Автор Тема: Спартак С-94 (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 25823 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

spartaka

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 66
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
    • http://www.koziroga.blogspot.com  (?????????? ????????)
Re: Спартак С-94 (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:1
« Отговор #225 -: 18 Март, 2010, 22:59 »
Цитат на: "dunavфен"
Цитат на: "spartaka"
Пич,ей такива като теб супер много ме дразнят,вземи си замълчи,незнам какъв е тоя фен на Ботев и какво точно е правил на стадиона не ми стана ясно,ама ти недей се изказва неподготвен,че така много нервиш,стадиона наистина не в състоянието което трябва да е и ще ти каза защо: когато Спартак беше последно в А група искаха да строят нов стадион,бутнаха старите трибуни и го почнаха,но го докараха до никъде и затова сега е на това дередже,но сега се почна пак,сега се прави проект в момента на новият ни стадион и до около 2 години,ако искаш пак пиши какъв е тоя стадион,а и не се подигравай без покритие и да не почвам и аз каква била разликата м/у Пловдив и Русе или който и да било град като агитки и футболна-фенска култура,досега съм бил винаги коректен във вашия форум не ме карай да обръщам другата страна на монетата,айде със здраве
Виж сега, на голям мъж точно тук недей да се правиш! Ако беше във форума на Калиакра или Несебър да, но тук по-спокойно. Никой не ви е виновен, че ви били съборили тлибуните. Фактът е че в момента стадиончето ви е твърде смешно. Когато ви построят стадион или поне почнат да го строят, тогава се радвай и хвали. При условие, че сега правели проекта, всичко е ала бала още и може само с проекта да си останете, както беше с нашата спортна зала години наред. За разликата между Пловдив и Русе наистина ако имаш да казваш нещо просто го кажи, всички сме в очакване с широко отворени очи и уши. Единственото ви предимство (ако изобщо може да се нарече предимство) e че сте с повече жители, в резултат на което е нормално да имате повече отбори както и по-големи агитки. От друга страна колкото и отбори да имате и колкото и да сме назад от вас, със сигурност стадиона ни е в много по-дбро състояние от всичките ваши "арени"  :D . И да напомня - ТУК НЯМА ДА СЕ ПРАВИШ НА БАРОВЕЦ, ЗАЩОТО ТУК Е РУСЕ!
 ЗАПОМНИ ГО ДОБРЕ!
Ей пич,изумяваш ме,прав е колегата,където ти вика,че го удряш на форумно хулиганство,нямам намерение да се заяждам с теб,обичай си отбора,ама това не е начина,айде удряйс и го на местен шовинизъм,но фактите и реалността всички хора ги виждат,кой,какво,къде няма смисъл от такива нападки,оня бил такъв,хубаво,твое мнение,запази си го за теб и другите имат очи,видя ли са,но не го пишат тук и не се заяждат и за последно,никой на нищо не се прави тук,както сам каза това си е ваш форум,следя го,защото имахме мач с вас,толкова от мен,успех на Дунав и дано поне вие видите А група още тази година,защото града,а и вие истинските,фенове-реалисти го заслужавате,успех наистина и до нови срещи,но в А група  firstprize.gif  :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
Спартак Пловдив - един отбор завинаги в нашите сърца
http://http://spartakpd.info/

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #226 -: 18 Март, 2010, 23:08 »
Цитат на: "erosso"
Цитат на: "tedobg"
Само туристи в Пловдив викнахме 2-3 пъте и ония заспаха chair.gif

Тедо ти колко пяя или бяхте да пиете бири с приятелите ви от Ботев .... аз още ми е прегракнъл гласа да го ева днес на работа името ми докато си кажа хората ме питат кой кой .... и си лафихте горе до оградата  както и да е
дано да бием спартак от варна че иначе си ибало мамата

Аве еи фес гаден много повече виках от тебе и кво като съм пил с Ботевисти а бе трол :4iki

model_86

• Напредващ
  • Публикации: 121
    • Профил
« Отговор #227 -: 18 Март, 2010, 23:27 »

:0004:

spurs

• Напредващ
  • Публикации: 280
    • Профил
« Отговор #228 -: 19 Март, 2010, 01:00 »
Момчета,разберете, че мачовете са в Каварна и Несебър.Ако ще се плашим от мечки защо ще ходим в гората?К'ва А група?Там какво ни чака?Не разбирам анализите и сметките...това ако стане , онова ако стане...Да би било добре....Ама до там....Всичко психологически и реално се решава в тези мачове...1vs1...Нека не паднем и в 2-та мача...от там нататък...една загуба в Пловдив било то и нещастна (дано да е така) се преживява и не е краят на света.Ясно е на 99% , че имам 9 точки следващите 3 мача.Нека от там нататък има правилна стратегия и ...каквото сабя покаже...до тогава само ДУНАВ и умерено с коментарите , че наистина ставаме смешни и пак ще се снимане с класиранията от зимата....
Live And Let Die Tonight!!!Every Night!!!

yellowblackpower1912

• Нов
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #229 -: 19 Март, 2010, 01:17 »
Такива като тоя dunavfc ,тия мангали каде бяха с вас в Пловдив,срамят емблемата на ДУНАВ.. а лично с тия момчета с който пихме бири бяха доста стабилни еваларката им права .. дано се видим отново , пожелавам ви А група! , кур за мангалите и турците !!!
СВОБОДЕН БОТЕВ !!!

dunavfc

• Фен
  • Публикации: 1564
  • Одобрение: +38/-7
    • Профил
« Отговор #230 -: 19 Март, 2010, 01:23 »
За твое сведение нашата агитка не е ксенофобска,а ако е такава нека да разбера,още сега,за да не припаря никога повече там..

spurs

• Напредващ
  • Публикации: 280
    • Профил
« Отговор #231 -: 19 Март, 2010, 01:36 »
Цитат на: "yellowblackpower1912"
Такива като тоя dunavfc ,тия мангали каде бяха с вас в Пловдив,срамят емблемата на ДУНАВ.. а лично с тия момчета с който пихме бири бяха доста стабилни еваларката им права .. дано се видим отново , пожелавам ви А група! , кур за мангалите и турците !!!

Пич , харесвам Ботев от много години , евала за съпорта и феновете , не обичам циганите и турците по нашите земи , но ОБИЧАМ ДУНАВ.И който е за ДУНАВ и аз съм зад него.Това е форум на ДУНАВ.Бъди толерантен и политечески възгледи в друг форум.И пакистанец да е , щом е на стадина и вика за любимия отбор от сърце няма лошо...Може и да бъркам, но философия...Лека ви пожелавам...
Live And Let Die Tonight!!!Every Night!!!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10526
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #232 -: 19 Март, 2010, 06:32 »
Темата приключи
Only the dead fish follow the stream