спря ли я, какво направи, но вратарят на Добруджа свърши останалото и по някакъв мега странен начин топката се озова в мрежата. Не ме питайте как стана, нито аз мога да си го обясня, нито Росен може да ви каже как го е 'вкарал' този гол. Няма значение. През втората част ако Миронов имаше дневник, трябваше да му пише отсъствие.

9. Румен Шанкулов - игра едно полувреме, но то му бе достатъчно да направи пропуска на мача. Случайно, или не, излезе сам срещу вратаря на Добрич малко след като стана 0:1 и вместо да вкара, както го е правил, тръгна да го прехвърля на 5 метра пред вратата. Излишно е да казвам резултата какъв беше от това. На почивката някъде беше сменен. Като цяло това е за него....

21. Владимир Каптиев - влезе като смяна на Шанкулов. Направи и някои добри неща, но като цяло не се отличи с нищо в този мач.

Като цяло за играта...

Във въздуха останаха очакванията за крупни промени в състава, с освежаване с по-млади играчи. Георги Терзиев и Божидар Георгиев така и не дочакаха своя ред да играят в този мач. Да се чуди човек, защо ги взехме момчетата - сигурно да чистят скамейките. Когато Дунав искаше - засилваше малко темпото и вкарваше. Когато пак искаше, намаляваше темпото и защитниците правеха безумни простотии, за да може Добруджа да изравни. При 2:2 вече някои наши играчи даже бавеха времето с лежане или подмятания на топката кой да изпълни някакъв тъч в нашето поле...
За останалите неща вече казах.
Като цяло не съм разочарован от разходката. Всичко беше чудесно, освен пътищата и това, за което бяхме в Добрич между 17:00 и 18:45. Но хубаво представление направиха нашите, спор няма. Останалото дето го говорят по интервютата, са го приказвали и друг път. Тотални простотии за мен, но такова е положението...
Който е съпричастен към Дунав, да идва по мачовете у дома, защото без участието на цялата публиката, с бездействие и апатия няма да променим нищо в тоя отбор...Не е сигурно, че и при обратното от наша страна, ще се получи нещо, но шансът все е по-голям. Който идва само, когато отборът има шанс да се изправи срещу някой шопски гранд, да се чувства съвсем сериозно поканен да остане на канапето в хола.
Аз не искам даже А група. Аз искам да видя в този работа професионална работа. Ако няма да влизаме, ми кажете, вземете млади перспективни момчета, които да играят всеки мач на максимум, вложете останалото в базата. Така никой няма да се сърди. Поне се съгражда нещо. Уви, вече не съм убеден, че сегашното ръководство има желанието, а и интелектуалния капацитет да направи това.
В момента нито преследваме високи цели, нито се инвестира в базата, няма и да се направи, нито се гради отбор в перспектива. Хората, управляващи Дунав изглежда, че нямат стратегия за това какво ще се прави дори и в следващите 10 часа...
Only the dead fish follow the stream

pobeda

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
    • Профил
« Отговор #350 -: 19 Април, 2010, 18:01 »
Цитат на: "pobeda"
Туак се бъркаш... Първо какво са ти виновни Добруджанци,че да пишете ама Толбухин ама Добрич били еди ко си, еди какви се и т.н.! Второ това за посещаемоста се бъркаш май с някой отборче... Този сезон не веднъж доказахме,че имаме публика(дори и на студ)!
Значи първо за публиката не си ме разбрал,да наистина Дунав има много публика за българските стандарти,но не се ли замисляш,че можеше да е по-многобройна,ако стадиона беше в по-добро състояние.А това за Добруджанците,не съм казвал нищо за тях,че са ми виновни нещо.Объркал си ме с някой друг :) .

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #351 -: 19 Април, 2010, 20:40 »
Гледах репортажче от мача в Добрич ,тази отрепка Гинев не си направи труда да скочи на гола за 2:2 ,след това се звери и блещи на тренировка ,да еба троянския му кон куц !!! chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif  chair.gif

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #352 -: 19 Април, 2010, 20:47 »
Шокиран съм от локумените теми които се получават  :lol: Преди 1-2 год. си писахме в форума 8-10 души,имало е периоди в които с дни да е нямало нов пост.Сега кой от къде излезе,кой от къде се появи,правите теми по 300 страници,големи локуми развивате,кой къде ял,кой продал,кой как играл..Както и да е,забравяме тоя мач и гледаме напред,квото стане !!

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #353 -: 19 Април, 2010, 20:50 »
Така е по добре,не ми казвай ,че преди форума ти харесваше повече!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #354 -: 19 Април, 2010, 21:05 »
Да,бе ако съм сериозен е по-добре,но като знам,че ако тази година не се класираме поне за бараж,от догодина пак сме същите познайници в форума  :mrgreen:

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10526
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #355 -: 19 Април, 2010, 21:06 »
Ами така ще е по-добре, бе....кой ще ви плаща трафика, дето сега правите, а  :D  :D  :D
Ще го разкапем тоя сървър, ей...  :lol:

Междудругото това са посещенията на сайта -> http://www.tyxo.bg/?27306

Миналата година бяхме много радостни като чукнем 500 за деня  :)
Only the dead fish follow the stream

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
« Отговор #356 -: 19 Април, 2010, 21:10 »
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

Valentin

• Напредващ
  • Публикации: 914
    • Профил
« Отговор #357 -: 19 Април, 2010, 21:19 »
Хахаа култова снимка! :)  :beer:  :beer:  :beer:
ДУНАВ, ЗНАЧИ ИСТОРИЯ!

Persona Non Grata

• Напредващ
  • Публикации: 678
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил
« Отговор #358 -: 19 Април, 2010, 23:42 »
Вильо,брат нормално е всеки да каже по някоя дума за пътуването.Всеки се прибира и носи вълнение и емоция в себе си.Сега какво да кажа за всеки един играч,аз да не съм статистик.Пък и вие знаете кой как играе,защитата трагедии,Димов е пълен шаран,другите с моментни проблясъци.

Освен страхотния гол на Пинчера нищо кой знае какво няма да се каже за играта.Тотален срив последните 3 мача и това е...

П.С.Тафчо братле,и аз бях на мача и сигурно сме си казали наздраве на паметника,но тия 4 000 къде ги видя не знам...

Едни и същи боклуци
От различни села
Едните от Лефски
Другите от ЦС*КА

Д.Д.Ф.К. 1919

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 20
    • Профил
« Отговор #359 -: 20 Април, 2010, 00:00 »
Цитат на: "blue1990"
Вильо,брат нормално е всеки да каже по някоя дума за пътуването.Всеки се прибира и носи вълнение и емоция в себе си.Сега какво да кажа за всеки един играч,аз да не съм статистик.Пък и вие знаете кой как играе,защитата трагедии,Димов е пълен шаран,другите с моментни проблясъци.

Освен страхотния гол на Пинчера нищо кой знае какво няма да се каже за играта.Тотален срив последните 3 мача и това е...

П.С.Тафчо братле,и аз бях на мача и сигурно сме си казали наздраве на паметника,но тия 4 000 къде ги видя не знам...
1 500- 2 000 беше посещаемостта. За отбор в дъното на таблицата, играещ ужасяващо трагично в последните си мачове и след 2 сезона във "В" група, е повече от добре. Най-много публика имаше срещу Спартак Варна (около 3 500), когато все още бяхме на 7-мо място. Не ми се мисли какво ще е, ако сме първи, но това може да се случи в сравнително далечно бъдеще, така че си стоим на земята и просто продължаваме да подкрепяме отбора си. Наздраве!