Автор Тема: Шумен 2010 (Шумен) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 8384 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

erosso

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +10/-1
    • Профил
Re: Шумен 2010 (Шумен) - Дунав (Русе) 2:1
« Отговор #60 -: 26 Септември, 2011, 22:28 »
Aми ако искате на всяко ново ръководство да му даваме по 3 години за да съдим за работата му , и така до безкрай , къв картбланш за "В" група , тва да не е Черноломец Попово ... .... офффф няма промяна никва ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
FOREVER DUNAV FOOTBALL TEAM

Paco

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 85
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #61 -: 27 Септември, 2011, 09:38 »
Момчета вместо да се нападате,направете всичко възможно да се обедините,защото явно вие сте "локомотива",който може да издърпа дерайлиращия влак ФК Дунав.Не забравяйте! Човек е голям колкото са големи мечтите му!Желая Ви успех!

sanches2010

• Напредващ
  • Публикации: 338
  • Одобрение: +5/-14
    • Профил
« Отговор #62 -: 27 Септември, 2011, 09:48 »
Браво, Паци!!!
Не те познавам, ама това е точната приказка...

DunaF

• Напредващ
  • Публикации: 209
    • Профил
« Отговор #63 -: 27 Септември, 2011, 12:52 »
Абе тук Началниците станаха големи началници и редниците старши сержанти.
На един му пречи един човек с фамилен хотел, където много фенове ядоха безплатни кебапчета,  уиски и бира пиха и се веселиха. Возеха ги на гостуванията, пак ядоха и пиха, и някои прекалиха ...
На друг му пречи собственото мнение на някого, защото се различавало от неговото. Каква е функцията и ролята на един форум? Не е ли място, където се говори?
Трети с малко повече права с хъс размахват ножицата - а не си ми харесал, а съм те баннал и орязъл.
На четвърти му пречи въздуха, на пети факта, че пингвините и белите мечки са на противоположните полюси.
Проблемите около Дунав Русе не са нито от вчера, те се натрупаха с годините. Това е политиката на управленците. Каквото може да се вземе се взема, каквото остане е за клуб, отбор и за радост на феновете.
Да, ама радост няма. Защото много малко остава.
Готова формула няма. И аз исках Дунав в А група, сега групата, която един европейски град заслужава е голяма химера, мечта... Даже и отбор да има.
Да направим така, че да няма парашутисти, чадъри и използвачи в и покрай Дунав Русе, в частност и в този форум. За да има Дунав Русе.
Има национални празници като Обединението, Съединението, Освобождението...
Кога ще е нашият?
[sign]ДУНАВ  РУСЕ[/sign]
А сега накъде? В група  А или Ве?

migsu

• Напредващ
  • Публикации: 132
    • Профил
« Отговор #64 -: 27 Септември, 2011, 13:39 »
Цитат на: "DunaF"
Абе тук Началниците станаха големи началници и редниците старши сержанти.
На един му пречи един човек с фамилен хотел, където много фенове ядоха безплатни кебапчета,  уиски и бира пиха и се веселиха. Возеха ги на гостуванията, пак ядоха и пиха, и някои прекалиха ...
На друг му пречи собственото мнение на някого, защото се различавало от неговото. Каква е функцията и ролята на един форум? Не е ли място, където се говори?
Трети с малко повече права с хъс размахват ножицата - а не си ми харесал, а съм те баннал и орязъл.
На четвърти му пречи въздуха, на пети факта, че пингвините и белите мечки са на противоположните полюси.
Проблемите около Дунав Русе не са нито от вчера, те се натрупаха с годините. Това е политиката на управленците. Каквото може да се вземе се взема, каквото остане е за клуб, отбор и за радост на феновете.
Да, ама радост няма. Защото много малко остава.
Готова формула няма. И аз исках Дунав в А група, сега групата, която един европейски град заслужава е голяма химера, мечта... Даже и отбор да има.
Да направим така, че да няма парашутисти, чадъри и използвачи в и покрай Дунав Русе, в частност и в този форум. За да има Дунав Русе.
Има национални празници като Обединението, Съединението, Освобождението...
Кога ще е нашият?
Браво! Много добре казано! Един от малкото смисленни коментари в този сайт.

erosso

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #65 -: 27 Септември, 2011, 15:43 »
Съгласен , има подлоги , а не трябва да е така ,трябва всичко да е открито , кво стана с разходите които щяха да се публикуват в сайта , от бюджета  около 200 000 лв там колко бяха точно не ги знам , но къде остана онази отчетност която щеше да се води , от разходи за пътувания , до тоалетната Хартия ?  :?:  :?:  :roll:  :roll:  :roll:

DUNAV123

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 66
    • Профил
« Отговор #66 -: 27 Септември, 2011, 20:21 »
Цитат на: erosso
Съгласен , има подлоги , а не трябва да е така ,трябва всичко да е открито , кво стана с разходите които щяха да се публикуват в сайта , от бюджета  около 200 000 лв там колко бяха точно не ги знам , но къде остана онази отчетност която щеше да се води , от разходи за пътувания , до тоалетната Хартия ?  :?:  :?:  :roll:  :roll:  :roll:

Според мен беше за отбиване на номер,а сега какво се прави? НИЩО

migsu

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #67 -: 27 Септември, 2011, 23:51 »
Цитат на: "DUNAV123"
Цитат на: "erosso"

Според мен беше за отбиване на номер,а сега какво се прави? НИЩО
Питай те River какво се прави? Оня който ще ме гони от сайта.Аз съм съгласен ако реши да ме изгони от сайта,но от други сайтове не може да ме изгони! :? И ако в този сайт ме четат 500 човека то в другите ще ме четат хиляди!Защото цирка си е цирк,но в един момент той си заминава.Но при нас е лошото ,че цирка си заминава но клоуните остават заедно с реалноста!
« Последна редакция: 28 Септември, 2011, 00:40 от migsu »

migsu

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #68 -: 28 Септември, 2011, 00:08 »
А каква е реалноста? Три загуби,един равен и една победа срещу последния в групата и четири спечелени точки!Каква е цената на тези четири спечелени точки?Кой колко получи за тези четири точки?Нали щеше да има прозрачност?Къде е тя?Цял свят знае колко пари получават Бербатов в Манчестър и Меси в Барселона а за нашите "звезди" в "Дунав" няма и дума по този въпрос!При бюджет от 277 000 лева сумата май идва доста висока за отбор от "В" група? Някой смята ли го ,че при 30 срещи от шампионата при положение,че отбора е от 32 души заедно с масажистите средната сума разход е 288 лева на човек за изигран мач!!!И за сметка на това какво получава негово величество фена?И само някой да неми каже ,че тези пари не са от феновете!От спосорите са да,така е!Но пък спосорите режат от заплатите не само на  феновете но и от хорица който дори нямат представа ,че в Русе има футболен отбор!Ако въобще може да се каже ,че има футбол!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5755
  • Одобрение: +82/-10
    • Профил
« Отговор #69 -: 28 Септември, 2011, 00:37 »
И аз искам да видя прозрачността, която беше обявена началото на сезона.

Някой беше дал пример със Спортист Своге, как изкараха един сезон в А група със същите пари и къде били сега. Ами сега са на първо място в западната Б група и май много добре си се справят от финансова и игрова гледна точка.

А ако поне Градския ни беше наред, Лудогорец щяха да си играят първите домакински мачове при нас, а не да ходят чак до Каварна. Това е следващото срамно нещо, не само че нямаме отбор, а и нямаме годен стадион.

Крайно време е да се наложи на инфраструктурата. Ако ще тъпчем 1-2 сезона във В група, поне за това време да модернизираме базата (не само освежим) и тръгнем нагоре. В момента парите там трябва да се наливат.

migsu

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #70 -: 28 Септември, 2011, 01:12 »
Цитат на: "vivanov"
И аз искам да видя прозрачността, която беше обявена началото на сезона.

Някой беше дал пример със Спортист Своге, как изкараха един сезон в А група със същите пари и къде били сега. Ами сега са на първо място в западната Б група и май много добре си се справят от финансова и игрова гледна точка.

А ако поне Градския ни беше наред, Лудогорец щяха да си играят първите домакински мачове при нас, а не да ходят чак до Каварна. Това е следващото срамно нещо, не само че нямаме отбор, а и нямаме годен стадион.

Крайно време е да се наложи на инфраструктурата. Ако ще тъпчем 1-2 сезона във В група, поне за това време да модернизираме базата (не само освежим) и тръгнем нагоре. В момента парите там трябва да се наливат.
Ами аз бях този който беше дал сръвнение със Спортист-Своге.Аз бях и този който пишеше ,че първо трябва да се ремонтира градския стадион.Писах го преди 1 година писах го и преди 5-6 дена!Писах ,че трябват около 5 000 000 лева за ремонт,никой не повярва!Трябват седалки,портали,паркинги за автомобили,тоалетни,осветление,светлинно табло и т.н.Написах го и естественно ,че бях най качествено оплют,осран ,че едва ли не искам за спосор  Роман Абрамович и англиската кралица!Може ,може и те да станат спосори ,но зависи какво предлагаш ти!Ако имаш стадион ще имаш и футболен отбор.Направи си първо футболен стадион,отбор а после създай  и школа.А според един човек който  казва ,че следял футбола в Русе от почти 10 години/аз го следя от 1972 година/ първо трябвало да се направят  терени за ДЮШ за да не играели децата на сгурия!А ми този човек да ми каже колко футболисти / с много добри качества излязоха от ДЮШ-Русе на ниво "А" група/?Нека да ги прочетем за последните 30 години?Миронов,Боби Стоянов,Нанков,Хичо,Бахъров/ футболист на ЦСКА в момента преотстъпен на "Академик"-София/.Не можем да очакваме чудеса от футболната школа на "Дунав".Дори и в най силните си години футболистите на "Дунав" не бяха продукт на нашата школа.Говоря за П.Колев,Н.Йорданов, Въжаров ,Н.Христов,Кубратов,Ешреф Сюлеиманов,Христо и Яни Присадникови,Спасов-обърни,Християнов и стигнем до Каптиев.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5755
  • Одобрение: +82/-10
    • Профил
« Отговор #71 -: 28 Септември, 2011, 06:50 »
Не може да се отрече, че трябва и тренировачна база, както за младите така и за представителния отбор.
Не отива да имаш модерен стадион за официалните мачове, а да нямаш свестен терен за целогодишните тренировки.

Един тересн с изкуствена настилка и осветление е само началото на една отдавна нужна модернизация на спортните съоръжения в Русе.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #72 -: 28 Септември, 2011, 14:52 »
Голямата грешка на ръководството е ,че не направи абсолютно никакви промени в ДЮШ, остави същите некадърници да се занимават с децата.Резултатите на отбора са плод на работата в ДЮШ през последните 7-8 години.А след като ДЮШ не се променя с нищо, такива ,а и по лоши ще бъдат резултатите на отбора след 2, 4, 5 или 10 години.Без качествени треньори, няма как да стане.

erosso

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #73 -: 28 Септември, 2011, 14:57 »
май станахме много хора на едно и също мнение , и сега някои хора си кротуват , и се чудят кво да кажат , никви отчети няма да се дават , уж след всеки изигран кръг щеше да ги има , Бошлаф .....
аааа ако имахме едно модерен и красив Градски Стадион , докато се намери спонсор и така нататък , първо така би се намерил по лесно спонсор , който ще си каже виж къв як стадион , аз имам началото само трябва да доизградя една работеща система ... ааа до тогава , на този стадион можеха да се играят важни мачове , било то официални или контролни срещи все пак може примерно една контрола България - Румъния , или България - Гърция , на такъв мач нали се досещате колко души щяха да додат в РУСЕ , Град жаден за ФУТБОЛ ОТ ВИСОКО НИВО , Защото на ниско ниво сме се нагледали вече !

erosso

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #74 -: 28 Септември, 2011, 14:59 »
Цитат на: "millwall_fan"
Голямата грешка на ръководството е ,че не направи абсолютно никакви промени в ДЮШ, остави същите некадърници да се занимават с децата.Резултатите на отбора са плод на работата в ДЮШ през последните 7-8 години.А след като ДЮШ не се променя с нищо, такива ,а и по лоши ще бъдат резултатите на отбора след 2, 4, 5 или 10 години.Без качествени треньори, няма как да стане.

Точно КАЗАНО