Автор Тема: Дунав - П. Волов (Шумен) 1:2  (Прочетена 14452 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Samo_Dunav

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: 11.04.2009 17:00 "Дунав"- "Панайот Волов" (Шумен)
« Отговор #15 -: 08 Април, 2009, 11:42 »
Кажете на кой стадион ще играят юношите на Дунав  :?:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #16 -: 08 Април, 2009, 13:22 »
Цитат на: "Sanches"
Браво, Вильо....ти си точният пичага...каза им го на селяндурите, които , като некви дърти педали седят и викат в залата!!! После ми казват: Абе ела поне веднъж да гледаш баскетбола...найш ко яко, ква атмосфера!"
Ами че тя залата 10 на 10, кво нема да има атмосфера, то и 20 души да решнат и те ще направят атмосферата...абе майната им! Марионетки, модераторчетата ми те...хехехе

Кой от вас е бил на стадион с публика от 60 - 80 000 души??? Тогава вижте атмосферата ква е!!! И вие сте ми били фенове...пфу...

Таз, ти, глупако, като вземаше пари на заем да ходиш по мачовете, забрави ли това вече!!! До колкото знам още имаш да връщаш някой лев... А сега плюеш по това, което уж ти било на сърцето, че и татуировка неква имаш май...

Да, ама футболът не е само бира и голямо мнение за себе си, момчета...Кажете ми, колко пъти Кубинеца, Явор, Гаргата и другите нещастници там са догледали цял мач, било то в Русе или навън...Целта им е да се насмучат, то и пиенето им е толкова де, 2-3 бири и са в нивата...

Знам, че тези, които не идват с нас или не могат да са с нас на мачовете навън, завиждат и злобеят здраво!!! Нормално е, нали сте българи, няма друг начин...Но не пишете разни глупости тогава, от които да си личи колко сте жалки и дребни!!!

Хайде на Албена, да си изкараме и Великден, 3 дневна екскурзия!!! Телефона ми е същият, който иска повече подробности, нека ми се обади!!! Тръгването може да стане още от петък... А другите си гледайте педерасткия си спорт, тук, на местна почва...Нали сте много отворени, вървете си подкрепяйте баскетболистките навън, ама не ви изнася нещо май цената на нафтата ли кво?!?!?!! Пфу...

това за напиването и аз съм съгласен че е така , но лично за себе си мога да кажа че като съм идвал на мач сам преграквал винаги и от 10 мин преди на4алото до 10 мин след края на мача стоя там... но не мога да успоря факта , че единствените Евротурнири които съм гледал в РУСЕ бяха на баскетбола , иначе съм бил на мач с 50 000 и 40 000 души и то често , така че и там знам ква е атмосферата ! , аааа и не е нужно да е супер мн публиката за да има атмосфера ... в англия са малко пасивни и там Цокат яката Бира ... но един мач с Фенове на Сигма Олоумуц :) напиши в Гоогле-то и ще видиш онези с 5000 -10 000 души кво се казва атмосфера , подпалват си направо стадиона от Факли .... ни кви атмосфери правим ;( фарляме ленти . но не се сърдя на никого , просто няма пари за нещо повече... ако всичко продължава по същият начин ,  и дори ако дунав 2007 влезнат в елита на баскетбола , колкото и футбола да е най - великата игра , интереса към баскета ми се струва че ще се увеличи още повече , не защото е спорт който би бил по известен от футбола, ааа защото Фк-то играят без Сърца , нещо което правят момичетата от ЕКОНТ !!!   :box:  :box:  :box:
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #17 -: 08 Април, 2009, 15:13 »
Цитат на: "vilio"
аве пичове не се излагайте ве....кво ще ходите на тоз смотания баскет....кой ти гледа женски баскет изобщо по света....ако някой ми каже шампиона на женската НБА или на евролигата без да отваря сайтове го черпя 1 бира....кой го ебе изобщо за женски баскет или волей.....умряла работа......вървете си на стадиона и тва е.....или сте фенове или не сте....то и ботев отбора им загива, но хората си ходят на мачове.....кой го ебе за тая коза наталия топалова примерно?

ако не са еконт, надали ще ги подкрепяте...едно е да си спонсор на 4-5 "звезди" в българския женски баскет, друго е да издържаш цял футболен отбор......вярно е че отбора е пълен с троянски коне, но защо трябва да страда името Дунав

И на кои мачове ходят феновете на Ботев?
С Левски, с ЦСКА, с Локо и на някои друго гостуване че да почупят стадиона. Иначе имат по 200 души на мач.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #18 -: 08 Април, 2009, 15:48 »
Така ,аз ще го напиша просто и ясно,някой стигнаха до феновете в Чехия чак  :slap  :slap  :slap

Работата е проста,на единия мач играят 1-я срещу третия в елитната дивизия,на другия мач се срещат 6-тия и 13-я или 14-я в Б група.Изводите ги оставям за умните хора.Екскурзията до Албена,Балчик или където се играе мача е едно харакири,излишно харчене на пари за мач със ясен знак 1.А за всички ходили до Стара Загора,гордейте се с невероятния успех на двата отбора участвали в betsafe.

Русенската спортна общественост ясно ще покаже на кой от двата мача ще има повече хора,в зала за 1200 човека или на стадион за 22 000 души?Останалото са приказки,чупки в кръста и излишно надуване.

tisho_rs

• Фен
  • Публикации: 1159
  • Одобрение: +9/-10
    • Профил
« Отговор #19 -: 08 Април, 2009, 17:36 »
със сигурност ще има повече емоции на баскета-пък и отбора го заслужава

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
« Отговор #20 -: 08 Април, 2009, 18:04 »
Трябва да се даде нещо на Шумен, че засега са на изпадане. Нека има за следващия  сезон по-сгодни места за гостуване.

marto_ol

• Напредващ
  • Публикации: 514
    • Профил
    • http://mbyrdarov.blogspot.com/
« Отговор #21 -: 08 Април, 2009, 19:28 »
Днес от 17:00 на Градския стадион в Русе се изигра приятелски мач между "Дунав" и "Две Могили" завършил 1:0. Първото полувреме бе доста скучно,  но през второто Недялко Хубенов разведри малцината дошли да гледат срещата. В 65-та минута след центриране на Владимир Каптиев отдясно близо до аут линията, Недялко Хубенов я засече и с задна ножица вкара победния гол. Явно пловдивският футболист е искал да направи повторение на снощния гол на Адебайор.  Ето и стартовият състав на "Дунав": С.Антонов, Денчо Денчев, Дамян Дамянов, Владимир Каптиев, Юлиан Ангелов, Цецо Бонев, Павел Панов, Нено  Ненов, Валери Кулинов и Емил Иванов. До края на мача в игра се появиха Станимир Георгиев, Стефан Крачунов и Филип Филипов.

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #22 -: 08 Април, 2009, 20:01 »
МИЛЕНЕ АЗ НЕ ОТРИЧАМ ЧЕ ИМАМ ОЩЕ ДА ДАВАМ ПАРИ ЗА ОНОВА ГРОЗНО ПАТУВАНЕ НО ЩЕ ТИ КАЖА САМО ЕДНО ТЕЗИ НА ТЕРЕНА НЕ ЗАСЛУЖАВАТ НИЩО АМА НИЩО ХОДЕ ДА ВИКАТЕ КАДЕТО ИСКАТЕ ОТ ДНЕС НА ТАТАК АЗ ЩЕ ХОДЯ КАДЕТО НА МЕН МИ Е КЕФ И КАКТО МОГА ВЕЧЕ ЕДИНПТ НАПИСАХ ЧЕ ЗАЕБАВАМ ВСИЧО И ГО НАПРАВИХ
А ЗА ПАРИЧКИТЕ НА ДЪЛГИЯ АЗ ЩЕ ГИ ОПРАВЯ
ОСТАНЕ ТЕ СИ С ЗДРАВЕ

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5817
  • Одобрение: +91/-10
    • Профил
« Отговор #23 -: 08 Април, 2009, 20:28 »
Приятелите от Волов ще идват ли?

Трябва да променят началния час на баскет мача. Всеки си има личен избор къде да ходи, но не трябва единия мач да отнема публиката на другия. Така и така в Русе особено последното десетилетие спортните успехи липсваха и развитието на баскетбола сега привлича хората. Публиката е жадна за успехи.

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #24 -: 08 Април, 2009, 21:12 »
Волов есента в Шумен нямаха агитка, а сега някой да дойде до Русе, едва ли.
Това момче Юлиян Ангелов, кое е , това от миналия сезон, което сменяше Мартинов в атаката ли?!

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #25 -: 08 Април, 2009, 21:36 »
Цитат на: "Le Transporteur"
Волов есента в Шумен нямаха агитка, а сега някой да дойде до Русе, едва ли.
Това момче Юлиян Ангелов, кое е , това от миналия сезон, което сменяше Мартинов в атаката ли?!

Да,прякорът му е Жардел.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
« Отговор #26 -: 08 Април, 2009, 22:17 »
Цитат на: "millwall_fan"
Така ,аз ще го напиша просто и ясно,някой стигнаха до феновете в Чехия чак  :slap  :slap  :slap

Работата е проста,на единия мач играят 1-я срещу третия в елитната дивизия,на другия мач се срещат 6-тия и 13-я или 14-я в Б група.Изводите ги оставям за умните хора.Екскурзията до Албена,Балчик или където се играе мача е едно харакири,излишно харчене на пари за мач със ясен знак 1.А за всички ходили до Стара Загора,гордейте се с невероятния успех на двата отбора участвали в betsafe.

Русенската спортна общественост ясно ще покаже на кой от двата мача ще има повече хора,в зала за 1200 човека или на стадион за 22 000 души?Останалото са приказки,чупки в кръста и излишно надуване.

Братле не сравнявам дивизиите и държавите санчес каза че за атмосфера са нужни 50 000 - 60 000 хиляди , ааа аз казах че и хората които ходихме с мазута стигат за една добра атмосфера , 4е инак дунав не заслужава подкрепа като на сигма олоумуц за сравнение не са някаф хипер известен отбор с традиции в европа , но както и да е ! просто разбрах че като има кои да им плати на дунав те продават мача ако не играят за да победят и го играят ж Батсафе , защотото в ЕВрофутбол са 5 срещи мин
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

tisho_rs

• Фен
    • Профил
« Отговор #27 -: 08 Април, 2009, 22:51 »
утре от 16ч. на Градския Стадион полуфинал при юношите 1992 година.
Дунав -Литекс.
Играе се в един мач -победителя от тази двойка среща победителя от другата двойка Левски-ЦСКА.Който има възможност да заповяда да подкрепим момчетата.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
« Отговор #28 -: 08 Април, 2009, 23:16 »
пичове не исках да се караме...просто си изразих мнението.... само 1 пример да ви дам....преди години когато нямаше и помен от еконт сме ходили и по села и паланки да гледаме дунав...е тогава примерно у В група не бяха ли ясни резултатите...от 30 мача-30 победи за дунав...обаче се гледаше и викаше.....и тогава пак имаше години когато се продаваха мачове, но всички пак ходеха за да гледат дунав...сега обаче се разглезихте с тея еконт и нещо заебахте футболистите....ако си бях в русе ще отида в събота на стадиона заради Дунав и заради хора като бай Недял,Димов, Боби Илиев, Марто Цирков,Християнов и Миро Миронов....и защо си мислите че тея кози ги ебе за дунав....просто няма как да продават мачове....ебал съм ви еконтите и евротурнирите и балканските лиги...ДУНАВ РУСЕ е отбора и тва е...нали и оня евреин Емил Коен лека му пръст прави някви ангели ли мангели ли кви бяха там...е кво...умря човека и никой не ги помни че и адреатическата лига спечелиха :4iki  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki ....но ЦСКА си е ЦСКА и всички ходят и ги подкрепят.....все едно някой ходи на лукойл-нефтохимик....има няма 50 пенсионера и родителите на баскетболистките....ташак ...ДУНАВ И ТВА Е
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

tisho_rs

• Фен
    • Профил
« Отговор #29 -: 08 Април, 2009, 23:21 »
Цитат на: "vilio"
пичове не исках да се караме...просто си изразих мнението.... само 1 пример да ви дам....преди години когато нямаше и помен от еконт сме ходили и по села и паланки да гледаме дунав...е тогава примерно у В група не бяха ли ясни резултатите...от 30 мача-30 победи за дунав...обаче се гледаше и викаше.....и тогава пак имаше години когато се продаваха мачове, но всички пак ходеха за да гледат дунав...сега обаче се разглезихте с тея еконт и нещо заебахте футболистите....ако си бях в русе ще отида в събота на стадиона заради Дунав и заради хора като бай Недял,Димов, Боби Илиев, Марто Цирков,Християнов и Миро Миронов....и защо си мислите че тея кози ги ебе за дунав....просто няма как да продават мачове....ебал съм ви еконтите и евротурнирите и балканските лиги...ДУНАВ РУСЕ е отбора и тва е...нали и оня евреин Емил Коен лека му пръст прави някви ангели ли мангели ли кви бяха там...е кво...умря човека и никой не ги помни че и адреатическата лига спечелиха :4iki  :4iki  :4iki  :4iki  :4iki ....но ЦСКА си е ЦСКА и всички ходят и ги подкрепят.....все едно някой ходи на лукойл-нефтохимик....има няма 50 пенсионера и родителите на баскетболистките....ташак ...ДУНАВ И ТВА Е

всеки решава къде да ходи-едни на футбол,други на баскет,трети на волейбол,четвърти на бокс и т.н.,така,че. . .
При положение ,че футболния дунав играе слабо -не им се ходи на хората да се ядосват с тез тикви.Емоциите на баскетболен мач са много повече.Но нека не започваме безмислен спор и запазим добрия тон